Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 27.1.2020

Chazarská lůza bojuje o své přežití a podněcuje strach z pandemie v zoufalém pokusu udržet svou kontrolní síť nad lidstvem. To se děje i proto, že nemohou dodržet lhůtu pro úhradu plateb (dočasně prodlouženou do února) ze strany korporace United States of America Inc. Jedním z cílů vyjednávání je totiž obnova suverenitu lidu a Republiky Spojených států amerických (The Republic of the United States of America). Tato obnova povede mimo jiné k odhalení tajného vesmírného programu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Budeme o tom mluvit níže, ale nejdřív se podívejme na trik cabaly ohledně jejího přežití. I když většina našich čtenářů si je pravděpodobně již vědoma té hry, musíme konstatovat, že je velmi nepravděpodobné, že by vypuknutí pandemie „Coronaviru“ v Číně bylo přirozeným jevem. Existuje mnoho známek, že tato pandemie byla plánována předem ve snaze vydírat Čínu a získat peníze pro Korporaci USA Inc.

Zaprvé, došlo k systematickému útoku na všechny webové stránky, které poskytují zprávy potlačené korporátními propagandistickými médii. Například web Natural News, který má dlouhou historii odhalování skandálů souvisejících s vakcínami, byl odstaven. Web žurnalisty na volné noze, Jim Stonea, byl také pod náporem. Jiní novináři jsou obviněni z falešných trestných činů.

Tento web (benjaminfulford.net, pozn. př.) se také dostal pod těžký útok. Náš bývalý webmaster byl náhle jako smyslů zbavený a projevil známky těžké otravy PCP (Pentachlorofenol – vysoce nebezpečný pesticid, pozn. př.). Nyní „spáchal sebevraždu.“ Poté jsme byli odstřiženi od naši vlastní webové stránky, dokud ji bílé klobouky v NSA nepomohly obnovit. Jsme také pod vážným finančním útokem.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Tyto útoky přišly těsně předtím, než se objevila pandemie coronaviru, a v korporátních médiích začali vyvolávat strach a sytit jím společnost. Kromě vydírání se toto jeví také jako pokus o opětovné vyvolávání strachu a nenávisti jako ovládajících prvků veřejného mínění.

Vypadá to, že měli zkoušku 18. října 2019, kdy se v USA konalo obrovské cvičení simulující pandemii a ekonomický kolaps. Sponzory této akce byly Světové ekonomické fórum (Davos), Nadace Billa a Melindy Gates, a Bloomberg School of Public Health na John Hopkins University. Jinými slovy Centrum Cabaly. Poté, co se Světové ekonomické fórum konalo každoročně v Davosu ve dnech 21. – 24. Ledna 2020, vypukla skutečná pandemie a byla ji dána pořádná publicita (mnoho médií na to samozřejmě skočilo, jde přece o senzaci, co zvyšuje čtenost, pozn. př.).

Toto spiknutí se však vmete cabale do tváře, protože alternativní zpravodajské weby, jako Prepare for Change, uvádějí některé obrovské důkazy, které ukazují, že vláda Korporace USA od té doby vyrábí a šíří biologické zbraně. George Bush Jr. ukradl volby v roce 2000. Pamatujte, že to jsou lidi, kteří říkali, že specifické biologické zbrapro různá etnika budou „užitečným politickým nástrojem.“

 

[wp_ad_camp_2]

Zde je například americký vládní patent na koronaviry: ODKAZ

Britská tajná služba nám hlásí, že se jedná zřejmě o „virus způsobující zápal plic, který unikl ze špatně spravované biologické stanice.“

Následující prohlášení bylo vydáno Asijskými tajnými společnostmi, skupinou Hongmen a Společností modrého draka, které mají mnoho milionů členů:

„Pokud byl tento virus umělě vytvořený a vypuštěn jako součást útoku a spiknutí, a tedy nejde o přirozený virus, pak my, Hongmen, největší tajná společnost v Asii, spolu s tajnou Společností modrého draka slibujeme, že budeme lovit nepřítele a pronásledovat ho až na kraj světa, a buďte si jisti, že na této planetě po něm nezůstane jediný vlas.“

Je zde obrovská snaha o to, aby se šířily zprávy, že se jedná o přirozeně se vyskytující virus nebo že byl rozšířen Číňany.

 

[wp_ad_camp_2]

Viry se jistě vyskytují přirozeně, zejména na čínském venkově, kde kachny, prasata a lidé žijí v těsné blízkosti. Zde je vyjádření, o ohnisku, hlavního lékaře velké univerzitní nemocnice, která se specializuje na přenos onemocnění z člověka na člověka:

„Je to nešťastný výsledek strašných zvířecích trhů. Zvířata by za normálních okolností nikdy nebyla v tak těsné blízkosti s jinými zvířaty nebo lidmi.“ Je to perfektní scénář soudného dne, kdy se objeví nový virus. Viděli jsme to se SARS, nyní to vidíme s tímto virem, a uvidíme další podobné infekce, které se v budoucnu znovu objeví.

„Mnoho virů, které infikují lidi, jsou živočišného původu.“ Jsme nyní ale v jiné situaci. Máme větší populace a moderní dopravu, která umožňuje mnohem rychlejší šíření nových nemocí.“

Cabala by v takovém případě měla větší naději, že má pravdu o přirozenosti nemoci. V každém případě je jasné, že Číňané nám neříkají celou pravdu o tom, jak daleko se nemoc rozšířila. Oficiální tisková agentura Xinhua News říká, že provincie Hubei v epicentru hlásí „1 054 potvrzených případů zápalu plic, 52 úmrtí a 129 případů ve vážném stavu.“

Pokud je to pravda, proč se k „prevenci, kontrole a léčbě pacientů v Hubei připojilo více než půl milionu zdravotnických pracovníků?“

 

[wp_ad_camp_2]

Pokud existuje jen několik tisíc pacientů, proč ve Wu-chanu, „velkoměstě, kde sídlí řada renomovaných velkých nemocnic“, pracuje „nepřetržitě spousta lidí na stavbě dvou provizorních nemocnic v příměstských částech Wuhan?“

Právě když jsem se chystal zveřejnit tento týdenní report, kontaktoval mě informátor na vysoké úrovni CIA, který sdělil toto:

„Není to koronavirus.“ Je to virus Nipah, přenášený netopýry. Existují mnohem nakažlivější kmeny viru Nipah. WHO (se kterou dělám výzkum) o tom věděla už v srpnu 2018.

„Čína bude brzy totálně uzavřena.“ Hongkong bude ekonomicky zničen. Tento virus se stává globálním. Pandemie je již tady. Světová zdravotnická organizace oddaluje to pojmenovat pravýn jménem, protože jsou viděšeni k smrti.

„Podle mého odborného lékařského názoru je to normální obchod, příteli.“ Pravda je popírána, jako obvykle, globální cabalou.

„Celá realita je vykonstruovaná, aůe vládci nad ní ztrácí kontrolu.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Pokud se Čína dostane do úplné karantény a pod zámek, bude se to tlačit rychleji ke globálnímu ekonomickému kolapsu a zažijeme volný pád.“ Pak nastane konec hry a proběhne reset.“

Každý, kdo má opravdové zkušenosti s trhy, vám řekne, že se odehrává událost černé labutě (černá lebuť je pojmenování pro nepředpokládánou a mnohdy nevysvětlitelnou událost na trzích, pozn, př.). Když se podíváte na uvedené grafy, můžete vidět, že finanční trhy čelí matematické jistotě roztavení a kolapsu.

Také, jak předpovídalo cvičení v říjnu, pandemie bude spouštěčem zmrazení obchodu a hospodářské činnosti v reálném světě.

Několik dalších zpráv ukazuje, že je něco neobvyklé. Africké obilnice zaplavily hejna kobylek, a to ve stejnou dobu, kdy Čína bojuje s pandemií. Náhoda?

Pak máme přípravy na válku proti Rusku.

Mezitím ústředí amerického velení ignoruje rozkazy z Washingtonu DC a posiluje jednotky na Středním východě a financuje je tam z ropných polí.

Americký prezident Donald Trump také oznámil arogantní izraelský mírový plán, který už v době jeho příjezdu byl mrtvý.

 

[wp_ad_camp_2]

V každém případě negativní energie generovaná pandemií a přidruženou kampaní nedokáže odpálit obrovskou vlnu pozitivních zpráv, která se objevuje. Například Trump, který se nedávno podílel na dalším pokusu o zahájení Armageddonu v Íránu, v Davosu otočil a řekl: „Abychom využili možností zítřka, musíme odmítnout vytrvalé proroky zkázy a jejich předpovědi o apokalypse.“ (Zřejmě narážel na Grétku, pozn. př.)

Stejně tak nepopulární princ Charles ve Velké Británie skutečně předložil několik velmi dobrých politických návrhů. Zejména vyzval ke skutečné mobilizaci „potřebných bilionů dolarů“ k nápravě planety.

Největší zprávou je, že karanténa planety Země brzy skončí a lidstvo bude mít povoleno cestovat do vesmíru, podle vedoucích představitelů tajného vesmírného programu. Není náhodou, že nově oznámené americké vesmírné síly mají logo, které vypadá velmi podobně jako logo Star Treku.

Je tomu tak proto, že mezi Východem a Západem bylo dosaženo dohody na vysoké úrovni o vytvoření nové meritokratické organizace, která by dohlížela na expanzi lidí do vesmíru. Modelem je právě Star Trek.

 

[wp_ad_camp_2]

Výše postavený člen tajného vesmírného programu má v držení původní tajnou smlouvu mezi králem Jiřím III. a Republikou Spojených států amerických. Řekl, že podmínkou odhalení tajného vesmírného programu a 5 000 patentů skrytých z důvodů „národní bezpečnosti“ je obnovení suverenity Republiky USA a jejím lidem. Další podmínkou je nahrazení námořního práva právem Zvykovým (Common Law for People), říká.

Kromě toho má tento jedinec v držení dokumenty Svaté říše římské, která ovládá světový finanční systém a 206 zemí, které pod ním působí. Na celém světě budou „lidé na zemi“ (nikoliv ztraceni na moři dle námořního práva, pozn. př.) osvobozeni od „dvou set států – korporací vedených lidmi na temné straně.“ Zednáři z lóže P3 zastupující Svatou říši římskou, s těmito cíli také souhlasí.

Jakmile bude toho dosaženo, mohou být uvolněny obrovské finanční prostředky na financování masivní kampaně za ukončení chudoby, válek, ničení životního prostředí, nemocí a dokonce i úmrtnosti. Potom karanténa na planetě skončí.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

[wp_ad_camp_2]

 

Česká i Slovenská republika jsou samozřejmě také firmy (korporace). Sám velký Andrejko Babiš řekl, že chce řídit stát jako firmu. IČ/DUNS ČR je: 734336196

 

Např. i Nejvyšší soud ČR je pouze firma:

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.