Je adresovaný pro pavla…..

Pavel – ad „Tachyony jsou dodnes pouze nějaká hypotetická částice a mnoho šarlatánů využívá lidské blbosti a vyrábí tzv. tachyonové přívěsky apod. a vydává je za „lapače“ tachyonových energií apod. V době kdy žil Tesla o tachyonech nikdo neslyšel. “ – v dobe keď žil Tesla, nikto nepočul ani o UFO. To sú typické argumenty hnutia skeptikov – a keby to boli len skeptici že? Opakujem – téma éther je vo vedeckých kruhoch zakázaná!!! Táto tušená energia, ktorú teraz „veda“ nazýva tachyony, sa ku.va v dávnej histórii nazývala éther! Ako správne poznamenala nick svidoslava – Tesla to sám nazýval žiarivá energia! Dnes to nazývajú tachyómy preto, lebo sa to snažia uloviť v CERNe – namiesto toho, aby zverejnili Teslove patenty na voľnú energiu! A nedávno som tu spomenul článok o prepólovaní Zeme, ku ktorému mohlo dôjsť prechodom Zeme cez elektromagnetické pole – cez konkrétnu vlnu energie pola, ktoré od Slnka zasahuje do celej slnečnej sústavy. Informácia pochádzala z Nórska. Nájdi si to na AC24 – ja pre skeptikov zo Syzifosu strácať čas nemienim“

[wp_ad_camp_2]

TESLŮV SYSTÉM ZÁŘIVÉ ENERGIE
http://free-energy.xf.cz/new_energy/BRUCE.htm

Ad – „mnoho šarlatánů využívá lidské blbosti a vyrábí tzv. tachyonové přívěsky apod. a vydává je za „lapače“ tachyonových energií apod“ – presne v tomto kontexte ma veľmi mrzel „stratený“ komentár, pretože naozaj existujú hajzli, ktorí tieto mini zariadenia predávajú na internte z nehorázne sumy – 70-90 aj do 300 USD! Kusy elexovaného plexu za pár centov! Preto som spomenul svoje podozrenie, že niekto možno dostal nápad ako zarobiť a vadí mu info o anodickej oxidácii hliníka v zmysle urob si to sám! Ide aj o to študovanie týchto vecí a tvorivú činnosť. Ja za fialový medailónček určite 90 euro nikomu nedám. Ale…

Nie že verím v toto ako v hovadinu, lebo som /nie som/ okultista, ale ja mám pojem o tzv. tvarových žiaričoch – ktoré FUNGUJÚ, dokonca sú katalogizované!!! A toto nie je okultný predmet, ale funkčný tvarový žiarič! A tvarový žiarič je aj roh blbého jedálenskeho či pracovného stola, a tieto blbé rohy dokážu vyvolať sakra negatívnu energiu na pracovisku, takže pokiaľ niekto organizuje kanceláriu – musí o tomto vedieť, inak to môže pôsobiť na niektorých pracovníkov a spôsobovať zdravotné, mentálne či emocionálne problémy – podráždenosť, nesústredenosť, nepokoj – človek vystavený takémuto pôsobeniu tvarových žiaričov jednoducho spokojný nie je! O týchto veciach vedia psychotronici /u nás oficiálny vedecký výskum aj pre sovietov na vojenskej škole v Liptovskom Mikuláši – kyvadlá napr. používajú aj Specnaz – a to nie sú idioti/ – len „skeptici“, ktorých úlohou je utajovať tieto skutočnosti – na verejnosti pôsobia proti týmto vedomostiam! A ty patríš medzi nich! A keby som si zavesil na krk sušeného netopiera ako indiánsku medicínu – tak to fungovať bude tiež – aj keby to malo byť mačacie hovno!
Ale tentoraz sa nebavíme o indiánskej duchovnej-šamanskej medicíne, ale o tvarovom žiariči – a existujú aj lapače snov – ako antény. A teraz čo?

[wp_ad_camp_2]

„Príroda okolo nás je plná tvarov. väčšinou ich vnímame ako celok a mnoho detailov nám uniká. Cítime jej pôsobenie akoby celým telom, ale nevieme si to dostatočne vysvetliť. Pretože toto pôsobenie prostredia je slabo vnímateľné pre naše zmysly, vnímame tieto energie podvedome, pričom na nás pôsobí v malých dávkach, ale dlhodobo.

V dávnej minulosti sa človek orientoval oveľa viac pomocou vnímania energií. Naši predkovia sa často dorozumievali a informovali prenosom myšlienok na ďialku.

Civilizovaná spoločnosť však tieto schopnosti prestala potrebovať, pretože ju nahradili možnosti techniky. Zostala však jedna zásadná vec, o ktorej mnohí ani nemajú predstavu – podvedomé vnímanie slabých a silných energetických polí a ich pôsobenie na ľudský organizmus.

Energetické pole pôsobí individuálne a zlepšuje, alebo zhoršuje náš zdravotný, emocionálny aj mentálny stav. Svet tvarov je v neustálom kontakte s našim organizmom. Tvar, ktorý pôsobí na nás a na naše okolie a vyžaruje, alebo transformuje energiu nazývame tvarovým žiaričom.

Tvarové žiariče sú rôzne geometrické útvary, ktoré sú schopné vyžarovať, pohlcovať a odrážať, či meniť tvar našeho biopola a tým ovplyvňovať našu energetickú bilanciu. Niektoré tvary teda majú vplyv na energetický stav organizmu a jeho dynamiku, ale i značný vplyv na psychiku.“
http://www.eldhwen.sk/biorezonatory/

„Zlé vyžarovanie ma naopak budova Slovenského rozhlasu, alebo dlhé ostré listy kvetov, ktoré na nás posielajú šíp nevhodnej energie. Tvarové žiarenie dokážu spôsobiť aj vzory na podlahe. Nie je vhodné sa dlhodobo zdržiavať na mieste, kde takéto vzory na podlahe smerujú priamo na nás.

Uškodiť iným môžeme aj my a to umiestnením pyramídy v našom byte. Ľudia žijúci nad a pod nami môžu mať zdravotné problémy, hlavne ak sa na tom istom mieste nachádza ich posteľ, alebo miesto kde sa často zdržujú. Takýto žiarič je aj obraz nad našou posteľou, ak je rozdelený na viac častí v tvare obdĺžnika. Tieto obrazy sú poslednú dobu veľmi obľúbené a často používané. Ľudia pod nimi majú problém s nespavosťou, sústredením a trpia bolesťami hlavy.“
https://blog.vietorvoda.sk/tvarov%C3%A9-%C5%BEiari%C4%8De-v-na%C5%A1ich-dom%C3%A1cnostiach-a772a0efd992

Komentář zaslal Maroš

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.