Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda
  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

  Mimořádná zpráva od Benjamina Fulforda

 • Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny
  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

  Korporace THE USA získává čas vydíráním Thajska a podvodem čínské královské rodiny

 • Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11
  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

  Proč musí USA vyhlásit bankrot podle kapitoly 11

 • Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat
  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

  Státy G7 se navzdory chvástání snaží kapitulovat

V USA dochází k velmi podivným událostem. Chazarský matrix se rozpadá

Komentář od Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

Lidé, kteří si uvědomují, co se děje, zaznamenávají velmi zvláštní zprávy, které probíhají informačními kanály po celém světě – zejména v angloamerickém světě, protože se množí rozpory a groteskní události. To vše je známkou rozpadající se mocenské struktury, kterou jsme viděli při rozpadu Sovětského svazu.

První mimořádně pozoruhodná věc, která proběhla v minulém týdnu, byla skutečnost, že USA zasáhl poprvé od roku 2005 hurikán. Prezident Spojených států Donald Trump ve svém statusu na Twitteru uvedl kódovou frázi pro meteorologickou válku: „jednou za 500 let“, s cílem popsat hurikán Harvey. Skutečnost, že Texas, domovina klanu Bushů, zejména město Houston, byl zasažen ničivými záplavami, dává podnět k zamyšlení, že by mohlo jít o jistý druh odplaty za hurikán Katrina, který zasáhl New Orleans.

 

[wp_ad_camp_1]

To by mohlo být také spojeno se skutečností, že 16 diplomatů z USA a Kanady utrpělo na Kubě zranění mozku po neurčitém „akustickém útoku.“ Možná byli zasaženi díky své účasti na likvidaci finančních toků z drog pro Bushův klan, proudící přes Kubu. Zajímavé je, že o „akustických útocích“ informují i západní média, místo toho, aby je odbyly jako výmysly lidí „s ochrannou čepicí z alobalu“, jak si zvykli nazývat lidi věřící v konspirace.

V každém případě to vše znamená, že ezoterický boj o moc na nejvyšších úrovních pokračuje. Tento boj je také odhalen zvláštními a protichůdnými zprávami ve spojení s americkým senátorem Johnem „Daesh“ McCainem. Vzpomínáte, jak jsme nedávno našli v tiskové zprávě, že McCain byl diagnostikován se zhoubným nádorem mozku? Toto bylo okamžitě následováno zprávami, že McCain se zotavil a požádal Senát o zastavení Trumpova plánu na zrušení Obamacare. Krátce nato do lodi USS John McCain narazila nákladní loď a zabila mnoho amerických námořníků. Nyní nám tvrdí, že McCain údajně infiltroval do Bílého Domu mnoho odposlechů a všechny Trumpovy plány potom poskytl nepřátelským médiím.

Často se říká, že „takové věci fakt nevymyslíte“, ale vypadá to, jako by to napsaly dvě skutečně protichůdné síly. Existují další náznaky, nejen kontroverzní zprávy o McCainovi, které poukazují na zoufalý boj o moc na nejvyšší úrovni ve Washingtonu DC.

Uvnitř Trumpovy administrativy bylo odstranění Steve Bannona následováno vyhozením poradce Sebastiana Gorky. Jsou to lidé preferující tvrdou linii proti „radikálnímu islámu“ (= chazarským agentům) a Číně. Nyní však vládní alternativní pravicová frakce, která je pro „obnovu velké Ameriky,“ vrací úder. Zdroje Pentagonu tvrdí, že Trumpův náčelník štábu generál John Kelly „by mohl být donucen, jako kompenzaci a na uklidnění Trumpovy základny, vykopnout globalistické demokraty Garyho Cohna, Jared Kushnera a Dinu Powellovou.“

 

[wp_ad_camp_1]

„Jared je pod tlakem pro své selhání v roli mírotvůrce, neprosadil dvojstátní řešení na bázi hranic z roku 1967, a nemá ani podporu Egypta, Palestiny, či dokonce Izraele“, poznamenávají zdroje a pokračují: „Mezitím je na Gary Cohena z Goldman Sachs vyvíjen masivní tlak, aby rezignoval. Protože upřednostňuje pouze svůj národ, postavil se proti poplatkům a podporoval Antifu a židovská média šířící falešné zprávy, jak řekl v rozhovoru pro Financial Times.“ To Trumpa rozpálilo do ruda a dostal vztek.

Obrovský tlak je taktéž vyvíjen na darebácký stát Izrael. Uctívač Satana, izraelský vůdce, Benjamin Netanjahu, navštívil Rusko, aby varoval před izraelskými „červenými čárami,“ které prý Rusko překročilo tím, že umožnilo Íránu zvýšit svůj vliv v Sýrii. Následně došlo k masivním útokům Sýrie na izraelsko-saudskou armádu Daesh. Ruskou reakcí bylo nasměrování íránských jednotek a jednotek Hizballáhu přímo na hranici s Izraelem.

Podle oficiální zpravodajské agentury TASS „ruské zásahové jednotky zničily za poslední týden více než 1.000 zařízení mezinárodních teroristických skupin v Sýrii“, čímž izraelsko – saúdskou ofenzívu rozdrtily.

Katar, bohatý na ropu a zemní plyn, „nasypal sůl“ do ran izraelsko – saúdské aliance tím, že obnovil své diplomatické vztahy s Íránem a přesměroval své finanční toky mimo kasu Chazarské mafie.

Na rozdíl od minulosti teď již Izraelci nemůžou žebrat v USA o ochranu, protože fakticky vojenská vláda Trumpa má prostě plné zuby tohoto štváčského kriminálního státu. Zdroje Pentagonu tvrdí, že vojsko Spojených států pracuje s Rusy na této i dalších záležitostech a dodaly, že „Rusko podporuje vojenskou juntu Spojených států tím, že za velvyslance v USA jmenovalo aktuálně bývalého zástupce ministra obrany Anatolije Antonova a více tak militarizovalo vztahy mezi těmito dvěma supervelmocemi.“

 

[wp_ad_camp_1]

Nedávné vystoupení Trumpa, ve kterém oznámil pokračování války v Afghánistánu s otevřeným koncem, se zdroje Pentagonu pokusily ospravedlnit takto: „Projev Trumpa v otázce Afghánistánu byl maskovanou vícestrannou ústupovou strategií, koncertem v souladu s regionálními silami, a současně podporou Indie v roztržce mezi Bhútánem a Čínou.“ V tomto případě však osvědčený přístup „sleduj peníze“ vysvětluje realističtěji to, co se zde děje. Pokud údaje OSN o produkci heroinu v Afghánistánu vynásobíte odhadovanou cenou na ulicích v USA, je roční objem tohoto obchod s heroinem z Afghánistánu kolem 1,6 bilionů dolarů, což je více než dvojnásobek oficiálního vojenského rozpočtu Spojených států.

Objevují se také nové informace s podrobnými a konkrétními popisy toho, jak se mezinárodní obchod s drogami stal nenahraditelným pro americký vojensko – průmyslový komplex v poválečném období. Informátor CIA Kevin Shipp a investigativní novinář Paul Williams o tom velmi pečlivě informují ve své zprávě.

Je zajímavé, že co říkají tito informátoři z reálného světa, se téměř shoduje s tím, co autor této zprávy slyšel od svých kontaktů v CIA a asijských tajných společnostech. Šetření v reálném světě nad jakoukoliv pochybnost ukazují, že existuje jisté spojení vícero bilionů dolarů z drog, které propojuje CIA, fašistickou Zednářskou lóži P2 ve Vatikánu, Severní Koreu a asijské gangstery.

Několik asijských a dalších zdrojů, které se s těmito souvislostmi zabývají, tvrdí, že očekávají významný posun tento podzim. Na tomto místě uvádím jako příklad to, co uvedl vysoký zdroj v Thajsku o nynějším souvisejícím vývoji v této zemi: „Bývalá premiérka Yingluck Shinawatra ve středu 23. dubna opustila Thajsko soukromým letadlem v doprovodu několika vysokých úředníků, kteří stojí mimo juntu. Nyní je se svým bratrem v Dubaji.“

Pozadí události bylo popsáno takto: „Král musel dát svůj souhlas dlouho předtím, než se v roce 2006 uskutečnil převrat (proti jejímu bratrovi Thaksinovi). To poskytlo jistým lidem dostatek času na to, aby naložili letadla osobními předměty, například kufry plnými hotovosti s vysokou nominální hodnotou, tisíc-dolarovými bankovkami ze Singapuru a Bruneje, které elita upřednostňuje, jakož i několika kilogramy broušených i nebroušených diamantů (jak ji v tento moment pomohlo postavení partnera v dolech na diamanty v Angole). Celý Thaksinův let měl povolení od začátku až do konce. A celou záležitost pochopitelně urychlil diplomatický pas.“

 

[wp_ad_camp_1]

Zdroje dále uvádějí: „Současný král byl viděn na veřejnosti pouze dvakrát. Zdá se, že lidé z vnitřních kruhů paláce mají AIDS. Dvakrát měsíčně letí do Německa na transfúzi krve. Podle rozsahu jeho lékařské léčby se zdá, že je tam toho více, než co říkají jeho nejbližší důvěrníci. Příběh o AIDS by mohl být spíše jen zástěrkou.“

Závěrem tento zdroj uvádí: „Budoucnost Thajska a zejména budoucnost junty bude rozhodnuta do 60 dnů. To, co se děje ve Washingtonu DC, bude mít v mnoha směrech vliv na Thajsko.“

SBD byla nedávno kontaktována několika zástupci skupin, kteří ukončili všechny kontakty bezprostředně po masové jaderné vraždě tsunami 11. března v Japonsku. Mezi ně patří i vedoucí člen britské větve rodiny Rothschildů, hlavní vrah syndikátu gangů Yamaguchi-gumi a vyšší úředník zpravodajské služby MI6. Všichni jsou toho názoru, že přichází něco velkého.

Částečně, ale ne zcela úplně, to souvisí s očekávaným datem konce fiskálního roku USA, 30. září, což je datum splatnosti dluhů pro americkou vládu. Pokud uděláme správnou věc, můžeme konečně zastavit zločineckou chazarskou frakci ve Washingtonu D.C. Společnost Bílého Draka ví, kdo jsou tajní hráči, kteří ještě nepadli, a žádá všechny, aby plně spolupracovali, abychom konečně mohli dále pokračovat v zachráně naší planety Země.

Zdroj: 1

 

[wp_ad_camp_1]

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
7 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře