Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 22.04.2019

Německo a unijní režim 4. říše jsou v obklíčení a čelí kolapsu kvůli masivnímu dluhovému zatížení a odporu lidu v okupovaných státech, jako je Francie a Itálie. Výsledkem může to, že Německo bude nucené prodat své klenoty, společnosti Daimler Benz a Deutsche bank Číňanům, podle japonského vojenského zpravodajství a jiných zdrojů.

Obětní spálení katedrály Notre Dame Molochovi (Baal, Set, Satan) byl zoufalým pokusem pověrčivých satanistických Chazarů v EU, aby nějakým způsobem zvrátili své osudy.

[wp_ad_camp_2]

Pro normální lidi je těžké pochopit pověrčivý postoj těchto satanistů, ale v podstatě se zdá, že si myslí, že jsou v boji proti bohyni. Proto se rozhodli spálit „Notre Dame“ („Naší Paní“), protože to se vztahuje na Marii. Marie, samozřejmě, je křesťanské jméno pro bohyni Isis, která vychovala dítě, než mohlo porazit Satana. Právě z tohoto pověrčivého důvodu tito satanisté vytvořili děsivou teroristickou organizaci ISIS, aby oslabili podporu bohyně v myslích lidstva.

Doufali, že obětování Notre Dame by sjednotilo evropské a světové stejně smýšlející kolem Rothschildova otroka – prezidenta Emmanuela Macrona, stejně jako se Američané shromáždili kolem George Bushe Jr. Po 11. září, říkají zdroje. Místo toho, podle více zdrojů z hnutí Žlutých vest, ze spálení katedrály je obviňován Macron a jeho německé loutkovodička.

„Znesvěcení evropských katolických kostelů a žhářství v Notre Dame ve Francii může vést jako stříbrná nit ke střelbě na papeže Františka a zbavení kněžství francouzského kardinála Philippa Barbarina,“ vysvětlily, jak to vidí zdroje Pentagonu. „Satanská globální židovská mafie si mohla ve Francii podepsat svůj vlastní rozsudek smrti kvůli příkazu k protikřesťanským teroristickým útokům, velikonočnímu masakru na Srí Lance (ve kterém nebyli zabiti žádní Izraelci) a na jiných místech.“

[wp_ad_camp_2]

Kritické množství vědomých lidí, zejména ve vojenských a zpravodajských službách, vědí, že „islámský stát“ skutečně odkazuje na satanský stát, tj. Izrael. Když tedy „islámský stát“ uzná masakr křesťanů na Srí Lance a jinde, skutečný viník, Izrael, je tím určen.

„Svatá válka 21. století nebo křížová výprava proti Židům (Chazarské Mafii] bude vedena Ruskem, EU a USA, aby bránili křesťanství, za pomoci umírněných muslimů,“ předpovídají zdroje Pentagonu. Skupina umírněných muslimů podporuje toto tvrzení s cílem získat poradní status v OSN a bojovat proti snahám zahájit muslimsko křesťanskou svatou válku.

Muslimové si jsou plně vědomi toho, že pokus spálit mešitu Al-Aksá v Jeruzalémě ve stejnou dobu, kdy byla zapálena Notre Dame, byl dílem chazarských satanistů, nikoli křesťanů.

Jak tyto události ukazují, bitva proti satanské chazarské mafii zuří způsobem, který přesahuje tradiční politické, náboženské a geografické hranice.

Dalším příkladem je zmizení japonského stíhacího letounu F-35 u pobřeží Japonska 9. dubna.

[wp_ad_camp_2]

Japonské zdroje podsvětí říkají, že toto letadlo bylo vlastně „prodáno severokorejcům sionisty (chazarskou mafií)“ za obrovskou sumu peněz. Severokorejský „silák“ Kim Jong-un vezme tento letoun – bojovníka a čip v něm jako suvenýr k vyjednávání, až na konci tohoto měsíce navštíví ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Zřejmě sionisté doufají, že tím, když poskytnou Rusku korunní klenot americké vojenské neviditelné (stealth) technologie přes Severní Koreu, budou také doufat v získání ochrany pro Izrael. Ruské zdroje FSB však již dlouho říkají, že nebudou chránit stát vytvořený stejnými satanisty, kteří během 20. století zabili mnoho desítek milionů Rusů.

Skutečnost, že Kim plánuje navštívit Rusko těsně před nástupem nového japonského císaře Naruhito, který oficiálně nastoupí na trůn 1. května, je také známkou toho, že hledá nějaký druh ochrany, říkají japonské pravicové zdroje blízké císaři. To proto, že Severní Korea pomohla s útokem masové vraždy na Fukušimu proti Japonsku a obává se odvetných opatření od nového císaře.

Severokorejci pomáhali s tímto útokem proti Fukušimě výměnou za sliby od satanské rodiny Rothschildů (Rothschild znamená „červený štít“, symbol satana). Rothschildové řekli, že přestěhují 40 milionů Japonců z Tokia do Severní Koreje a učinli tak Severní Koreu Rothschildovým asijským velitelstvím, jak uvedl člen rodiny Rothschildů. Poté japonský premiér Naoto Kan veřejně potvrdil, že byl po útoku na Fukušimu nucen evakuovat 40 milionů lidí z okolí Tokia.

[wp_ad_camp_2]

Tato bitva o planetu Zemi se také rozvíjí v Indonésii, kde se předpokládá, že bude umístěna velká část světového zlata. Tady se konaly velmi sporné všeobecné volby. CIA zdroje v Indonésii říkají, že Chazary podporovaný Prabowo Subianto, spolu s jeho viceprezidentským kandidátem Sandiagou Uno, vlastně porazil současného prezidenta Jokowiho. Nabídli jako důkaz tuto fotku obrazovky z indonéské televize, která ukazuje protichůdné výsledky.

 

Zde je jejich vysvětlení k fotografii:

„V dolní části je zobrazeno 54,81% u Jokowi / Ma’ruf Amin. Čísla v horní části obrazovky ukazují pro Prabowo / Uno procenta opačně. To je rychlé počítání různých nezávislých volebních / sledovacích stanic v Indonésii. Říkají tomu „výstupní ankety“. Čísla jsou zakroužkována oranžově. Nahoře ukazuje jednu sadu rychlých výsledků, které ukazují, že Prabowo / Uno vede. V dolní části prohodili výsledky.“

„Prabowo veřejně prohlásil, že omezí převzetí infrastruktury Indonésie Čínou. Oficiální sčítání hlasů bude oznámeno 22. května.

Kontrola nad Indonésií je záležitostí života a smrti západních mocností, protože kontrola nad zlatem a poklady, které se tam nachází, bude velmi důležitá, až dojde k nevyhnutelnému resetu globálního finančního systému.

[wp_ad_camp_2]

Říkáme, že je to nevyhnutelné, protože pokud Západ neresetuje finanční systém, stane se svět zcela čínským. Spojené státy mají celkový obchodní deficit ve výši přibližně 15 bilionů USD. To znamená, že cizinci, zejména Číňané a Japonci, kontrolují množství amerických dolarů, které se téměř rovná americkému HDP. To je důvod, proč Čína může lákat svět na projekt novodobé hedvábné stezky (BRI) a Západ si nemůže dovolit nabídnout nic v podobném měřítku, ani na hony vzdáleném.

Jediným důvodem, proč USA ještě formálně nezbankrotovaly, je, že by to způsobilo třetí světovou válku. V současném finančním systému je to však tak, že čím více času uplyne, tím slabší je mezinárodní pozice USA.

Čína má také významnou kontrolu nad EU, protože deficit EU ve výši 1,998 bilionů USD se nahromadil od krize banky Lehman v roce 2008.

Již 16 zemí Evropy se připojilo k čínské iniciativě BRI a nyní se připojily Řecko, Itálie a Švýcarsko. Francie, Spojené království a Německo jsou jedinými významnými evropskými národy, které vyčkávají.

[wp_ad_camp_2]

Vzhledem k tomu, že EU nemá alternativu k americké vojenské přítomnosti, je v mnohem slabším postavení. Zdroje asijské tajné společnosti říkají, že Čína říká EU, že nechtějí žádné další papíry (dluhové nástroje EU). Namísto toho Číňané vyvíjejí tlak na Němce tím, že žádají o kontrolu nad průmyslovými klenoty jako Daimler Benz a finančními giganty jako Deutsche Bank. Číňané, kteří již vlastní Volvo a 9,69% Daimler Benz, nyní chtějí více.

Japonská vojenská zpravodajská služba říká, že se jedná o zahajovací bitvu proti Německu ze strany Číňanů. To je pravděpodobně skutečný důvod, proč Německo nyní veřejně říká, že chce svou vlastní flotilu jaderných bombardérů.

[wp_ad_camp_2]

Západ si potřebuje pospíšit a odstranit satanské parazity, aby mohl sjednotit směr při vyjednávání nového finančního systému s Asií. Je také třeba, aby si Rusko naklonili na svoji stranu. Skutečnost, že prezident Donald Trump poblahopřál zvolenému ukrajinskému prezidentovi Vladimíru Zelenskému podporovanému Ruskem, je jasným znamením, že destruktivní kampaň „vina na Ruskuo“ v západní Evropě skončila.

Pouze v případě, že EU, Rusko a Severní Amerika představují jednotnou frontu, mohou doufat, že budou jednat s Asií z pozice síly během důležitých setkání v nadcházejících týdnech a měsících, které by mohly rozhodnout o budoucnosti planety.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.