Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 09.12.2019

Západní svět zůstává ochromen občanskou válkou elit, zatímco Čína stále silnější a silnější směřuje k absolutní dominanci. Dokud nebude tato občanská válka ukončena, ztratí západní aliance G6 (G7 bez Japonska) schopnost ovládat OSN a směr, kterým se lidstvo bude ubírat.

[wp_ad_camp_2]

Občanská válka byla minulý týden plně viditelná, protože americký prezident Donald Trump „na schůzkách na setkání NATO v Londýně příliš nepochodil a náhle odešel poté, co náhodou zaslechl, jak kanadský premiér utrousil neuctivou poznámku vůči němu,“ podle zdroje z královské rodiny. „Triky jak na školním hřišti“ maskovaly skutečnost, že opravdovým tématem summitu bylo „financování korporátní vlády USA.“ Zdroj také řekl: „Trump byl zklamán, myslím. Jeho úkolem bylo uklidnit situaci a začít restart.“

Trumpovi bylo nedávno několikrát připomenuto, že se snaží vyřešit větší problémy, než je udržení nafouknuté bubliny na americkém akciovém trhu dostatečně dlouho na to, aby byl znovu zvolen v roce 2020. Jedním z nich bylo uzavření protivzdušné obrany nad Washingtonem DC, které ho zanechalo zcela náchylného k raketovému nebo leteckému útoku. Druhé připomenutí bylo, když byl 21. listopadu zasažen psychotronickou zbraní.

Vojenské a zpravodajské síly Gnostických iluminátů stojící za Trumpem silně bojují proti britské královské rodině, zejména po neúspěšném summitu NATO. Zdroje Pentagonu říkají: „Královská rodinná sága zdaleka neskončila, protože je zde jisté úsilí kanadské armády ohledně třech vyznamenání plukovníka Andrewa.“

[wp_ad_camp_2]

Když se 6. prosince setkal princ Harry s Melania Trumpovou, ukazál rukou nepopiratelný satanský symbol. ODKAZ

Zdroje blízké Harrymu říkají, že ukázání symbolu znamená podporu Lucifera, jak uvedli Gnostičtí ilumináti. Podle jejich pohledu na svět je současný „Bůh“ příčinou veškerého utrpení na tomto světě a musí být nahrazen Luciferem, symbolem světla a dobra. Zdroje říkají, že to bylo také poukázání na „božské právo na vládu“, které ovšem před ním má prince Charlese a Harryho staršího bratr William v linii královské posloupnosti.

Harry je také rozzlobený, že Charles stojí za vraždou jeho matky, princezny Diany.

Zdroje Pentagonu dodávají: „Sionisté jsou připraveni na drsné probuzení, protože EU nyní vede bývalá německá ministryně obrany Ursula von der Leyen včele Bundeswehru, a nejsou fanoušky britské královské rodiny, Saúdské Arábie a Izraele.“

Nebývalé stávky, které svírají Francii, jsou také známkou toho, že Ilumináti se zaměřují na prezidenta Rothschild-otroka Emmanuela Macrona. Jak uvidíte níže, švýcarská větev rodiny Rothschildů je také pod silným tlakem.

[wp_ad_camp_2]

V USA stále více politiků Demokratické strany je nahrazeno počítačovou grafikou, protože zatýkání a vydávání do věznice na Guantánamu pokračují, tvrdí zdroje Pentagonu. „S více než 140 000 zapečetěnými žalobami vydá generální inspektor Ministerstva spravedlnosti svou dlouho očekávanou zprávu, která rozdrtí cirkus obžaloby,“ tvrdí zdroje.

Pokusy o diskreditaci Trumpa zveřejněním důkazů o jeho údajném financování z Deutsche Bank jsou také zastaveny. Britský tisk hlásí, že bankéř Deutsche Bank, který nakládal s Trumpovými účty, byl nalezen obešený.

Mezitím americké korporátní média informují, že „soudkyně Nejvyššího soudu Ruth Bader Ginsburgová dočasně zablokovala rozhodnutí soudu nižšího stupně, který nařídil dvěma bankám, aby uvolnily finanční záznamy prezidenta Donalda Trumpa pro Sněmovnu na žádost Demokratů.“ Je téměř jisté, že Ginsburgová už není mezi námi. Zpravodajské agentury na ochranu Trumpa proto používají její počítačem vytvořený obraz.

Zatímco se odehrává tento vnitřní boj, americká korporátní vláda musí do 31. ledna 2020 najít způsob, jak financovat své operace, tvrdí evropské královské zdroje.

Nyní však probíhají jednání mezi zástupci britského společenství Commonwealth (2,4 miliardy lidí) a katolickou církví (1,5 miliardy lidí), aby se rozhodlo, co nahradí americkou vládu Korporace USA Inc., jak uvedly zástupci zednářské lóže P2 a královské rodiny, kteří se účastnili jednání.

[wp_ad_camp_2]

Jednání brzdí někteří členové z lóže P2, kteří svým myšlením uvízli zřejmě někde ve středověku, a kteří stále uvažují o boji proti islámu. Pokud víme, jediným opravdu významným rozdílem mezi islámem a křesťanstvím je otázka polygamie. Antropologické údaje ukazují, že téměř každá známá společnost historicky praktikovala polygamii. Rovněž množství homosexuálních mužů bývá stejné jako počet mužů, kteří kvůli polygamii nemohou najít manželky. Navíc západní křesťanské země, které zakazují polygamii, mají všechny klesající počet populace, zatímco společnosti, které praktikují polygamii, mají stále rostoucí populaci.

V každém případě, i když problémy tohoto druhu oddalují konečnou dohodu, již bylo dosaženo širokého konsensu o zřízení světové, meritokraticky řízené agentury pro plánování s ročním rozpočtem ve výši nejméně 1 bilion dolarů, tvrdí zdroje. Je také v plánu, že agentura bude financovat expanzi lidstva do vesmíru.

Za tímto účelem zdroje Pentagonu potvrzují, že „s Boeingem jde proti proudu a americké letectvo připravuje odtajnit tajný vesmírný program, aby otřáslo vojensko-průmyslovým komplexem a vytvořilo podporu pro vesmírné síly (Space Force).“ To znamená, že v neposlední řadě oblast Area 51 odhalí některá ze svých tajemství.

Náš zdroj CIA v jihovýchodní Asii mezitím hlásí, že legendární zlaté poklady, které zde zakopaly, se konečně přesunou v rámci restartu světového finančního systému. Důkazy máme z „výbuchu“ národního památníku Monas v Indonésii, který je považován za jeden z největších zlatých pokladů, uvádí zdroj.

[wp_ad_camp_2]

Výše postavený indonéský armádní zdroj mi říká: „Kouřová bomba byla odpálena příslušníky indonéské armády u památníku Monas v úterý ráno v 07:00 h. Tunel je nyní průchozí. “Vypadá to, že se chystají přesunout zlato.

„Zeptal jsem se na tento incident jednoho kontaktu, který je poslancem Parlamentu v Jakartě.“ Jeho odpověď byla: „Tento druh dovozu do Indonésie se provádí denně. Generální ředitel Garudy (národní aerolinky, pozn, př.) měl smůlu a špatné načasování. Neznám ho, byl vybrán jako příklad toho, jak efektivní jsou ministři v boji proti korupci. Uspořádali velkou tiskovou konferenci pro lidi, aby se předváděli, usmívali pro kamery a dostali svá jména do médií.“

„Vím o skutečnosti, že někteří ministři v Jakartě dovezli do Indonésie luxusní sportovní vozy Ferrari a Lamborghini bez zaplacení dovozního cla až do výše 200 %.“ Pomáhají jim vysoce postavení celní úředníci, kteří dostávají pěknou provizi za to, že nic nevidí.

„Vyšetřování v Glencore je o tom, že někdo jde po krku sionistické cabaly.“ Vypadá to, že mezi sebou bojuje 13 rodin. Jak víte, Glencore založil Marc Rich. Ta je na vrcholu finanční pyramidy chazarianské mafie.

„A hádejte, kdo je zpět v centru pozornosti ohledně úniku ropy v Mexickém zálivu: jedna z loutek cabaly.“

[wp_ad_camp_2]

„V reakci na vyšetřování amerického Ministerstva spravedlnosti, se kterým společnost také prý spolupracuje, Glencore zřídil výbor, který by reagoval na americké vyšetřování, kam spadá i předseda a bývalý generální ředitel společnosti BP Plc, Tony Hayward.“

Připomeňme, že Glencore je společnost Rothschildů se sídlem ve městě Zug ve Švýcarsku. Po celá desetiletí uplácely íránské i izraelské vládní úředníky, když podvodně manipulovali se světovými ropnými trhy, a že „Írán musí být bombardován, protože za pár měsíců získají jadernou zbraň.“

Pokud je společnost Glencore vyřazena, můžete si být jisti, že BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání) nebude pozadu.

Sionisté zahnáni do kouta nyní šíří zvěsti o nějakém jaderném incidentu 21. prosince, v den zimního slunovratu. Byli upozorněni, že Gnostiští Ilumináti mají stále k dispozici tři pětisetmegatunové jaderné bomby, které mohou být použity jako odveta za jakýkoliv další sionistický pokus o masovou vraždu.

[wp_ad_camp_2]

Report tento týden uzavřeme zprávou, že v pátek 13. prosince 2019 je naplánováno tajné setkání. Jeho cílem je vymyslet nejlepší způsob, jak ukončit západní občanskou válku a nastartovat světový mír.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.