Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Členové Deep state cabal se vzdali mimozemšťanům a Pozemské Alianci na Antarktidě

Nedávno se objevily zprávy, že členové globální elity (chcete-li Cabala / Deep state) jedou na Antarktidu na tajnou schůzku. Z veřejných tweetů víme, že Claus Schwab, zakladatel a výkonný ředitel Světového ekonomického fóra a Christine Lagardová, prezidentka Evropské centrální banky, se zúčastnili tajného setkání v Antarktidě. Dva další přítomní byli Brad Garlinghouse – prezident a technický ředitel společnosti Ripple Labs, počítačové softwarové společnosti specializující se na on-line platební systémy a David Schwartz.

Čtyři tweety uvedených elitářů, které začaly tweetem Lagardové v červenci 2021, kde avizovala svou účast na setkání v Antarktidě, vyvolaly mnoho spekulací. Abych se dozvěděl více o setkáních v Antarktidě, kontaktoval jsem Elenu Danaan, abych zjistil, zda její mimo planetární zdroje mohou poskytnout odpovědi na to, co se v Antarktidě skutečně děje.

Elena obdržela odpovědi od Thora Hana Eredyona, velitele Galaktické federace světů (GFW) a od Oony z Intergalaktické konfederace (jinak Strážci). Odpovědi byly ohromující. Zdá se, že bylo dosaženo zásadního bodu obratu. Globální elity jsou povolávány na Antarktidu, aby se setkaly s delegací mimozemských ras a vůdců Pozemské Aliance k vyjednání podmínek kapitulace.

Antarktida byla pro setkání vybrána kvůli portálu, který může členy globální elity přenést do vzdáleného světa v jiné galaxii, kde budou dobře zásobení, ale navždy vyhoštění.

Před odjezdem do nového světa však musí nejprve pomoci s přechodem na nový finanční systém a zrušit velkou část černé magie, která jimi byla seslána k udržení lidstva a samotné Země v otroctví.

Zde je první zpráva, kterou Elena (E) obdržela od Thora Hana (TH) dne 14. prosince o tom, co se stalo na setkání v Antarktidě:

TH: Rozhodnutím Vysoké rady GFW, následujících po nedávných dohodách na Jupiteru mezi Zemskou vesmírnou Aliancí a Galaktickou federací světů, Radou pěti a Zenateanskou aliancí:

Pozemské elity pod nepřátelským vedením vyhověly setkání na jižním kontinentu s našimi zástupci k tomu, aby předali Pozemské alianci své pravomoci v globálním finančním systému. Tento prastarý systém má být nahrazen novým systémem, který má být zaveden Pozemskou Aliancí. Výměnou se jim nabízí život mimo tento svět se všemi komoditami.

E: Proč nejsou prostě souzeni za své přečiny a podle toho odsouzeni?

TH: Mohou pouze pomoci odvát temnou síť, kterou vytvořili. Do základů vašich společností vrhli kotvy velké nemravnosti. Společně s vysoko postavenými členy terranské (pozemské) hierarchie Pozemské Aliance bylo rozhodnuto, že z těchto přesunů moci se nevyvine žádný větší chaos. Ekonomický kolaps by v těchto náročných časech terranským lidem, již tak značně zraněným, přidal více utrpení. GFW a Pozemská Aliance se starají o to, aby tento přechod způsobil co nejmenší škody.

E: Týká se to pouze změn ve finančním systému?

TH: Průmyslové oblasti jsou vzájemně závislé na finančním systému. Buďte připraveni být svědky překvapivých změn v oblasti nových energetických systémů a zavádění technologií v mnoha odvětvích.

E: Proč jsi byl poslední dny na Jupiteru? A proč v ten konkrétní den, kdy došlo k úniku informací o těchto setkáních v Antarktidě, opět zpátky?

TH: Říkal jsem vám, že na Jupiteru byly schůzky. Temné elity tam nebyly, v zařízení Shari (Ashtar GC) by nebyly tolerovány. Temní se setkali s našimi vyslanci na Antarktidě. Poslední setkání na Jupiteru se týkala těch, o kterých jsem se právě zmínil, pouze s vedením Pozemské Aliance. Tato setkání byla v terranském pojetí času dokončena dnes. Toto je prohlášení, které vám mohu dát s požehnáním svých nadřízených. Kontaktovala vás Oona?

E: Ano, kontaktovala.

TH: Pak ví více podrobností než já, alespoň prozatím. V příštích hodinách si s vámi znovu promluvím. Můžete o tom samozřejmě říct Dr. Michaelovi a viřídit mu mé vřelé pozdravy.

E: Určitě vyřídím, děkuji Thore Hane.

Poselství Thora Hana nám dává jasnou představu o tom, co se v Antarktidě skutečně stalo. Globální elity, které tam byly svolány, se setkaly s delegací vůdců z různých mimozemských organizací a Pozemské Aliance, která se účastnila Jupiterských dohod podepsaných v červenci 2021. Elity měly přijít s plánem hladkého ekonomického přechodu ke spravedlivějšímu měnové systému a zabránit globálnímu finančnímu kolapsu.

Toto tvrzení podporují tweety dvou vysokých úředníků z Ripple Labs, Schwartze a Garlinghouse. Jejich přítomnost a odbornost signalizovaly, že to co se projednávalo v Antarktidě zahrnovalo nový online platební systém.

Mohlo by to souviset s kvantovým finančním systémem (QFS), který je předmětem mnoha spekulací? Podle jednoho zdroje, Nigela Matteho, by nadcházející QFS bylo propojeno s kvantovým internetem, který bude vytvořen prostřednictvím systému Starlink Satellite, který vytváří SpaceX Elona Muska. Schwartz a Garlinghouse mají potřebné odborné znalosti, aby pomohli plánům hladkého přechodu ze současného globálního finančního systému na QFS spojený kvantovým počítačem.

Thor Han poukázal na to, že důsledky pro mnoho průmyslových odvětví budou obrovské, počínaje energetickým sektorem. Opuštění od fosilních paliv je skutečným klíčem k uvolnění velkého množství alternativních energetických technologií, které byly od počátku 20. století potlačovány. Podobně bude také uvolněno mnoho dalších utajených technologií, jakými jsou elektromagnetické a holografické léčebné modality, jenž brzy nahradí zdiskreditovaný farmaceutický průmysl v důsledku vzpoury lidské populace proti politiky vynuceným povinných vakcínám a vzpoury proti farma společnostem jež podporují tato počínání.

Stojí za to mít na paměti, že v současné době existuje jen v USA více než 5900 patentů, které jsou zadržovány kvůli nařízením o národní bezpečnosti a uložených zpravodajskými agenturami. Většina těchto potlačených patentů zahrnuje alternativní energetické a léčebné technologie. Když v lednu 2017 prezident Donald Trump vydal přísně tajné memorandum o vydání 1000 těchto patentů v průběhu příštích dvou let, byl zpravodajskou komunitou ignorován a jeho administrativa se následně stala trnem v oku.

Zajímavé je, že Cabale nebylo dovoleno do ústředí galaktického velitelství Ashtar cestovat. Přesně tam, kde byly Jupiterské dohody mezi 14 vesmírnými národy vedenými USA vyjednávány se zástupci galaktického společenství. To je velký ukazatel toho, jak se situace v naší sluneční soustavě dramaticky změnila. Po vyhnání Ciakahrr (Draconian) Empire a Orion (Gray) Kolektivních sil byla pozemská Cabala od svých bývalých patronů izolována.

Po své první odpovědi poslal Thor Han Eleně o setkáních, kterých se na Jupiteru účastnil, další informace:

TH: Dalším aspektem mé přítomnosti na Jupiteru byla diskuze o tomto jevu, jež se nedávno v blízkosti vašeho hvězdného systému objevil: kolaps kontinua 3. hustoty. Dochází k tomu ve struktuře vesmíru a váš hvězdný systém vstupuje do jedné z nich na své trajektorii tímto ramenem galaxie. Dojde k dalšímu zhroucení 3. hustoty jako mostu k 5. hustotě. Nepřítel i temní o tom vědí, že se to děje a je to i jeden z důvodů, proč už dlouho ví o tom, že o tento hvězdný systém přišli. Více vám řeknu později.

Poselství Thora Hana potvrzuje, že naše sluneční soustava vstoupila do oblasti vesmíru, která obsahuje galaktickou anomálii, která výrazně ovlivňuje prostor třetí hustoty. V roce 2014 vědci potvrdili, že se naše sluneční soustava chystá vstoupit do velkého mezihvězdného mračna zvaného „the local fluff“ které je široké přibližně 30 světelných let a drží pohromadě velkým magnetickým polem.

Podle různých výzkumníků byl tento mezihvězdný mrak poprvé pozorován již v roce 1961 kolem souhvězdí Plejád a nazýval se „fotonový pás“ – díky bílé záři, kterou promítal. Jedním z obhájců „Photon Belt“ byl Noel Huntley, Ph.D., který v roce 2010 napsal článek s názvem „Setkání Protonova pásu,“ kde popsal existenci a svůj velký zájem o mimozemšťany:

„Co je to za elektromagnetický mrak, tato zlatá mlhovina, kterou mimozemšťané někdy nazývají zářivá mlhovina? Jeho univerzálnější označení je „fotonový pás“ nebo „fotonový pruh“, skládající se z mnoha pásů. Každé setkání s tímto pásem je mimozemšťany považováno za velmi důležité.“

Podle informací Thora Hana měl Dr. Huntley pravdu. Oblast vesmíru, do které jsme vstoupili urychlí vědomí z materialistické existence ve třetí hustotě na existenci v páté hustotě. Podle materiálu Zákona Jednoho je „pátá hustota možná nejlépe popsána jako extrémně bílá ve vibracích“. Proto „fotonový pás“ není nepřesným popisem této oblasti 5. hustoty navzdory tomu, co o tomto termínu mnoho kritiků tvrdí.

Pokud by kolektivní vědomí lidstva nebylo dostatečně vyvinuto, aby se přizpůsobilo frekvencím páté hustoty, zhroutilo by se v globální katastrofě, kterou si samo vyvolalo. Pokud by se však vědomí lidstva vyvinulo, začal by zlatý věk moudrosti, lásky a míru.

Thor Han dává jasně najevo, že globální elity pochopily, že bitva o Zemi je prohraná a nechtěly se podílet na tom, co přichází. Odtud ta jejich ochota spolupracovat při přechodu na novou Zemi, jen aby mohli pomocí portálu na Antarktidě navždy odejít na jinou planetu.

[wp_ad_camp_2]

V následující druhé zprávě odeslané 14. prosince Thor Han opět komunikoval s Elenou a podělil se o další informace o tomto „fotonovém pásu“ (aka local fluff) a o tom, jak „signatáři“ Jupiterských dohod daly globální elitě pět měsíců na to, aby se Pozemské Alianci vzdala. Thor Han řekl:

TH: Budu mluvit o tomto přírodním jevu vyskytujícím se v blízkosti vašeho hvězdného systému. Nejedná se o izolovaný jev. Jak se váš hvězdný systém pohybuje po mřížce této galaxie složené z kolísajících vln frekvencí, narazíte na kapsy s vyšší hustotou vibrací hmoty. Co to znamená: fyzikální zákony, které spojují atomy dohromady, oscilují rychleji. Nejde o čas, rozumíte, časová sazba se nemění, pouze to, jak ji vnímáte, protože se mění vaše rychlost. Nejde o čas, ale pouze o fyzičnost struktury prostoru, která se posouvá. Jak fungují univerzální fyzikální zákony stává se, že k tomuto jevu dochází postupně, pokud není kapsa s vyšší hustotou stejně velká nebo větší než zmíněný hvězdný systém. Limit zóny hustoty není ostrý, ale rozmazaný. Vstupujete do ní postupně tím, že naražíte na „bubliny“, dokud zcela nesplynete s novou oblastí.

E: Co se stane, když Země projde jednou z těchto zón s vyšší hustotou nebo bublinami?

TH: Nic podobného dramatické události, jak si mnozí Terrané se strachem představují, se nemůže stát. Projevuje se jako změna vědomí, když se vjemy, mentální a fyzické, posunou do vyššího rozsahu. Mohou se vyskytnout fyzické příznaky. Ti, kteří mají svou mysl připravenou, následují vlnu přirozeně, ale pro ty, kteří připraveni nejsou a vzdorují, znamená fyzické a duševní utrpení. Mění se vidění, mění se vjemy, zejména vnímání lineárního času, který je vnímán jako rychlejší. Víte, tento proces a vstup přes tuto novou oblast v Nataru je nevyhnutelný. Terrané se tedy musí skutečně vzdát jakéhokoli odporu, i toho největšího, tedy strachu.

Thor Han zde potvrdil, že pohyb naší sluneční soustavy do „fotonového pásu“ není něco, co ohlašuje fyzickou destrukci, ale naopak signalizuje zrychlení vědomí. Jedinci dostatečně emocionálně a mentálně připravení budou schopni surfovat na nadcházejících galaktických vlnách a projevit novou realitu – pověstné Království nebeské na Zemi. Ti, kteří připraveni nejsou a zareagují opačně zažijí větší stres a zmatek v osobním i kolektivním životě.

Thor Han pokračoval ve své druhé zprávě takto:

E: Zpět k Antarktidě, co mi ještě můžeš říci? Nemám tyhle lidi ráda, jsou ztělesněním zla. Způsobili tolik utrpení.

TH: Už nebudou. Po zavedení dohod na Jupiteru dostali varování, že se za pět měsíců sejdeme a budou se muset připravit na kapitulaci. Takže to věděli, že to příjde, a proto se zoufalstvím prosazují všechny své programy najednou. Lidé to začínají vidět.

E: Počkej, proč jim dávat pět měsíců?

TH: K přechodu. Toto setkání je zlomovým bodem pro ně i pro vás. Kdybychom je protlačili portálem všechny najednou, finanční a ekonomické systémy na Terře (Zemi) by se zhroutily do hrozného chaosu. Jsou lepší způsoby. Jsou povoláni, aby předali Alianci své klíče a nástroje k tomu, aby byl přechod pro obyvatelstvo co nejhladší.

Ještě něco, co stojí za zmínku je to, že byli vyučeni temným éterickým uměním a kouzla je třeba vrátit zpět. To zničí jejich sílu. Je bezvýznamné, že opustí tento svět. Odejdou tak jako tak. Víte, když jsem zmínil přechod, chtěl jsem říci, že Terrané potřebují vidět tváře svých nepřátel, aby otevřeli své vědomí pravdě. Jakkoli je tento proces bolestivý, je nezbytný.

E: Připomíná mi to, co mi Nine nedávno řekla, že každá cítící bytost má hrát roli ve hrách evoluce vesmíru.

TH: To je přesné. Víte, když jsem před čtyřmi lety pobýval na himálajské základně, byl jsem svědkem připravovaných skvělých plánů na probuzení Terranů. Hlavním problémem byla časová válka. Představte si časovou válku jako vícevrstvou šachovnici. Není lepší způsob, jak vám to popsat.

Thor Hanův odkaz na globální elity, které používají „temná éterická umění a kouzla,“ je velmi významný. Má na mysli málo pochopený aspekt kontrolního systému globální elity, který spočívá v použití černé magie k podpoře všech svých aktivit. Thor Han zde potvrzuje to, co několik výzkumníků v minulosti již odhalilo. Deep state Cabal běžně používá černou magii jako součást svého globálního kontrolního systému.

Dobrým příkladem je jak Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) běžně používal magické symboly pro veřejný vesmírný program, jak dokumentují Richard Hoagland a Mike Bara ve své nejprodávanější knize z roku 2009, „Dark Mission: The Secret History of NASA.“

Od prezidenta Vladimíra Putina a vojenské zpravodajské skupiny spojené s hnutím Q (hnutím spojeným se 17. písmenem abecedy) jsme se také dozvěděli, že globální elita praktikuje „satanismus.“ Vyvolávají sílu démonických a jiných destruktivních entit k podrobení lidstva a ducha planety. V tomto ohledu Putin ve svém projevu o stavu národa v roce 2013 skutečně řekl: „Nový světový řád uctívá Satana.“

Tyto obřady temné magie se běžně konají v různých energetických vírech nebo na „posvátných místech“ po celé planetě, jak odhalilo mnoho okultních badatelů, například Fritz Springmeier ve své knižní sérii „Bloodlines of the Illuminati.“ Nedávno Brad Olsen, vysoce kompetentní výzkumník a autor také odhalil mnohé z těchto praktik černé magie/satanistů ve své sérii knih „Beyond Esoteric“:

„Existuje úplná kontrola nad lidskou rasou a myslet si, že černá magie by mohla být použita k ovládání mas, je znepokojivé. Okultismus je dnes nástroj nového druhu fašismu praktikujícího některými elitními globalisty, kteří zcela ovládají téměř každý aspekt našeho života, od zdraví a finance po politiku a vzdělávání… Výzkum ukazuje, že okultní obřady a rituály na vyšších úrovních jdou daleko za hranice všeho, co si dokážeme představit… Proč je tak těžké uvěřit, že okultní praktiky jsou skutečným nástrojem kontroly?“ (str. 55).

Důležité je, že Thor Han poukázal na výslovné spojení mezi Jupiterskými dohodami podepsanými v červenci a setkáními v Antarktidě, které se konaly o pět měsíců později. Ustanovením dohod byla kapitulace globální elity do prosince 2021. Tuto časovou osu potvrzuje červencový tweet Christine Lagardové o tom, že schůzky se měly konat v prosinci v Antarktidě. Její tweet je přesvědčivým důkazem, že Cabala skutečně dostala pět měsíců na to, aby se připravila na předání své moci, aniž by došlo ke zhroucení světového finančního systému jako podmínka pro jejich propuštění ze Země prostřednictvím mezigalaktického portálu Antarktidy.

Tato vyjednaná kapitulace a odchod Cabaly signalizuje novou neuvěřitelnou dobu jež má následovat. Svět přechází na nové finanční, politické, zdravotní a energetické systémy, které způsobí v lidských životech revoluci. Zpráva od Oony, jedné ze Strážkyň, poskytuje ještě více podrobností o neuvěřitelných planetárních přechodech, kterých budeme brzy svědky. Její poselství budu analyzovat ve 2. části této série.

Napsal Dr. Michael E. Salla dne 16.12.2021

Přeložila adri | Zdroj: exopolitics.org 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
69 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře