Soukromé e-maily odhalují, jak se Dr. Fauci dohodl s Markem Zuckerbergem na způsobu vynucení kontroly nad příběhem o COVIDOVÉ pandemii k prosazení přísných uzavírek. Zakladatel a generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg v e-mailech adresovaných Anthonymu Faucimu navrhoval posílat „datové zprávy“ o uživatelích k „usnadnění rozhodování“ o lockdownech.
Toto zveřejnění je příkladem toho, jak snadno se BigTech společnosti a vláda mohou zapojit do sběru informací o uživatelích a využít je k omezování osobních svobod.

Zuckerberg při výměně informací trvá na: „Chci se ujistit, že máte všechny zdroje, které potřebujete k urychlení vývoje vakcíny.“

Zuckerberg jehož osobní nadace (zmíněna v e-mailu) investovala stovky milionů dolarů do zajištění vítězství Joea Bidena v roce 2020 nyní nabídla finanční pomoc také řediteli Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID) pouhý měsíc poté, co dvojice navázala přes e-maily spojení a jež byly později vládou USA upraveny.

V úplnosti Zuckerbergův e-mail Faucimu z 8. dubna zní:

Tony:

Píši vám znovu, abych vám poděkoval za vše, co děláte, a abych zjistil, zda je ještě něco, co může Facebook, Chan Zuckerberg Initiative nebo já osobně udělat pro to, abychom Vám pomohli ve vašem úsilí bojovat proti Covidu a ve znovu obnovení společnosti.

Pokud se podíváme na dlouhé období zpřísňování a uvolňování po celé zemi, jsou-li a existují-li například souhrnné, anonymizované datové zprávy, které může Facebook vytvořit pro usnadnění Vašeho rozhodnutí, rádi to uděláme a přejeme si, abyste si byl jist, že upřednostňujeme dělat svou práci dobře. Zahájili jsme průzkum, který, doufejme, poskytne údaje o případech nakažení kraj po kraji, jež bude informovat o veřejném zdraví. Pokud existují další zdroje souhrnných dat, které by podle Vás mohly být užitečné, dejte mi vědět.

Z dlouhodobého hlediska, [ZDE UPRAVENO] se chci ujistit, že máte všechny zdroje, které potřebujete k urychlení vývoje vakcíny. Zdá se, že jde o oblast, do které se hodně investuje, pokud však existují slibné možnosti, na kterých se v současnosti nepracuje – nebo pokud existují oblasti, které by mohly využívat vícero zdrojů – dejte mi vědět, rádi se přičiníme v jejich zafinancování.

Ještě jednou Vám děkuji za vaše vedení v této věci. Vím, jak jste zaneprázdněn, takže na tento e-mail samozřejmě nemusíte odpovídat, pokud právě teď nemáte nic, s čím bychom Vám mohli pomoci. Doufám, že se Vám daří dobře.
Mark

V reakci na Zuckerbergův e-mail Fauci napsal:

Marku,

Děkuji za upozornění a za vaši nabídku pomoci. Budu přemýšlet o způsobech, jak bychom mohli Vaši nabídku přijmout.

Vřelé pozdravy,

Tony

Vřelá výměna mezi těmito dvěma muži přichází uprostřed samostatných e-mailů mezi generálním ředitelem Facebooku a ředitelem NIAID kde se diskutuje o „Coronavirus Information Hub“ platformy sociálních médií a o tom, jak by mohli zavést kontrolu nad pandemií.

Poté, co senátorka Marsha Blackburnová na toto téma na začátku tohoto roku upozornila, Fauci jakoukoli spolupráci s šéfem Facebooku popřel.

„Nemám ponětí o tom, co právě řekla, nemám zdání, o čem to mluví. Vůbec nevím, o čem to mluví… Nemám ponětí, o čem to mluví.“

Fauci na MSNBC, 9. června 2021

Minulý rok skupina indických vědců zjistila, že koronavirus byl vytvořen z částí podobných AIDS. Poté, co GreatGameIndia zveřejnila výsledky studie, vyvolala silnou kritiku až do té míry, že autoři byli nuceni svůj příspěvek stáhnout.

Nyní Fauci Emails odhalují, že to byl doktor Anthony Fauci sám, kdo indickým vědcům vyhrožoval a donutil je stáhnout svou studii jež COVID-19 spojuje s virem AIDS.

Další dva špičkoví vědci, kteří vedou reakci na pandemii Covid-19 v Británii se s doktorem Faucim spojili a zakamuflovali výzkum biologických zbraní včetně provádění speciálních experimentů, jež rozšiřují teorii o přirozeném původu koronaviru.

Podle dostupných údajů o federálních platech za loňský rok je Anthony Fauci nejlépe placeným zaměstnancem v celé americké vládě. Ve skutečnosti si Dr. Fauci vydělal dokonce více než prezident Spojených států.

Američtí zákonodárci představili „Fire Fauci Act“ se záměrem doktora Anthonyho Fauciho za dezinformace o COVIDU-19 a za zakrývání informací o původu viru vyhodit. „Fire Fauci Act“ zvýší Fauciho plat na 0 $ a žádá o potvrzení Senátu k přeobsazení této funkce.

A na samém konci jejich prvního komuniké je upravená část e-mailu, o které někteří tvrdí, že Zuckerberg navrhuje jisté věci cenzurovat.

Tato informace přichází, když právníci Facebooku uznávají, že „ověření faktů“ není nic jiného než „názory“ třetích partnerů společnosti. Společnost však na základě těchto „ověřených faktech“ odstranila tisíce příspěvků a účtů souvisejících s COVIDEM-19.

Takzvaná nezávislá webová stránka pro kontrolu faktů FactCheck.org je vystavena financování toutéž očkovací lobby v hodnotě 1,9 miliardy dolarů, kterou má kontrolovat. Tato stránka je partnerem Facebooku, jehož články se používají k cenzuře kritických hlasů na platformě sociálních médií. V jejím čele stojí bývalý ředitel CDC, což jen opět způsobuje střet zájmů.

Přeložila adri | Zdroj: GGI

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.