…..tak jako vždy, mnoho pochybovačů o čemkoliv, hlavně o sobě, opět odstřelují data o CERNU ve velkém a smějí se tomu, že se nic nestalo. Ale stalo. To, protože se nikde o tom nepíše, neznamená, že se nic neděje. A ono se dělo. Samozřejmě se nemají čím chlubit….

11:54

[wp_ad_camp_1]

 

„Ukončení“ celého „výzkumu“ bylo naplánováno, jak jinak, než jak v předešlých článcích zmíněno na 23.09.2017 v 18:18 minut GMT. Čas jsme samozřejmě nevěděli, ale tušili. Naštěstí se těm z povrchu podařilo sledovat jejich činění skoro až do konce. Asi 9 vteřin, udělali to také symbolicky, před skoro úspěšným ukončením a před vyvrcholením, jim udělali lokální EMP. Jejich ĎÁBELSKÝ stroj časoprostorových událostí byl zastaven. Proto ticho po pěšině ve všech médiích a ani zmínka o tolik očekávaném a připravovaném pokusu na 23.09.2017. Můžeme být rádi, že jim to nevyšlo. Takže můžeme být „zatím“ klidní….

No na tohle bych asi neměl nervy, reagovat tak těsně před koncem. No kdoví???? Co se odehrávalo kolem Cernu v minulosti se můžete podívat níže….

Starší videa ukazují co všechno se děje okolo CERNU. A pamatujte si dobře: PRAVDA LIDSTVU NEBUDE ILLUMINÁTY NIKDY ŘEČENA. Protože lidstvo je těmi pokusnými králíky.

https://youtu.be/VgZQBDyWr6A

 

https://youtu.be/T4ABUZsoquw

A tady se můžete podívat na starším videu jak se otevírají teleportační kanály ve skutečnosti. Právě před krátkou dobou v Rusku se odehrávaly podobné události. Lidé, prosím, probuďte se konečně. Kolik důkazů ještě potřebujete?????

 

[wp_ad_camp_1]

https://youtu.be/gE1VEGgIblY

 

 

 

[wp_ad_camp_1]

Takže můžeme být klidní. No, až tak moc zase nikoliv. Zítra se také mohou odehrát nepříjemné události, jak rája v předešlém článku zmínila. Najdete ZDE. Čas jim vypršel….

Jako jednu z posledních pojistek mají připravenu právě následující událost. Pravděpodobně by se mohla podílet následující místa.

NYC, budova o které jsme psali ONE WORLD CENTER, která má mít ve špici umístěnou A-bombu, dále PYOYNGYANG v Severní Kórei, kde je také umístěna pravděpodobně A-bomba a v neposlední řadě jedna z pyramid v Egyptě, ve které se má nacházet také jedno z těchto ďábelských zařízení.

Nemám čas dělat výpočty, ale když se podíváte kde se v planetě Zemi nacházejí zmíněná místa, Zjistíte, že se jedná o triangl, který tvoří také pyramidu. Pyramidu čtyřstěnnou a vedoucí jednou stěnou přes severní pól. No uvidíme, co se odehraje.

Při nákresu přímek na GOOGLE EARTH na body, které jsou zítra ve hře, se velice divně zobrazily tři písmena XXX, co to znamená všichni víme. Velice zajímavé. Špice směřují na severní pól. Obrázek si udělejte sami….

[wp_ad_camp_1]

Podívat na obrázek se můžete ZDE:

 

[wp_ad_camp_1]

 

Při synchroním, odpálení by mohl nastat synergetický efekt, který by mohl poškodit celý vesmír. Je to ale jenom moje úvaha, protože díky takové energii v pyramidě a druhé v Severní Kórei, by vliv této neskutečné energie prošel i do paralelních světů a mohl také zlikvidovat ochranné bytosti nejen na planetě Zemi, ale také v celém vesmíru. Berte to prosím jako moji úvahu a nikoliv skutečnost. Mohla by se ale za určitých okolností odehrát. Uvidíme zítra. Pevně věřím, že ti z povrchu by určitě něco takového nedovolili…..

Krátce k jedné události v Rusku, která se také týká celého dění. Byly asi zkoušeny teleportační kanály, přes které by se vystřelila raketa v Rusku do teleportační díry a druhá by byla třeba na druhém kontinentě. Není tedy potřebí žádného přeletu přes celou planetu ale pár vteřin od výstřelu do dosažení požadované destinace. S tím asi nikdo nepočítá….

 

Pevně věřím, že se lidstvo vydá cestou konstruktivního dění a nebude v budoucnu muset čelit šíleným „VĚTCŮM“ „INŽENÝRŮM“ a dalším „ODPORNÍKŮM“…..

napsal tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.