Originál publikoval Cobra 13.10.2018

Zvýšená aktivita v Galaktickém Středu pokračuje. Galaktické Síly Světla odstranily poslední zbytky kvantového podpisu Dysonovy koule, která měla 4 světelné roky v průměru, a která obklopovala náš solární systém a bránila procesu Vzestupu našeho Solárního Systému (viz titulní ilustrace).

Tato kvantová Disonova koule byla velmi pokročilým kvantovým hyperdimenzionálním portálem, který vytvořila skupina Chimera v roce 1996 a nyní je jednou provždy pryč.

V důsledku toho se naše Slunce připojilo ke Galaktické síti Světla, jako poslední hvězda, kterou v této síti zbývalo osvobodit, a nyní je plně funkční jako portál Světla.

Veškerá primární anomálie, která ještě stojí za zmínku je nyní soustředěna do studnice primární anomálie, která sahá do vzdálenosti méně než jeden planetární průměr od povrchu Země.

Síly Galaktické Flotily jsou přítomny v našem Solárním Systému, jsou zahaleny, ale ti z vás, kteří jste citliví na energie, je zcela jistě cítíte.

 

Ve snaze předejít odhalení přítomnosti těchto lodí povrchové populaci NASA zařídila „Zaslepení očí na obloze“:

https://spacenews.com/nasa-addressing-problems-with-hubble-and-chandra-space-telescopes/ 

Veškeré plasmatické topletové bomby se nyní nacházejí v rámci oblasti do třiceti metrů od planetárního povrchu.

Plasmatické topletové bomby jsou propojeny do sítě plasmatických implantátů skrze filamenty zvané Tunely Seta.

Plasmatické implantáty jsou černé díry, rotující v silném elektromagnetickém poli. Toto elektromagnetické pole má za účel vymazávání našich vzpomínek a odpojování nás od naší Duše. Fyzické biočipy (vyrobené Siemensem) umístěné vedle implantátů každého inkarnovaného člověka posílají nepřetržitý audio-video signál do hlavního řídícího střediska Chimery, umístěného na povrchu planety:

https://en.wikipedia.org/wiki/Information_Innovation_Office 

https://en.wikipedia.org/wiki/Microsystems_Technology_Office

Plasmatické implantáty a fyzické biočipy jsou pečetěmi, které zakrývají všechny vrstvy programování, které povrchová populace obdržela:

http://eventreference.org/2018/09/02/human-programming-101-emotions-memories-implants/

V letech 1996-2001 naprostá většina Pracovníků Světla a Bojovníků Světla byla v podzemních vojenských základnách podrobena programování mysli založeném na traumatu. Pro mnohé začnou vzpomínky na to vyplouvat na povrch tak, jak implanty začnou ztrácet svoji sílu.

Mnoho z těchto Pracovníků Světla a Bojovníků Světla bylo naprogramováno proti Silám Světla Galaktické Konfederace a mnoho z nich bylo naprogramováno proti mně a proti některým dalším klíčovým lidem zapojeným do procesu planetárního osvobození.

Síly Světla pracují plnou rychlostí na vyřešení patové situace, která stále drží povrch planety jako rukojmí temných sil.

Tím hlavním zbývajícím problémem stále jsou plasmatické bomby, a masmédia si konečně pomalu začínají uvědomovat nebezpečí strangeletů a topletů:

https://www.telegraph.co.uk/science/2018/09/29/earth-could-shrink-330ft-across-particle-accelerator-experiments/ 

http://www.shtfplan.com/headline-news/astronomer-warns-earth-could-be-crushed-by-particle-accelerator_10012018

To je tím hlavním důvodem proč Síly Světla doposud stále ještě nezasahují na povrchu této planety.

To je důvodem, proč Hnutí Odporu nemůže vysvobodit vyčerpané Pracovníky Světla v podzemí, to je důvodem, proč vám nemohou přinést zlato a hotovost, nebo vám zavolat přes Skype.

A také, jestliže by agent Hnutí Odporu kontaktoval člověka na povrchu přímo, tak by temné síly tohoto člověka okamžitě zabily.

Temné síly používají stejnou strategii na mojí izolaci, aby mi zabránili v provedení mé mise. Určitým klíčovým lidem, kteří mě chtěli kontaktovat bylo vyhrožováno smrtí, pokud tak učiní.

Nicméně nastal čas pro rozšíření mého týmu. Tento blog nebyl myšlen jako poslední naděje pro ty nejzoufalejší, ale jako místo, kde ti nejsilnější lidé mohou otočit kormidlem ve prospěch planetárního osvobození.

Z tohoto důvodu vyzývám nové lidi, aby se připojili k mému týmu. Pro přijetí do týmu mám zájem pouze o lidi, kteří jsou mentálně, emocionálně, fyzicky a finančně stabilní, a kteří VĚDÍ, co je jejich misí. Zejména vyzývám představitele pozitivních Dragonů, Bílé Šlechty, Tajného Vesmírného Programu, Mysterijních škol, tajných služeb nebo jiných podobných konstruktivních skupin, které pracují směrem k planetárnímu osvobození. Také hledám lidi, kteří mohou rozšířit informace do massmédií, lidi, kteří mohou financovat velké projekty (1M a více) a ženy, které jsou schopné ukotvovat Ženskou energii čistým a mocným způsobem.

Noví lidé, kteří si přejí mě kontaktovat, si musí vytvořit vlastní šifrovanou e-mailovou adresu na https://tutanota.com/ a pak mě napsat ze svého tutanota e-mailu na [email protected], sdělit, kdo jsou a jak mohou pomoci těmto projektům. Prosím NEPOSÍLEJTE obecné emaily, jako „s čím mohu pomoci“, ale raději napište, co můžete udělat, abyste pomohli.

Lidé, kteří jsou již zapojeni do projektů planetárního osvobození, se musí zdržet komunikace na Facebooku, protože tato platforma byla těžce infiltrována. Musí používat e-maily s koncovým šifrováním (end-to-end) jako jsou Tutanuta (skvělé) nebo Protonmail (dobré) nebo šifrované telefonní aplikace jako jsou Signál (skvělý) nebo Whatsapp (dobrý).

Lidé také musí rozumět tomu, že komunita Pracovníků Světla a Bojovníků Světla byla těžce infiltrována, a mnozí lidé, kteří mají fasádu Pracovníka nebo Bojovníka Světla, mají tajný noční život jako agenti Kabaly:

http://www.greatdreams.com/political/media03.html 

Mnozí z těchto lidí patří do sítě Kabaly proti své vůli a kdyby jen mohli, tak by unikli.

Můžete použít sílu meditace a představivosti a představit si, jak jsou Pracovníci Světla a Bojovníci Světla očišťováni fialovým plamenem, jak jsou obklopováni láskou růžového Tekutého Světla EELA (Siriánský anděla Lásky) a jak jsou osvobozováni od svého programování, ovládání nebo útlaku Bílým Světlem AN.

Tato noční můra brzy skončí. Spravedlnost přichází:

https://www.youtube.com/watch?v=4WMTFGjigCA 

Vítězství Světla!

zdroj: 9

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Loading...
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.