…..hned na začátku bych rád omluvil carstena, který má nějakou důležitou práci a asi až do neděle nebude. Zřejmě nestihl nic napsat do komentů. Od včera je pryč a bude snad v neděli. (počítač má ale s sebou, tak uvidíme). Vždy je to tak, když máme na netu hodně práce. Někdo nám záměrně háže „klacky pod nohy.“ Dobrá, ale k věci. Vždy jsem se snažil posluchačům či lidem na netu říci, že obrazy řeknou více, než tisíce slov. A tomu tak bude i v následujícím filmu….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5 14:54

Na začátku bych rád upozornil, že video, které má 4 minuty 30 vteřin hned po zadání do vyhledávače přeskočí na 4:29. To je také zajímavé. Nevím kdo video vyhotovil a za jakým účelem. Pro koho je určeno, ale skrytá data mohou být ohromující. Psané slogany ve videu mohou lidi zmásti a zavést do slepé ulice. Záměrně se do symbolických videí píše někdy pravý opak toho, než má být lidem ukázáno. Než udělám rozbor, v dalších hodinách nemám moc času, a proto bude hotovo nejdříve zítra k večeru.

 

 

Co mě na videu zarazilo je firma, která se vydává za tvůrce tohoto videa pod názvem SEYMOUR STUDIOS.  Náhoda????? Nebo bylo záměrně zvoleno či osloveno???? Černé a bílé písmo na bílém a černém podkladě. Zajímavé. Nikoliv na začátku, ale na konci, je na skutečnost poukázáno!!!!! Absolutně na dvojitou dualitu a to hned samotného videa. Hovoří něco písmem psaným ale něco jiného ukázanými obrázky.

VIDEO

Zde je nutné začít úplně jinak. Než kdykoliv jindy. Tak tedy:

Vzpomeňte si na Prezidenta trumpa, který dává záměrně na  tweetovací média chyby v písmenech. SEYMOUR STUDIOS možná má být popravdě SAYMOUR STUDIOS.  Tím ale netvrdím, že je to jeho práce. Nyní. Potom se studio jmenuje (přeloženo z angličtiny) řekni smutné studio. Spíše znamená smutný film na který měli poukázat. Nyní se ale naskýtá otázka pro koho smutný. Jak pro koho! Řekli jsme si že nebudeme dávat pozor =  VE FILMU na psané. Psané je pro slepce.

 

Další zajímavé je Jewish Gemantria. 1398 což je (4/17) 4 je Quatro či (kubus) často používané v symbolice,  a 17 je právě Q  Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Číslo v anglické gemantrii 1338 což je (4 /11)  dává součet 15 či 6. Náhoda, buď lidstvo 555 nebo 6 padlých andělů. Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Jednoduchá gemantrie je číslo 223 což je 4/3 =7

 

 

Nyní se podíváme možnou poopravenou chybu  ve slově SAY A SEY

 

Další zajímavé je Jewish Gemantria. 1394 což je (4/13= 17) 17 je právě Q  Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Zajímavé je číslo v anglické gemantrii 1314 což je (4 /5)  45 Prezident USA Popřípadě nejvyšší číslo 9 =5><4 4><5zrcadlový znak.

Jednoduchá gemantrie je číslo 219 což je 12

Jsou to všechno náhody či něčí záměr. Podívejte se prosím na video a můžete si udělat své vlastní úvahy, než udělám rozbor. Děkuji za pochopení.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.