…..hned na začátku bych rád omluvil carstena, který má nějakou důležitou práci a asi až do neděle nebude. Zřejmě nestihl nic napsat do komentů. Od včera je pryč a bude snad v neděli. (počítač má ale s sebou, tak uvidíme). Vždy je to tak, když máme na netu hodně práce. Někdo nám záměrně háže „klacky pod nohy.“ Dobrá, ale k věci. Vždy jsem se snažil posluchačům či lidem na netu říci, že obrazy řeknou více, než tisíce slov. A tomu tak bude i v následujícím filmu….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5 14:54

Na začátku bych rád upozornil, že video, které má 4 minuty 30 vteřin hned po zadání do vyhledávače přeskočí na 4:29. To je také zajímavé. Nevím kdo video vyhotovil a za jakým účelem. Pro koho je určeno, ale skrytá data mohou být ohromující. Psané slogany ve videu mohou lidi zmásti a zavést do slepé ulice. Záměrně se do symbolických videí píše někdy pravý opak toho, než má být lidem ukázáno. Než udělám rozbor, v dalších hodinách nemám moc času, a proto bude hotovo nejdříve zítra k večeru.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co mě na videu zarazilo je firma, která se vydává za tvůrce tohoto videa pod názvem SEYMOUR STUDIOS.  Náhoda????? Nebo bylo záměrně zvoleno či osloveno???? Černé a bílé písmo na bílém a černém podkladě. Zajímavé. Nikoliv na začátku, ale na konci, je na skutečnost poukázáno!!!!! Absolutně na dvojitou dualitu a to hned samotného videa. Hovoří něco písmem psaným ale něco jiného ukázanými obrázky.

VIDEO

Zde je nutné začít úplně jinak. Než kdykoliv jindy. Tak tedy:

Vzpomeňte si na Prezidenta trumpa, který dává záměrně na  tweetovací média chyby v písmenech. SEYMOUR STUDIOS možná má být popravdě SAYMOUR STUDIOS.  Tím ale netvrdím, že je to jeho práce. Nyní. Potom se studio jmenuje (přeloženo z angličtiny) řekni smutné studio. Spíše znamená smutný film na který měli poukázat. Nyní se ale naskýtá otázka pro koho smutný. Jak pro koho! Řekli jsme si že nebudeme dávat pozor =  VE FILMU na psané. Psané je pro slepce.

 

Další zajímavé je Jewish Gemantria. 1398 což je (4/17) 4 je Quatro či (kubus) často používané v symbolice,  a 17 je právě Q  Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Číslo v anglické gemantrii 1338 což je (4 /11)  dává součet 15 či 6. Náhoda, buď lidstvo 555 nebo 6 padlých andělů. Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Jednoduchá gemantrie je číslo 223 což je 4/3 =7

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nyní se podíváme možnou poopravenou chybu  ve slově SAY A SEY

 

Další zajímavé je Jewish Gemantria. 1394 což je (4/13= 17) 17 je právě Q  Nezapomenout na dvojitou symboliku.

Zajímavé je číslo v anglické gemantrii 1314 což je (4 /5)  45 Prezident USA Popřípadě nejvyšší číslo 9 =5><4 4><5zrcadlový znak.

Jednoduchá gemantrie je číslo 219 což je 12

Jsou to všechno náhody či něčí záměr. Podívejte se prosím na video a můžete si udělat své vlastní úvahy, než udělám rozbor. Děkuji za pochopení.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.