;

AKTUALIZACE 11:54….poslední týdny jsem registroval zvýšený počet dotazů našich čtenářů ohledně mejlových zpráv. K tomu na tadescu dodáváme….

Stěžujete si, že nemůžete odeslat mejlíky, nebo že padají do spamů. Dále jste blokováni velikosti odeslaných zpráv, chtějí po Vás telefoní číslo a mnohé jiné. Pamatujte: brzy budou po Vás chtít i číslo podprsenky či trenek a velikost bot. Tam jsme dospěli. PROTO, PRO VŠECHNY:

Buďte tak laskavi, jestli se chcete zbavit těchto problémů, tak si založte e-mailovou schránku na protonmail.com (.ch)

Účet zdarma poskytuje úložiště 500 MB a maximální počet e-mailů za den 150. Je jednoduché mazat staré zprávy, a když dosáhnete maxima, je přeplněná schránka a nejdou mejlíky odesílat nebo nejdou přijímat. Proto je nutné je mazat.

Nenechte se tedy našimi „službami, rádoby poskytovateli“ omezovat a přejděte jinam.

NEZAPOMEŇTE – neustále opakuji:

CO SE OHRANIČUJE, TO SE OMEZUJE

CO SE OMEZUJE TO SE LIKVIDUJE

 

AKTUALIZACE 11:54

Neustále se objevuje při doručení z českých a slovenských sračko-poskytovatelů schránek upozornění na detekci viru, malweru, trojského koně a podobně. Napsal mi jeden expert, který nechce být jmenován, že se to záměrně posílá jako přípona i se zprávami, které rozesíláte!

tm dodává: nemohu ověřit, nerozumím těmto datům. Je ale jisté, že se u všech příchozích emailů v mé schránce na Protonmailu, zejména ze schránek od Seznam.cz, posledních zhruba 10 dní objevuje následující hláška:

V němčině: Diese Nachricht könnte ein Phishing-Versuch sein. Bitte überprüfen Sie den Absender und deren Inhalt, um sicherzustellen, dass diese seriös sind.

V angličtině: This message may be a phishing attempt. Please check the sender and contents to make sure they are legitimate.

Česky: Tato zpráva může být pokus o phishing. Zkontrolujte prosím odesílatele a jejich obsah, abyste se ujistili, že jsou legitimní.

 

Tak buď inženýři z protonmailu zpřísnili kritéria nebo „inženýři“ ze Seznamu něco podcenili. Ještě dodejme, že Seznam.cz patří Sorosovi a Centrum.cz Bakalovi. Já bych u těchto poskytovatelů neměl schránku, ani kdyby mi za to platili. A s velkou pravděpodobností mají čučkaři z BISky do těchto schránek neomezený přístup.

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.