AKTUALIZACE 11:54….poslední týdny jsem registroval zvýšený počet dotazů našich čtenářů ohledně mejlových zpráv. K tomu na tadescu dodáváme….

Stěžujete si, že nemůžete odeslat mejlíky, nebo že padají do spamů. Dále jste blokováni velikosti odeslaných zpráv, chtějí po Vás telefoní číslo a mnohé jiné. Pamatujte: brzy budou po Vás chtít i číslo podprsenky či trenek a velikost bot. Tam jsme dospěli. PROTO, PRO VŠECHNY:

Buďte tak laskavi, jestli se chcete zbavit těchto problémů, tak si založte e-mailovou schránku na protonmail.com (.ch)

Účet zdarma poskytuje úložiště 500 MB a maximální počet e-mailů za den 150. Je jednoduché mazat staré zprávy, a když dosáhnete maxima, je přeplněná schránka a nejdou mejlíky odesílat nebo nejdou přijímat. Proto je nutné je mazat.

Nenechte se tedy našimi „službami, rádoby poskytovateli“ omezovat a přejděte jinam.

NEZAPOMEŇTE – neustále opakuji:

CO SE OHRANIČUJE, TO SE OMEZUJE

CO SE OMEZUJE TO SE LIKVIDUJE

 

AKTUALIZACE 11:54

Neustále se objevuje při doručení z českých a slovenských sračko-poskytovatelů schránek upozornění na detekci viru, malweru, trojského koně a podobně. Napsal mi jeden expert, který nechce být jmenován, že se to záměrně posílá jako přípona i se zprávami, které rozesíláte!

tm dodává: nemohu ověřit, nerozumím těmto datům. Je ale jisté, že se u všech příchozích emailů v mé schránce na Protonmailu, zejména ze schránek od Seznam.cz, posledních zhruba 10 dní objevuje následující hláška:

V němčině: Diese Nachricht könnte ein Phishing-Versuch sein. Bitte überprüfen Sie den Absender und deren Inhalt, um sicherzustellen, dass diese seriös sind.

V angličtině: This message may be a phishing attempt. Please check the sender and contents to make sure they are legitimate.

Česky: Tato zpráva může být pokus o phishing. Zkontrolujte prosím odesílatele a jejich obsah, abyste se ujistili, že jsou legitimní.

 

Tak buď inženýři z protonmailu zpřísnili kritéria nebo „inženýři“ ze Seznamu něco podcenili. Ještě dodejme, že Seznam.cz patří Sorosovi a Centrum.cz Bakalovi. Já bych u těchto poskytovatelů neměl schránku, ani kdyby mi za to platili. A s velkou pravděpodobností mají čučkaři z BISky do těchto schránek neomezený přístup.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.