…..jak mnoho lidí poznalo, musíme se starat o svoje ovzduší sami. Tadesco čtou lidé po celém světě a budete se divit, přibývá lidí, kteří právě dlouhou dobu octují nebo začínají. Všem děkujeme za přízeň a snahu pomoci nejen sobě ale i druhým, no, „slepým ovcím“….

14:54

Zdravím tě Tomáši z Malty.

Chtěla jsem napsat do poslední diskuze o chemtrailech a dát i nějaké fotky, což ale nejde. Posílám ti proto příspěvek i s fotkami mailem a prosím o jejich zveřejnění, pokud to uznáš za vhodné. Děkuji Ti mockrát…..

I za tvé obohacující články, které čtu každý den. Mar.. z Malty

Příspěvek:

[wp_ad_camp_2]

Zdravím všechny čtenáře Tadeska z Evropské Malty. Někdo by si mohl myslet, že díky tomu že Malta je tak trochu bokem Evropy, ne všechno z EU šílenství k nám dojde. Nemějte strach, EU na nás nezapomíná a myslí na nás, abychom nebyli o nic ochuzeni … včetně chemtrailového šílenství. Je to tady na denním pořádku a je to čím dál tím horší. Někdy je to tak odporné, že zakazuji synovi chodit do parku a jsem ráda, že si hraje doma kde je „lepší vzduch“.

(Taky mám v každé místnost misku s octem a roky nepoužívám žádné čistící a prací prostředky). Nabádám všechny mé přátelé a známé k octování. Některé Šípkové Růženky se už pomalu probírají a všímají si více okolí i toho co se děje ve světě… a někteří mi slíbili že to s tím octem zkusí. Hurá!!! V pondělí jsem octovala jako každý den když jsem doma. Byl takový šedý opar a sem tam nějaký mrak. Octovala jsem poctivě jako obvykle, dokud nevidím výsledky, a měla jsem oblohu krásně modrou, což samozřejmě někomu vadilo. Takže….. když viděli, že se to nade mnou stále „nelepší“ (ze začátku to zkoušeli opakovaně jedním jedopruhem nad oblastí kde žiji), zintenzívnili jejich lety (viz foto).

Někdy, když jsou hodně naštvaní a nedaří se jim, tak začnou nakonec vypouštět chemtraily do „paprsků“, které vychází z jednoho bodu někde na jihu ostrova a rozvětvují se do více směrů včetně tam ,kde jsem já…. no a to se pak obloha zakryje celá. Octování jde podstatně hůř, ale taky se dají zlikvidovat. Jsem celkem neodbytná a tvrdohlavá a někdy, když je ta obloha opravdu celá zakrytá s šedými mraky zahřívám ocet velmi často. Během dopoledne tak 4-5x. Ocet na balkóně nechávám tak dlouho, dokud stoupá pára a jak vidím, že vychladla zahřívám znovu. Spotřebuji tak 5-7 l týdně. Když mám málo octa přidám vodu a taky to funguje, ale pomaleji. Předevčírem, po mnohanásobném octování se mi podařilo rozkouskovat šedou pokrývku, která se ani nehla protože bylo „náhodou“ bezvětří.

[wp_ad_camp_2]

 

Byla od rána, přesně nad Maltou, jak nějaká střecha. V dáli nad mořem byl vidět přesný okraj této šedé pokrývky a dál už byla jen modrá obloha. Jelikož nebyla naděje na to že ji vítr posune někam nad moře, protože jak jsem uvedla bylo bezvětří, musela jsem zapracovat. Jakmile jsem konečně po obědě, po mnohanásobném octování dosáhla toho, že vyšlo slunce a byla modrá obloha, ihned začali nade mnou létat a vypouštět jejich jedy. Tož tak je to tady:( Jelikož Malta je ostrov, bohužel je tady velmi často vítr a často čistím ovzduší o kus dál, ale to nevadí. Dobrá věc je, že Malta je malá, má 30 km na délku a 15 km na šířku…. a proto by stačilo aby octovalo pravidelně asi tak 10 lidí a hned by to tu bylo lepší. Pracuji na tom a někdo už s tím začal. V loni a předloni v létě jsem si taky všimla jedné věci. O víkendech, když většina obyvatel jezdí s rodinou k moři, letadla vypouští chemtraily právě nad plážemi…. tam kde je nejvíc lidí. Velice chytré. A ve vnitrozemí toho bývá o víkendech míň, do určité hodiny. Odpoledne pak i ve vnitrozemí. Mějte se všichni fajn a pokračujte v dobrých věcech.

tm dodává: Moc děkujeme za postřehy a krásný mejlík…..

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.