…..musím už skutečně s rozhořčením napsat a odpovědět všem popíračům chemtrailů a údajného vymýšlení nějakých článků, jen aby bylo co psát. Né vážení, tak to není…..

07:54

S naprostou jistotou Vám mohu sdělit, že o celém připravovaném šílenství chemtrailů a postupném otravování všech lidí na planetě Zemi, vím zhruba od roku 1991. Postupně po vychytání dokonalosti v USA, kde jsou jeho strůjci, zvolili a navrhli američané záludnou záminku OTEVŘENÉHO NEBE a začali i v Evropě po roce 2005 sypat jedy na obyvatelstvo.
Prvně vše popírali a postupně údajně „TÍMTO AEROSOLOVÁNÍM OBYVATELSTVA“ zachraňují planetu Zemi před skleníkovým efektem.
[wp_ad_camp_2]
Moc děkuji všem vědcům, a hlavně lidem, kteří se nenechali odradit od psaní a dokumentování zvěrstev v oblasti CHEMTRAILOVÝCH  záchran lidstva a planety Země. Děkuji
Výsledek velké části zdokumentovaných materiálů s fotografiemi, laboratorními rozbory a důkyzy, výpovědi linkových pilotů dopravních letadel a letadel vojenských před americkým senátem a mnohé jiné přinášíme v následujícím 65 stránkovém rozboru s naprosto přesnými důkazy ze kterých se zločinci brzy budou muset zodpovídat.
[wp_ad_camp_2]
Vše je nashromážděno velice přehledně v pdf formátu a je žádáno o jeho rozšiřování. Text je v němčině a část v angličtině. Proto všem co se Vám budou vysmívat, dejte tenhle odkaz.
Hlavně vyštudovaní MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, ING, DIS, PROF   a mnozí jiní by měli konečně sklonit jejich zabetonovanou hlavu a začít přemýšlet. Týká se to také právě jejich rodin a dětí. Račte rozumět při Vašem vzdělání…..
Napsal tm
P.s. nechtějte po nás, abychom ještě vše překládali. Důkazů v minulosti jsme dali nespočet. Zde je vše shrnuto v jednom…..
[wp_ad_camp_2]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.