Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

Čtyři zaměstnanci společnosti Disney mezi 108 zatčenými při tajné akci zaměřené na obchodníky s lidmi a sexuální predátory

Při operaci úřadu šerifa v okrese Polk zaměřené na obchodování s lidmi, prostituci a dětské predátory bylo zatčeno 108 osob, mezi nimi čtyři zaměstnanci společnosti Disney a okresní soudce.

Šestidenní tajná operace nazvaná „Operace březnový žal 2“ začala 8. března. Podle sdělení úřadu šerifa okresu Polk se detektivové snažili identifikovat a osvobodit všechny oběti, které byly nuceny k prostituci, nebo kohokoli, kdo se podílel na obchodování s oběťmi. Činili tak vyhledáváním osob, které zveřejňovaly online inzeráty na prostituci, i těch, kteří prostitutky vyhledávali prostřednictvím online komunikace.

Detektivové také vyšetřovali dospělé osoby, které na internetu hovořily sexuálně zabarveným způsobem s těmi, o nichž se domnívaly, že jsou dětmi. Celkem byli zatčeni čtyři muži, kteří se na internetu dopouštěli kořistnictví na dětech.

Šerif okresu Polk Grady Judd na tiskové konferenci uvedl, že mezi zatčenými byl i zaměstnanec společnosti Disney, který je nyní údajně dětským predátorem.

Sedmadvacetiletý Xavier Jackson měl detektivovi v utajení, který se vydával za čtrnáctiletou dívku, posílat své sexuální snímky a grafické popisy toho, co chce dělat. Údajně se také chlubil tím, že pracoval jako plavčík v Disneyho resortu Polynesian Village v resortu Walt Disney na Floridě, uvedl Judd.

Jackson byl obviněn ze tří případů předávání materiálů poškozujících nezletilé a jednoho případu nezákonného použití obousměrného komunikačního zařízení.

Další tři zaměstnanci společnosti Disney byli zatčeni za to, že se každý z nich pokusil zlákat prostitutku. Byli to 24letý Wilkason Fidele, 27letý Shubham Malave a 45letý Ralph Leese.

Fidele pracoval v Tomorrowland ve Walt Disney World v restauraci Cosmic čtyři roky. Malave pracoval pro společnost Disney jako softwarový vývojář a má pracovní vízum z Indie. Leese pracoval v IT oddělení společnosti Disney téměř čtyři roky a je ženatý.

„Jsem si jistý, že Disney není potěšen. Vsadím se, že ani jeho žena není potěšena, ale my jsme rádi, že jsme ho zatkli,“ řekl Judd o Leesovi.

Společnost Disney potvrdila, že Leese, Fidele a Jackson byli umístěni na neplacené volno a že Malave není zaměstnancem společnosti, uvedla CBS News. Deník Epoch Times kontaktoval společnost Disney s žádostí o vyjádření.

Prostituce je v naprosté většině Spojených států nelegální, s výjimkou deseti okresů v Nevadě.

Dalším pozoruhodným případem bylo zatčení 66letého Daniela Peterse, soudce na penzi ze státu Illinois, který byl obviněn z nabízení prostitutek. Judd uvedl, že Peters jim řekl, že je soudcem v okresu Cook ve výslužbě a pracuje jako zvláštní asistent pro právní záležitosti v úřadu šerifa v okrese Cook.

Výsledkem operace bylo zatčení obchodníka s lidmi a čtyř dětských predátorů, což „dává celé této operaci smysl“, uvedl Judd ve svém prohlášení.

Naším cílem je identifikovat oběti, nabídnout jim pomoc a najít a zatknout ty, kteří z vykořisťování lidí profitují.

Zdroj.

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře