;

…..jak sami vidíte, situace ve světě bude eskalovat a nikdo neví, jakým směrem se situace vivine. Neoconi jedou zatím po 4 kolejích, pátá už je nemožná. Byla zlikvidována. Přesto si nedají pokoj a pokusí se o ztrhnutí celého světa do WWIII….

07:54

Zkouška nové modernizované rakety na polygonu Sary-Šagan

Daily Mail: Kreml „varoval Západ“, ukázal „vraha satelitů“

Ministry of defence of the Russian Federation

Rusko vyzkoušelo novou raketu 5ZT6, o níž se hovoří jako o „vrahovi satelitů“. Tím poslalo Západu signál s „varováním“ na pozadí případu Sergeje Skripala, píše Daily Mail. Raketa je schopná ničit výzvědné satelity NATO na orbitě a také sestřelovat letouny a mezikontinentální balistické rakety.

Kreml publikoval video startu nové ruské rakety, která je známá jako „vrah satelitů“, informují noviny. Raketa je určena pro ničení satelitů NATO na orbitě. Start byl proveden z polygonu Sary-Šagan v Kazachstánu poté, co EU a USA vyhostily ruské diplomaty kvůli případu Sergeje Skripala, říká autor článku. Ruští vojenští experti označili raketu za „vraha satelitů“. Ta je ale ve stejné míře schopna sestřelovat letouny a mezikontinentální balistické rakety.

Autor článku píše, že Rusko bez přestávky provádělo od 1. dubna raketová cvičení s cílem „varovat Západ“. „Nová modernizovaná protiraketa úspěšně plnila své úkoly a zasáhla cíl v definovaném čase,“ prohlásil generál Andrej Prichoďko. Ruské ministerstvo obrany odmítlo publikovat detaily o nové zbrani. NATO novou raketu označuje za „Gazel“. Podle informací ruských médií se jedná o část protiraketového štítu A-135, který je určen pro ochranu Kremlu před jadernými útoky.

Minulý týden ruští vojáci ukázali také mezikontinentální balistickou raketu Sarmat.

Zdroj (1)

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.