…..dnes ráno jsem se opět setkal s našim informátorem na kafíčku severně od Sionu, aby mne datoval o dalších podrobnostech a důkazech, které byly nalezeny….

12:27

Hned po ránu jsem s netrpělivostí zapnul počítač a čekal na další zprávy. Při otevření mejlíku jsem byl mile překvapen a upozorněn na čas setkání na obvyklém místě. Hned jsem se osprchoval, šel do garáže nastartoval auto a odjel na naše místo. Informant mne už očekával u kafíčka, které také miluje. Jako obvykle jsem přišel pozdě.

Bylo mně sděleno, že další důkazy mají pohromadě. Několik lidí ze Švýcarska se dostavilo hned v den po požáru do Paříže se zajímavým úkolem. Brali vzorky prachu z aut, skla výkladních skříní z dlažby a zábradlí. Některé na speciální lepící pásky a také nasáváním do vysavače s filtrem na důkaz nasátých částeček.

[wp_ad_camp_2]

Naprosto přesně byly zjištěny (v kruhové výseči ve směru větru), který vál od Notre Dame v době požáru, částice splodin či částice samotného speciálního termitu, který byl použit. Ty samé vzorky byly hned po požáru, jak jsem psal včera, dokázány ve vzorcích vody, dřeva a vzduchu vyneseného z katedrály.

kruhová výseč ve směru větru od katedrály.

V opačném směru proti větru od katedrály a vlevo či vpravo nebyly nalezeny skoro žádné částice důkazního materiálu. Naskýtají se následující otázky:

[wp_ad_camp_2]

 1. kdo stojí za celou akcí je asi jasné, ale…..
 2. za jakým účelem se celá akce uskutečnila…..
 3. proč byla akce právě naprogramovaná na den 15.04.2019, víme co je to za den a jaké neblahé události se v tento den odehrály…..
 4. věděl o této akci i náš premiér?????
 5. proč daroval právě skoro důkazní materiál v podobě obrazu neblaze známému P-REZIDENTU MAKRONOVI????
 6. z jakého důvodu média neustále lžou i přes důkazní materiály od odborníků, kteří hovořili o dřevě starém 800 let a že skoro vůbec za normálních okolností nehoří, aspoň né za těch, které byly uvedeny jako příčina požáru oficiálními sračkomety…..
 7. proč se už vůbec nehovoří o zprávě, která byla vyslána rozhlasem o 50 minut dříve než byl požár nahlášen?????
 8. jedna odpověď na otázku 7 by tu byla: zapoměli si posunout hodinky ze zimního času na letní, pak by to souhlasilo
 9. proč neustále nikdo nesmí do katedrály? potřebují určité slozžky zahladit stopy?????
 10. není to nakonec dílo samotného Vatikánu, papeže a jeho organizace????? na odvrácení pozornosti rozjíždějící se kampaně o pedofilii „svatých mužů“ zastupujících Vatikán a jakákoliv náboženstí????
 11. [wp_ad_camp_2]

No otázek je spousta a málo odpovědí. Jsem zvědav jakou taktikou se budou snažit odvést pozornost od „FRANCOUZSKÉ A SKORO CELOEVROPSKÉ KATASTROFY“, jak bylo v některých médiích naznačeno…..

Dále je zarážející, proč se objevily obrazy v médiích se sochami z Notre Dame, které mají uřezané hlavy?????

Není zde náhodou poukázání na něco co se v EU může v budoucnu odehrávat a jaká entita nám tím vyhrožuje?????

No více otázek než odpovědí. Kdo to rozluští????? Možná už nikdy nikdo…..

napsal tm

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.