…..na určitý druh článku jsem musel reagovat, protože lidé zde na planetě Zemi, či jak říkáme v „Hotelu Země“, se skutečně nevyznají a neznají jednoduché zákony a principy, které jsou proti nim použity, aniž by to věděli. Utáhnou je pak jako na vařené nudli…..

13:27

Další varování Indigové dívenky se splnilo, přesně jak předpověděla. Moc jí tímto děkuji.

Aneb: SATANISTA UTÍKÁ A KŘIČÍ: „CHYŤTE SATANISTU.“ Byli jsme napadeni článkem za odrazování lidí od masových MEDITACÍ.

Na posledním sezení s touto dívenkou jsme mimo vzkazu po deseti letech hovořili i o mnoha jiných věcech. Velice výživný a dlouhý rozhovor. Byl jsem mimo jiné varován před člověkem, který mně neustále píše mejlíky a vydává se za nejlepšího přítele a ,,mého bratra“. Uvedla, že sám ukázal svůj pravý obličej na jeho stránkách a také dal najevo, koho zastupuje. Řekla, abych byl před ním velice na pozoru. Dodala, že on ani nemusí přímo vědět, že je někým ovládán a je nástrojem jiné bytosti. Dnes se sám (nejen dotyčný trollík) odhalil a poslal nám do diskuze jeho vlastní článek, který nikdo ještě nenavštívil (byl tam pár minut). Popsal v něm charakter sebe sama, i toho, co dělá. Děkujeme tímto za reklamu a také jemu recipročně reklamu uděláme. Pomož a bude ti pomoženo, dej a bude ti dáno. Že ano…..

Vzhledem k tomu, že mám neustále přeplněnou schránku a to nejen poslední dobou, tak se mnohým mejlíky vracejí zpět. Posíláte i 20GB, schránka ale je koncipovaná jenom na 500GB. Dotyčný si tím vydedukoval, že ho asi blokuji. Žije domněnkami, sám si je tvoří. Nechápe, že jsou lidi, co mají ve chránce 10 tisíc mailů které nestíhají číst. Že jsou lidi, co mají i jiné věci na práci, než celý den sedět u komplu a pořád něco odepisovat. Chudák.

Jeho mejlíky začínaly vždy stejně:

Brat môj

Ako vidíš elity sú na konci a my musíme do nich búchať a tlačiť na nich a neustále šíriť a šíriť a prebúdzať nové masy ľudí a musíme navyšovať svetlo na Zemi.Vždy ked môžem dávam vaše články kam sa len dá. Ale FB mi zničili via krát a momentálne ho nemám. Tak šírim zatiaľ na VK. Mám svojich ľudí tak ako máte aj vy a oni šíria tak isto a plnia moje pokyny. Musíme si navzájom pomáhať.

Všetko čo som vybral sú veľmi dôležité veci a to každé jedno video.
Vybral som nejaké dobré a moc silné videá, ktoré by si mohol postupne dať na Tadesco.
Pevne verím že postupne ich tam dáš všetky a budeš si evidovať čo si tam už dal a čo ešte chýba tam dať. Zo srdca dakujem brat môj

No když někdo píše taková oslovení a vydává se za Vašeho bratra, tak asi nenapíše článek, na který dám dole odkaz. Nevaruje před tadescem, ale sám před sebou. Indigová dívenka řekla, že všechny weby, které nebudou mít zájem zveřejnit její článek, jsou ovládány temnotou. A také ty, které ji začnou pomlouvat. Přesně to se i děje od zveřejnění jejího článku pro politiky a svět po 10 letech. Dodala, že hned po zveřejnění článku budou v oficiálních mainstreamech MSM (Mediálních Sra.ko Metech) kritizovat a ponižovat Indigové děti. Přesně to se stalo. Co k tomu dodat.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Nezapomeňte, že vy všichni jste bozi a nepotřebujete zde za Vás žádné zastoupení jakékoliv církve, či kohokoliv jiného. Meditaci můžete provádět sami za sebe ale nikoliv masové meditace, do kterých může zasáhnout jakýkoliv pochybný guru a odvést vás do temných špinavých kanálů. Proto před nimi celé roky varuji. Vysvětlím jednoduše.

Jsou mnozí lidé, kteří se nenechají proudem v řece unášet. Jsou jako pstruzi. Ti vědí, že když voda teče jedním směrem, je v řece proud, který teče přesně do protisměru. Pod splavy jsou to „výtahy“, které rybu nasají, pstruh vylétne nad hladinu splavu a pokračuje dál proti proudu s minimální energií. Průměr protiproudu je celkem dost malý. Když se kolem malého průměru protiproudu, nikoliv za sebe, najednou chce narvat 1000 či stotisíc pstruhů, zruší přirozené proudění a protitok zmizne. Zanikne.

A aby to nebyl jenom jeden příklad. U proudění vzduchu na křídle letadla je to to stejné. Když nemá původní tvar, a díky namrzající mlze se na náběhu křídla začne usazovat led, (když pilot zapomene zapnout DE-ICE), přestává proudění vzduchu na křídle a letadlo spadne z nebe jako šutr!!!!! Odchytnout se už nedá NIKDY. Pro všechny EXIT – US.  Páry a molekuly vody jsou právě ti pstruzi. Malou námrazu dokáže křídlo „odstřelit“ či rozmrazit při zapnutí DE-ICE, ale velké množství molekul vody (pstruhů), zruší proudění a jste strhnuti „proudem.“ Jasné?

U meditací je to to stejné. Lidé budou meditovat každý sám za sebe. Jako pstruzi v sérii (za sebou) projdou úspěšně do konce. Tím zvýší potenciál jakéhokoliv dění. Budete-li se ale chtít narvat do protiproudu všichni naráz, protiproud zanikne a hlavní proud Vás strhne zpátky. A právě toho využívají hromadné meditace. Temná síla, která vymyslela hromadnou meditaci, ví co dělá. Ukradne Vaše energie sama pro sebe a lidé (pstruzi) nikdy neprojdou. Temné síly, které se postupně napojí na využití a zneužití těchto energií, přesměrují své oběti na destrukci. Mnozí lidé i cítí, jak jsou pak vyčerpaní.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dělal jsem na to přednášky a dokonce i s filmy jsem to vysvětloval. Proto, tak jak jste zde každý sám za sebe, můžete i samostatně využít svou mysl. Nikdy ale NE HROMADNĚ!!!!!

A navíc: meditovat za něco, co ani neexistuje? Víte, čeho s tím chtěli asi docílit. Považuji za velice důležité vše tímto článkem vysvětlit, aby se lidem ke konci časů konečně rozjasnilo.

A pro milého trollíka, který má na svém webu i příznačný obličej vzkazuji následující: Možná ani nevíte, že právě na Vás rezonují tyhle entity, které mohou (asi) kódují do Vašich videí velké nebezpečí podprahových destruktivních dat. A ty potom mohou ovlivňovat všechny pozorovatele videa. V tom jsou temné síly mistři.

No tak, „MOJ BRAT“, vytvořil sis domněnky díky přeplněné e-mailové schránce, (mělo to tak být, jinak by nevyšla předpověď indigáčka) a reagoval jsi dále díky nevědomosti. Psal jsi o principech jednoduchých energetických toků tak nesmyslně, že jsem ti prostě musel napsat odpověď.

No a když někdo má takové stránky s logem, nesmíme se divit, že se na něho nalepí cokoliv. A to co napsal v článku, ve kterém kritizuje sám sebe a nikoliv tadesco:

„Jediná a zaručená pravda je Cobra a hnutie odporu aj ja sám Gasudajon Andromeda.“

Tak je každému jasné jak sebechvála smrdí a hlavně zde. Abyste nemuseli chodit na článek na jeho stránky, mohou být nějakou entitou ovlivněny (nevím jestli jsou, ale mohou) kopíruji celý článek zde dolů:

.

Tadesco sú satanisti a dezinformujú národ od kedy vznikli.

Programujú ľudí proti nám. Nerobia nič iné len šíria paniku a strach. Písal som x krát že sú zlo. Využíval som ich a hral s nimi hru a robil som sa blbý len aby mi dali moje články a videá na ich stránku. To vždy poteší ak sa šíri pravda. Ale vždy som videl, že vždy dopisovali svojimi slovami na to svoj názor a menili celý zmysel toho čo som kedy napísal a vytvoril. To robí kto? Dobrý ľudia? To veľmi ťažko. To robia len ľudia ktorý sú za to platený a robia to isté čo sa volá cenzúra a fašizmus. Len to robia podla seba tak aby zapadli medzi blbých naivných ľudí a aby sa robili že sú jednými s nich. Práve preto šíria občas aj dobré veci ako Benjamin Fulford a ešte sa niečo nájde. Inak všetko ostatné je čisté zlo a dezinformácie.

Tadesco sú satanisti a ak príde deň D budú popravený hnutím odporu. Taký blbci ako sú oni tomu neutečú. Sú to ľudia čo vodu kážu a víno pijú. Mys,ia si úplne niečo iné ako čo šíria. Vôbec tomu neveria. Vatikán robí to isté. Hrá sa na lásku a schováva sa za Boha a za odpúšťanie a pritom vraždí genocídami ľudstvo a žerie deti aj ľudí a robí na nich krvavé rituálne satanistické obrady. Tadesco robí zakuklený skrytý satanizmus tak ako Vatikán aby nebol príliš nápadný pre tupé obce a preto sa robia, že sú dobro a na našej strane.

Tadesco ukázalo svoju tvár a zablokovalo mi email a vracajú sa mi už emaily späť- Tadesco hnutie odporu nájde a popraví ako každého kto patrí ku chazarskej satanistickej mafii.

Nevedomý ľudia sú ovce a žerú všetko. Nevedia čo je pravda. Veria každej vete a od každého. Preto trpíme práve. Tadesco šíri celé réky bludy ako veci ktoré nikdy neexistujú. Tak ako hrozby rasy Animus ,tak ako planéta Nibiru, tak ako Annunaki, ktorý sú ale volajú sa inak. Tak isto neexistuje žiadny kardinál Judas z Nemecka schovaný pod Vatikánom, ktorý ovláda Zem ako Tadesco šíri celé roky ani žiadna blbá indigová dívenka a tie ich kecy a programovania.

Tadesco dokonca teraz práve si dovolilo najväčšie zlo urobiť a ukázalo svoju tvár ked urazilo svetlo a Boha samého aj sily svetla.

na tadescu medzi videami Jurečku a Eli vložili varovanie, aby sa ľudia vyhli meditáciám: „11:54 Vážení čtenáři tadesca a jiní, varujeme před jakýmikoliv meditacemi

Znovu musím opakovat a zdůraznit, abyste se raději vyhnuli (bylo by dobré se vyhnout) jakýmkoliv meditacím, protože tahle energie může být převzata, jak to většinou bývá, a použita proti lidem a lidstvu. Opakuji to neustále 25 let a skutečně lidé jsou nepoučitelní. Znám člověka, který dělal tyhle odporné meditace v Německu a sám mně vykládal jak se to dělá a kdo to pak přebírá. Ale věřit si můžete čemukoliv, nevěřte mně a přesvědčte se sami…“

To napísali. Sily svetla aj Boh kážu robiť čistenie Zeme aj meditácie. Vždy to pomáhalo ozdravovať Zem a chrániť ale bytosť ktorá je proti tomu ako Tadesco je temná sila a tá bude eliminovaná a zlikvidovaná. Takže ak čítate Tadesco jediné čo tam je pravda je Fulford. Inak to nečítajte.

Pravda nie je skoro nikde. Preto ľudstvo je izolované od pravdy. Sily svetla jasne hovoria, že až 90 percent dokonca aj alternatívnych webov je zlo a sú to platený dezinformátori. agenti sionistov. A zvyšok sú ludia čo si myslia, že sú múdry ale žijú v nevedomosti len netušia, že ich články a názory nemajú spoločné s pravdou nič.

Jediná a zaručená pravda je Cobra a hnutie odporu aj ja sám Gasudajon Andromeda
Benjamin Fulford, Dawid Wilcok, Corey Goode, Emery Smith, Alex Collier, Steven Greer, Michael Salla, Rob Poter, Vladimír Putin, Aliancia Zeme,
SSP tajný vesmírny program
Spoločnosť bieleho draka
a ešte aj iný ale je ich málo na Zemi

Zde článek končí a já dávám malý dovětek:

Pokud jste dočetli až zde, tak se Vás ptám, proč mně neustále psal a chtěl, abych mu zveřejnil jeho videa, Když najednou do titulu článku dal: Tadesco sú satanisti a dezinformujú národ od kedy vznikli.

Asi si neuvědomuje co píše a možná právě on je ke konci časů ovládán těmi bytostmi, které zobrazuje v jeho hlavičce. Tak Vám blahopřeji…..

No možná si ale příliš přihnul a výsledek byl to, co si od začátku o nás myslel, jak sám napsal a ve všem si protiřečil. Nechci spekulovat, ale alkohol odhaluje někdy pravou tvář také. Děkujeme Vám, odejděte…..

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.