Len 5-mesačné dievčatko Sabrínka predvčerom (3.12.2017) v skorých ranných hodinách zomrelo v druhom najmenšom meste na Slovensku. Dieťaťko zomrelo len dva dni po očkovaní. Prípad mladej rodiny z Modrého Kameňa nemilo zaskočil celé Slovensko a opäť otvoril diskusiu o bezpečnosti očkovania

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zarmútená matka zverejnila na sociálnej sieti pre svoju dcéru dojímavé slová: “Anjelik náš milovaný, navždy ťa budeme ľúbiť zlatíčko naše. Ďakujeme ti aspoň za ten krátky čas, čo si strávila s nami. Obohatila si naše životy svojim smiechom. Nemôžem uveriť, že tu už nie si!”

Správu prinieslo včera spravodajstvo TV Markíza. Dievčatko bolo uplynulý piatok zaočkované tzv. Hexavakcínou v rámci povinného očkovania, ktorou v súčasnosti bývajú deti zaočkované trikrát v priebehu prvého roku života. Hneď v sobotu sa u dieťaťa dostavili vysoké horúčky a v nedeľu ráno už našli rodičia dieťa v postieľke mŕtve.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Polícia prípad vyšetruje. Na základe časovej súslednosti je však vysoko pravdepodobné, že sa bude jednať o priamy dôsledok očkovania.

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.