…..no, nemusíme chodit daleko za důkazy. Stačí se podívat na děje vedle České republiky na Slovensku. Co vše se odehrává nejen v parlamentě v čele s primitívnou osobou ČAPUTOVOU (známý mne usjistil, že na Slovensku ji nikdo jinak už neřekne než PUČATOVÁ), která jako figurka SOROSE (také jemenovaná SOROS BARBIE), je skutečně triskní až groteskní. Postavili celé Slovensko včetně zákonů NA HLAVU….

11:54

Polícia zadržala muža, ktorý sa pobil v centre Bratislavy: „Ale ja som minister životného prostredia“, kričal v podnapitom stave. „Teraz sa tým nechváľte,“ reagovala predávajúca. Pellegrini žiada ospravedlnenie sa verejnosti

V centre Bratislavy mala v stredu večer polícia zadržať ministra životného prostredia Lászla Sólymosa, ktorý mal byť v tom čase pod vplyvom alkoholu. Informuje o tom portál Plus 7 dní

Na snímke podpredseda vlády SR a minister životného prostredia SR László Sólymos
tm komentuje: Na první pohled primitiv a hlavně ožrala

„Som minister životného prostredia,“ kričal údajne. Udalosť sa odohrala na Laurinskej ulici v blízkosti čínskej reštaurácie. Na to mu predavačka mala odvediť, že práve tým by sa v takej chvíli ani nemal chváliť.

Reakcia polície

„Včera krátko po 17.00 hod sme prijali na linke 158 oznámenie o výtržnosti v priestoroch ázijskej reštaurácie na Laurinskej ulici v Bratislave. Podľa doterajších informácií dvaja muži slovne ako aj fyzicky napadli personál tejto reštaurácie, pričom po ich vykázaní jeden z mužov poškodil a rozbil sklenenú výplň vchodových dverí tejto reštaurácie,“ vysvetlila polícia na sociálnej sieti.

Po príchode hliadka dvoch mužov (L.S. a Z.S.) obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajné oddelenie.

Policajti dodali, že poškodením sklenenej výplne dverí bola spôsobená škoda vo výške cca. 1.000 eur a zároveň bol jeden zamestnanec reštaurácie privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z bratislavských nemocníc.

„Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave I začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva a vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci. Po vykonaní potrebných úkonov boli obaja muži prepustení.“

[wp_ad_camp_2]

Stanovisko predsedu vlády SR Petra Pellegriniho

Predseda vlády SR Peter Pellegrini je znepokojený medializovanými nočnými udalosťami zo strany ministra životného prostredia Lászlóa Sólymosa. Premiér hovoril s ministrom a požiadal ho, aby predstúpil pred verejnosť, vysvetlil svoje správanie a ospravedlnil sa. Informoval o tom Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

[wp_ad_camp_2]

Podpredseda SNS Anton Hrnko si nemyslí, že Sólymos by mal odstúpiť

Podpredseda koaličnej SNS Anton Hrnko nevidí dôvod, aby minister životného prostredia za Most-Híd László Sólymos odstúpil z funkcie po incidente v bratislavskej reštaurácii, po ktorom ho zatkla polícia. „Nemyslím si, že mesiac pred koncom volebného obdobia by mal robiť nejaké zásadné opatrenie,“ reagoval Hrnko na otázku, či by sa mal Sólymos vzdať funkcie ministra. „Je to veľmi nepríjemná vec, keď ústavný činiteľ takýmto spôsobom zlyhá. Keď človek vidí tú opozičnú svorku, ktorá nemá žiadne zábrany vymýšľať si, tvrdiť s kamennou tvárou absolútne nepravdy, niekedy sa dá pochopiť, že človek sa potrebuje vyvetrať. V každom prípade by mal pán minister urobiť nejakú sebaočistnú kúru,“ vyjadril sa Hrnko pre agentúru SITA.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.