Vážené čtenářky, vážení čtenáři a všichni lidé dobré vůle,

děkujeme Vám za veškerou podporu, ať už finanční anebo morální. Rádi vám všem přinášíme data a je nám ctí být pro mnohé z vás průvodcem v těchto rozbouřených časech. Ale věřte, že loď, na které se všichni nacházíme, má toho nejlepšího kapitána, jakého může mít. Vidí mnoho událostí a věcí dopředu, proto ví, kudy má plout.

Bez vaší podpory by stránky tadesco.org nemohly existovat a nebyly by tak pestré, protože obsah stránek tvoříte i Vy. Jsme také rádi, že si v diskuzích vzájemně radíte, pomáháte a sdílíte s ostatními své postřehy a zkušenosti.

Náš – Váš web čte každý den 45 až 59 tisíc lidí. Jde o nárust oproti roku 2019 o 300 %. Vidíme přístupy na web, dle IP adres, i ze soudů, policie, finanční správy, krajských úřadů a podobně.

My věříme, že rok 2Q21 bude pro lidstvo a pro Gaiu rokem přelomovým a odehraje se mnoho konstruktivních událostí. Proto věk Vodnáře, který započal 21.12., bude odstartováním zlatých časů pro lidstvo.

Celá redakce Vám tedy přeje poklidné prožití současných dnů se svými nebližšími. Nám všem přejeme více probuzených lidí s otevřeným srdcem a myslí, kteří budou více naslouchat své intuici a posilovat tak kolektivní vědomí tím konstruktivním směrem.

A jelikož i my potřebujeme občas klid a načerpat nové síly, budeme do konce tohoto roku publikovat méně dat, a také prosíme o trpělivost při schválení komentářů, bude to v těchto dnech trvat déle, až 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

Za tým tadesca přeje tereza

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.