Vyhledávání
Archiv
Související zprávy
Děkujeme všem čtenářkám a čtenářům – lidem dobré vůle

Vážené čtenářky, vážení čtenáři a všichni lidé dobré vůle,
děkujeme Vám za veškerou podporu, ať už finanční anebo morální. Rádi vám všem přinášíme data a je nám ctí být pro mnohé z vás průvodcem v těchto rozbouřených časech. Ale věřte, že loď, na které se všichni nacházíme, má toho nejlepšího kapitána, jakého může mít. Vidí mnoho událostí a věcí dopředu, proto ví, kudy má plout.
Bez vaší podpory by stránky tadesco.org nemohly existovat a nebyly by tak pestré, protože obsah stránek tvoříte i Vy. Jsme také rádi, že si v diskuzích vzájemně radíte, pomáháte a sdílíte s ostatními své postřehy a zkušenosti.
Náš – Váš web čte každý den 45 až 59 tisíc lidí. Jde o nárust oproti roku 2019 o 300 %. Vidíme přístupy na web, dle IP adres, i ze soudů, policie, finanční správy, krajských úřadů a podobně.
My věříme, že rok 2Q21 bude pro lidstvo a pro Gaiu rokem přelomovým a odehraje se mnoho konstruktivních událostí. Proto věk Vodnáře, který započal 21.12., bude odstartováním zlatých časů pro lidstvo.
Celá redakce Vám tedy přeje poklidné prožití současných dnů se svými nebližšími. Nám všem přejeme více probuzených lidí s otevřeným srdcem a myslí, kteří budou více naslouchat své intuici a posilovat tak kolektivní vědomí tím konstruktivním směrem.
A jelikož i my potřebujeme občas klid a načerpat nové síly, budeme do konce tohoto roku publikovat méně dat, a také prosíme o trpělivost při schválení komentářů, bude to v těchto dnech trvat déle, až 10 hodin. Děkujeme za pochopení.
Za tým tadesca přeje tereza




Dobry den prajem vsetkym! Nieco pre nás vsetkych.
https://www.youtube.com/watch?v=X7wLbuW07jc
Milí naši tadescáči, mimo témy, prosím vás, máte niekto informácie ako sa dá dostať ku xenonovej liečbe v Českej republike? Za každú radu ďakujeme a prajeme vám všetkým veľa zdravia, pevné nervy a šťastné vykročenie do Nového roku a do Nového veku – mária a vlastimil
…..
Omlouvám se ale kde je ˇCHOBOTˇ, tam je prů.er. Promiňte, jsou to slova tomáše.
carsten
Potvrzuji, viděla a slyšela jsem co mele a odešla.
mariavlastimil: jestli mohu – http://www.xenonclinic.com
v Praze – Horních Počernicích, ul. Semonická 3021/46a
Léčbu xenonem vyvinuli v Rusku a je to údajně nejúčinnější léčba na mnohé choroby a závislosti .Podle recenzí to je úžasné .Začínám o tom také uvažovat .Hlavně z důvodu, že mám kamarádku závislou na alkoholu a chtěla bych jí toto doporučit.
Prošla už tolika léčebnami ,naposled v Praze nějakou drahou soukromou a už v tom lítá zase .Je to zlatá ženská ale tohle ji ničí.
Kdyby měl někdo s tímto zkušenost mohl by poradit?
možná by pomohlo zkusit odvést přisedlíka, bližší informace zde: https://www.miroslav-zelenka.cz/, kontaktujte autora stránek je sice dle vlastních slov velmi vytížený, ale myslím že by mohl poradit
dělá ji i Pepa Rogl na Malé Atlantidě (tak nazývá jeho statek), ale neabsolvovala jsem, neumím posoudit. Jen vím, že ji dělá hodinovou
Ahoj.
Přeji vše dobré.
Psal jsem v jiném komentu tomova slova: Kde je Chobot, tam je průser.
carsten
Něco na pobavení.
V New Yorku na Times Square jedna paní oblékla svého pejska do vánočního červeno-bílého svetru, dala mu čepici a ještě brýle (ty nejdou na fotce moc vidět) a fotila se sním.
Je vidět, že jsou američané v klidu a užívají si svátky.
Tady je foto: https://ctrlv.cz/BBPC
Občas koukám na kamery z celého světa a tady je jejich hlavní stránka: https://www.earthcam.com
Jo a tady na Times Square něco postavili a asi tam budou možná točit film, na nějaké vystoupení to nevypadá: https://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/?cam=tsrobo1
Že by chtěli oslavovat nový rok? Tak proto staví podium?
A možno podium pre šibenice. Žartujem, ale niektorí by si to skutočne zaslúžili za tie zverstvá, ktoré robili.
Obľúbená pesnička u môjho malého syna🙂… odhliadnuc od toho že je to vlastne reklama… čo poviete?
https://youtu.be/i90RGCVRgXY
https://youtu.be/sfSckUq97bY
I když se na zprávy poslední dobou nedívám skoro vůbec, dnes jsem se vyjímečně díval na zprávy Prima CNN a zaujali mě dvě zprávy, nejdřív zpráva ohledně mé oblíbené pohádky s Čerty Nejsou Žerty v čase 17:23 a 37:13 a pak zpráva ohledně zpěváka z Olympiku Petra Jandy, kde se ho ptali, jak přišel dříve ke svému monoklu, bylo to na náměstí Prahy, on říkal, že už si moc nepamatuje, že asi spadl z postele a byla to asi pěkná rána, bohužel tato zpráva už v záznamu není(asi to pro jistotu smazali) nebo jsem jí už nenašel…..já myslím, že čtenáři Tadeska ví moc dobře co znamená monokl u známých celebrit….
https://cnn.iprima.cz/porady/hlavni-zpravy
Na CNN se nedívám, ale info o panu Jandovi mne vůbec nepřekvapuje, vždy jsem z něho měla takový divný pocit, který jsem neuměla definovat.
Když jsem klikla na odkaz, tak na mne vyskočilo Promo Temné strany – jak se nechal před kamerou zaočkovat BLATNÝ a v 1. fázi 10 zdravotníků. Prý se celkem v nemocnici v Brně přihlásilo na očkování proti Covidu 2000 zdravotníků, jó, tam to žije….. Mně by fakt zajímalo, co v těch ampulích opravdu je:)
https://cnn.iprima.cz/videa/cnndomaci/od-nedelniho-rana-se-ockuje-proti-koronaviru-i-ve-dvou-brnenskych-nemocnicich
myslím si že to bude tak jako doposud. bude to vypadat že každou chvíly někdo příjde, ale nikdo nepříjde … uvidíme
Přeju celému týmu tadesca a všem čtenářům a čtenářkám do Nového roku 2021 hodně zdraví, štěstí a spokojenosti. Jsem ráda, že jsem s vámi a je mi tu s vámi dobře. Spolu to všechno zvládneme. WWG1WGA
Moji drazí, celému týmu tadesca i všem Vám přispěvatelům děkuji a přeji mnoho štěstí v krásném a nadějeplném roce 2021.
Vánoční proslov P-REZIDENTA ZEMENA
https://www.rexter.cz/rubriky/zpravy-a-politika/vanocni-poselstvi-prezidenta-milose-zemana_244.html
je tam i přepis a video z letoška 12/2020 a z roku 2018; tak by měl zajímalo jestli je to stejný ZEMAN……
dle toho co jsem zahlídl z proslovu, by bylo na čase – Welcome to shaef in czech……….akorát to vypadá, že je bez ortézy na ruku……
Toto neni ten samy Prezident, Je jiny, Ale to uz se tu psalo,
Kdyz mluvil o vakcine, spadla mi pusa az na stul, Spechaji, Uz to udajne dovezli do prahy a brna,
Celkove ten jeho proslov byl cista agenda na vacinaci a cele te covid kampani,