Žádejme okamžité ukončení nezákonných opatření vlády, žádejme ukončení omezení podnikání a ukončení vyhlášek a nesmyslných předpisů porušujících práva pramenící z Ústavy ČR a Listiny základních práv a svobod a ohrožující zdraví občanů ČR. Žádejme svobodu slova nejen na sociálních sítích, žádejme zrušení koncesionářských poplatků a zavedení sankcí za porušování Zákona o České televizi, protestujme proti mediální propagandě ČT, CNN a TV NOVA a žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření práce žurnalistů šířících poplašné zprávy o neexistující pandemii SARS-COV-2 a ohrožení veřejného zdraví a ekonomiky vysíláním polopravd a FAKE NEWS.

Žádejme orgány činné v trestním řízení o prověření vládních postupů při určování diagnóz pacientů údajně nakažených a zemřelých následkem onemocnění COVID-19. Žádejme vědecké prověření veřejně uváděných statistik, testů a postupů na určování diagnózy nakažených SARS-COV-2 a jejich hodnověrnosti. Žádejme o prověření aktivit a motivace poradců krizového pandemického štábu vlády, zejména Romana Prymuly.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Zastavme plánovanou nezákonnou povinnou vakcinaci a čipování obyvatel ČR, zastavme šmírovací vládní a komerční projekty jako je eRouška. Bojkotujme společnosti Alza a Seznam, které na tomto neo-totalitním globálním projektu aktivně spolupracují. Protestujme proti plánu bankovního kartelu na zrušení hotovosti.

Budeme žádat vládu Andreje Bureše Babiše o okamžitou demisi! Žádejme prezidenta republiky o zřízení úřednické vlády která okamžitě bez prodlení zajistí:

1) odstoupení ČR od spolupráce s WHO
2) referendum o vystoupení ČR z EU
3) zrušení všech opatření souvisejících s neexistující pandemií SARS-COV-2
4) odškodnění podnikatelů, kteří přišli k prokazatelným finančním újmám vlivem vyhlášení nezákonných opatření vlády Andreje Babiše
5) Zrušení a plošný zákaz zdraví nebezpečného projektu 5G sítí na území ČR
6) odškodnění občanům ČR, kteří přišli k prokazatelné finanční újmě vlivem této vylhané pandemie

Připojte se na místě k žalobě vlády pro zavedení nezákonnných plošných opatření, porušení dělby moci a zneužití dělby moci. Nová žaloba na vládu z důvodu podvodu a šíření poplašné zprávy. Kritéria normy pro pandemie nebyla nikdy naplněna (1800 nemocných na 100 000 obyvatel) a vláda neměla právo ani mandát omezovat podnikání, omezovat občanská práva a zavádět opatření plošně škodící zdraví obyvatel ČR.

Podejme společně trestní oznámení na zaměstnance ČT, CNN a TV Nova za šíření poplašných zpráv a lží kolem neexistující pandemie SARS-COV-2, dále trestní oznámení na členy vlády a členy krizového pandemického štábu vlády.

JEDEN ZA VŠECHNY, VŠICHNI ZA JEDNOHO

Převzato z NWOO

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.