Demonstrující žluté vesty bojující proti francouzské vládě (včetně tyranské policie) a proti pravidlům hraničícím se „stanným právem“ přijatých k potlačení demonstrantů (což zahrnuje prozrazený plán zabavit všechny střelné zbraně francouzským občanům), nyní plánují „run“ na banky (pozn.př.: Jedná se o hromadné výběry hotovosti z bank), v němž by většina francouzských občanů vybrala veškeré své finanční prostředky z bank. 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Francouzské banky, které již fungují na systému „zlomkových rezerv“, mají podle odhadů méně než 1/4 prostředků potřebných k tomu, aby uspokojily občany pouze v Paříži – natož po celé Francii.

Spekulace vedla k rozšíření paniky mezi sionistickými elitami, které řídí evropské centrální banky. Mnoho lidí se domnívá, že banky mají v úmyslu ukrást peníze – což může vést k naplnění předpovědí, kdy občané chtějí vybrat peníze, ale banky se zavřou, aniž by uspokojily potřeby občanů. Tedy jde v podstatě o krádež. Mezi Francouzi však panuje velmi nízká důvěra v to, že francouzská vláda, pod vedením prezidenta Emmanuela „Rothschilda“ Macrona, by tyto kriminální bankéře hnala k odpovědnosti za jejich zločiny.

Hnutí je již nazýváno „západní zimou,“ jako kontrast k „arabskému jaru.“

 

přeložila tereza | zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.