Členové Kongresu za Demokratickou stranu nyní chtějí rozložit Ústavu a radikálně tak změnit volební proces. Samozřejmě, všechny změny navrhované liberálními politiky slouží ku prospěchu Demokratické strany a podkopávají základní principy, na nichž byly založeny Spojené státy. Když si začnete myslet, že americká levice už nemůže být odpornější, ukáží, že se mýlíte. Ústava byla navržena tak, aby chránila občany Spojených států před tyranií a omezila vládní moc. Je však zřejmé, že levičáci se to snaží změnit.

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 


Pokud Kongres schválí tyto navrhované změny v našem volebním zákoně, Spojené státy, jak známe, brzy přestanou existovat. Změna zákonů o volbách a další návrhy demokratických kongresmanů by tento systém
vylepšily v jejich prospěch. Podle nových pravidel by miliony amerických voličů v méně obydlených státech ztratily svůj hlas. Pod „Demokratickou silou“ by „většina“ snadno ovládla „menšinu“ – přesně to, čemu náš současný systém má zabránit.

Podle nedávných zpráv Demokraté ve Sněmovně ztrácejí čas při snaze zajistit si příští volby. Ale spíše než snažit se získat hlasy starým způsobem, naši volení představitelé se nyní pokoušejí své budoucí vítězství zajistit radikální změnou amerického volebního systému.

přeložila tereza | zdroj: 9

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.