Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

20/11/2017

Demontáž satanistické chazarské kabaly, která nasměrovala západ směrem ke zlu, se zrychluje nezadržitelným tempem. Nejdůležitější zprávou je potvrzení od zdrojů z Pentagonu internetových zpráv o tom, že vojáci námořnictva USA během posledního víkendu obsadili hlavní sídlo CIA. Jedním z cílů bylo ukončit operaci Mockingbird (česky Drozd) – skupinu CIA, která otočila masmédia, stejně jako Google, Facebook atd. do masové propagandy na kontrolu mysli, uvádějí zdroje NSA.

[wp_ad_camp_2]

Institucionální dědicové skupiny, která zavraždila prezidenta Johna F. Kennedyho, jsou podle zdrojů Pentagonu také v hledáčku. „Ministerstvo spravedlnosti a zvláštní právní zástupce Robert Mueller pracují přesčas a mohou překročit 2000 uzavřených žalob,“ sdělil zdroj Pentagonu.

Tyto kroky spolu s očištěním od všech členů královské rodiny Saudů a armády, kteří byli spjati s útoky 11. září, stejně tak s odstraněním zimbabwského diktátora Roberta Mugabeho a s očekávaným odstraněním satanistického izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, odstraňují jakékoliv pochybnosti o tom, že začala dlouho očekávaná vlna zatýkání kabalistů na celém světě.

Skupina rodinného klanu Rothschild / Saxe Gotha též ztrácí kontrolu nad Evropou. Kancléřka Angela Merkelová (dcera Hitlera) nedokázala vytvořit v Německu novou vládu. Ve Francii dezertovalo sto zákonodárců z politické strany Rothschildova otroka, prezidenta Emanuela Macrona, protože masivní protesty proti reformám tohoto zloděje voleb sa rozšířily po celé zemi. Rothschildova otrokyně v Anglii, premiérka Theresa May, je také nepopulární a očekává se, že bude brzy odstraněná.

Mezitím se admirál Harry Harris, velitel tichomořské flotily, minulý týden sešel v Japonsku s otrockým premiérem Shinzo Abem. Podle zdrojů, kteří se setkání zúčastnily, Abe Harrisovi sdělil, že Japonsko připravovalo koncentrační tábory na záplavu severokorejských utečenců, které Abe očekává, že dorazí, pokud Harris vyprovokuje s touto krajinou válku. Harris Abemu řekl, že udělá vše proto, aby Severní Korea byla zastavena.

Harris tak dokázal, že je buď neuvěřitelně hloupý, neuvěřitelně zlý nebo hodně podplacený – ale pravděpodobně se jedná o kombinaci všech tří možností. Tento člověk nyní bráni osvobození lidstva od tyranie chazarské mafie. Harris ukrývá válečného zločince, zrádce a obchodníka s drogami Richarda Armitageho, a také Rothschildova zločince Michaela Greenberga na letecké základně Yokota v Japonsku.

[wp_ad_camp_2]

Taktéž řídil nedávnou krádež japonských národních voleb, kterou spáchal Rothschildův poskok předseda vlády Shinzo Abe. Abeho rabování japonských poštovních úspor, penzí obyvatelstva a jiných veřejných peněz je jediná věc, která bráni ztrátě celosvětové moci chazarského zločineckého syndikátu.

Jsou to peníze ukradené z Japonska, které podporují bublinu na akciových trzích v USA a oddalují od krachu americké korporace vlastněné Chazary a jejich nahrazení původní demokracií kontrolovanou lidmi a pro lidi.

Znovu zvolený Abe se nyní vydává na vybudování vybudování výzkumného pracoviště pro biologickou válku maskované jako veterinární škola (Kake Veterinary School). To znamená, že Harris podporuje válečného zločince a je tedy sám válečným zločincem.

Signalizujíc, kdo jsou jeho skuteční páni, Harris 14. prosince 2016 přednesl řeč podporují chazarskou řídicí síť na Institutu Franka Lowyho.

Lowy spolu s Larrym Silversteinem koupili budovy Světového obchodního centra krátce před teroristickým útokem Chazarů 11. září v New Yorku.

Harris je také pod tlakem společnosti Lockheed Martin a dalších výrobců zbraní, s cílem rozpoutat válku se Severní Koreou, aby podpořili prodej zbraní a udrželi chazarskou mafii u moci. Harris se též podílí na spiknutí Chazarů začít 3. světovou válku a vyvraždit 90 % lidstva této planety. Čekat až do května příštího roku, kdy tento muž ukončí svůj mandát, je nepřijatelné.

Admirále Harrisi, toto je slib: budeš zatčen, soudem odsouzen a uvězněn jako válečný zločinec a zrádce. Budeš také hnán k zodpovědnosti za umučení třech lidí, když jsi řídil základnu Guantanamo na Kubě.

[wp_ad_camp_2]

V každém případě, jak bylo poznamenáno výše, chazarská hierarchie nad admirálem Harrisem je dále systematicky demontovaná, což znamená, že síť okolo něj se stahuje. Hned jak bude pryč, americká vojenská policie vstoupí do Tokia a zatkne Armitageho, Greenberga, Abeho a další gangstry, kteří pracují pro místní Chazary.

Zdroje v NSA a CIA hovoří, že minulý týden došlo ve Spojených státech už ke stovkám zatknutí. Bylo však rozhodnuto, že se to nebude publikovat, protože by to umožnilo útěk dalším osobám před tím, než jich zatknou.

Existuje také množství chazarských úderných jednotek, které právě teď sobí v USA v zoufalé snaze udržet kontrolu nad touto zemí, sdělily zdroje Pentagonu. Tyto úderné jednotky jsou systematicky eliminovány. Část toho byla předznamenána v podobě zatknutí 267 členů gangu MS-13.

Známka toho, že chazarská nadvláda kolabuje, je, že nežidovš guvernéři Výboru Federálního rezervního systému hovoří o tom, že dávají peníze přímo lidem, namísto dosavadní praxe odevzdávat jich miliardářům. Např. John Williams, šéf pobočky FEDu v San Franciscu hovořil o „zacílení na nominální příjmy“, což v jazyce FEDu znamená odevzdávání hotovosti přímo lidem.

V Evropě, Miguel Angel Fernandez Ordones, bývalý guvernér centrální banky ve Španělsku, řekl Parlamentu 7. listopadu, že náhrada generová měny soukromými bankami za peníze vytvořenými státní institucí by bylo dobrou věcí.

Takový veřejný komentář úředníků, kteří reálně vládnou nad penězi, je viditelným signálem, že stará mřížka kontroly soukromými centrálními bankami se rozpadá.

Zdroje z Pentagonu též říkají, že „režim změny už není americkou provincií, když vojenský převrat v Zimbabwe se udál potom, jak velitel armády odjel do Číny, a je třeba, aby se aktivami krytý zimbabwský dolar etabloval jako africká rezervní měna před globálním resetem měny.“

To zapadá do toho, co jsme uvedli v předcházejícím příspěvku o  tom, jak Indie, Rusko a Čína oznámily americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi ve Vietnamu své kroky na vytvoření měny podložené zlatem jako alternativy k americkému dolaru. Zároveň se to shoduje se zprávami o „nedodržení závazku“ Venezuely, protože to, co se skutečně stalo bylo to, že Venezuela přestala podporovat chazarský petrodolar.

Zdroje CIA a Pentagonu sdělily, že Rothschildi byli varováni, aby se vzdali snahy zvrátit tento proces rozpoutáním 3. světové války. „Havárie ve vzduchu nad Rothschildovým panským sídlem Waddesdon Manor může být varováním, aby se nepokoušeli o válku s Íránem,“ uvedl zdroj Pentagonu.

Také OSN se minulý týden pokoušela čelit pokusu rozpoutání světové války zasláním dopisu diplomatům, ve kterém jich informovala, že obvině Saudů, že Íránem podporovaní rebelují Hutiové na nich vystřelili raketu, boly falešné.

[wp_ad_camp_2]

Izrael, který si probudil do reality, že jeho apokalyptické plány byly iluzí, se nyní zoufale pokouší vytvořit spojenectví s arabskými zeměmi jako je Saudská Arábie, s cílem zabezpečit své přežití. Jakoby řekli: „My Semité musíme držet spolu.“ Zdravý rozum by však říkal, že Arabové to udělají, až když Izrael dosáhne mír s Palestinci a vrátí jim ukradená území, nebo jich odškodní.

Potřeba, aby Izrael konečně uzavřel mír se svými sousedy je zdůrazněna i probíhající očistou od židovského a izraelského vlivu v USA. Zdroje Pentagonu k tomu uvedly: „Russia Today a Sputnik byly přinuceny zaregistrovat se jako zahraniční agenti, na vytvoření precedentu pro Ministerstvo spravedlnosti USA, aby donutili AIPAC (The American Israel Public Affairs Committee) a jiné židovské organizace, aby udělaly to samé.“

Ty samé zdroje říkají, že prudký příval obvinění ze sexuálního zneužívání je též součástí očisty od židovského vlivu. „Židovský komediant a senátor za Demokraty, Al Franken, byl obviněný ze sexuálního zneužití a může být vyloučený ze Senátu, protože demontáž židovské mafie už přechází z Hollywoodu do Washingtonu D.C. Příšerný Joe Biden je další na řadě.“

Zdroje Pentagonu též tvrdí, že Fortress Investment Group a majitel Softbank, Masayoshi Son, byli donuceni nepůjčit peníze společnosti Weinstein (The Weinstein Company), což povede k jejímu bankrotu. Japonské zdroje z pravicového křídla říkají, že Son je nyní využíván jako jeden z hlavních kanálů na distribuci ničím nekrytých peněz, které vykouzlila Bank of Japan. Dostal též petrodolary ze Saudské Arábie.

Zdroj pracující dlouho pro Rothschildy, říká, že Son a zakladatel společnosti Microsoft Bill „Vakcína“ Gates společně vybudovali rozsáhlou síť podzemních bunkrů v japonském městě Karuizawa. Zdroj uved, že většinu z toho platil Son, pravděpodobně z peněz Bank of Japan, které z císaře pod nátlakem vytáhl Henry Kissinger. Další zdroj, který pracoval pro Sona jako nosič golfových holí, prohlásil, že ho slyšel, jak vytvořil seznam lidí, kteří měli být zavraždění.

Americké armádě byla oznámeno, aby na distribuci peněz Bank of Japan našla alternativu za Sona a dalších zločinců, jako bývalý ministr financí Heizo Takenaka. Son není oblíbený v japonském podsvětí a nepředpokládá se, že poločas jeho rozpadu bude trvat dlouho. Pokud má Son k tomu jakékoliv připomínky, může mi odpovědět e-mailem.

[wp_ad_camp_2]

Poznámka na závěr: minulý týden člen Abeho vlády nabídl autorovi této zprávy úplatek několik miliónů dolarů, aby přestal psát svoje týdenní zprávy. Bylo mu zdvořile řečeno, aby si svůj úplatek strčil tam, kde slunce nesvítí.

Překlad tereza. Zdroj: 1 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.