…..než dostanete další rozbor situace možného a pravděpodobného dění na planetě Zemi a hlavně v Evropě, přečtěte si prosím pozorně následující článek. Symbolika má své místo a je rozhodující….

17:54

[wp_ad_camp_1]

Ten divný prodloužený víkend…..

To, co nám zde vynikající umělci a technici obrazy a zvukem nakreslili, je dost možná naše společná situace TADY a TEĎ:

Zhlédněte to prosím a vyslechněte raději několikrát a pozorně, zastavte si obraz a přečtěte si všechny nápisy, i ty na návěstích, dopravních značkách a obrazovkách u dálnice..…

To video je zřejmě staré jen asi půl roku.

A NEZAPOMEŇTE:  THE SHOW MUST GO ON!

Přichází tam něco jako očistná bouře, která rozdrtí a smete stávající pořádek a přinese neuvěřitelné Příští. Děti venku si hrající a s nimi pes díky svým dosud nezastřeným instinktům to vycítí dřív než většina dospělých, přihlížejících a naslouchajících v tom přízračném divadle, a včas se ukryjí. Z dospělých asi přežijí jen nemnozí, ti, co to očekávali a přáli si to, ti, co to vítají.

Zase přichází jeden z těch divných prodloužených víkendů posledních týdnů, kdy napětí je snad přímo hmatatelné, opět praská a lupe v krovu nad našimi hlavami a vnímavější tvorové jsou neklidní a nezvykle bdělí, bděle operovávané systémy se za chodu dostávají mimo svoje meze a hroutí se….. Opět to divné odpočítávání našeho času směrem k jakési nule…..

Situaci sledujeme a připravujeme pro Vás její jistě jen velmi neúplný obecnější souhrn, snad na dnes večer (5.5.2017), pokud mezitím nepřijdou nové události, které by náš souhrn ještě před odesláním do redakce udělaly opět jen málo aktuálním..…

5.5.2017, 17.00 hodin SELČ

[wp_ad_camp_1]

Některé jsem Vám vykopíroval.

 

 

 

[wp_ad_camp_1]

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.