…..no konečně se zrůdným globalistům přestává dařit a staví se jim neustále rostoucí řada ještě myslících lidí. Pevně věřím, že tomu bude i v dalších směrech. Poslední dobou si myslím že žiji ve světě šílenců a psychopatů, bláznů a primitivů….

14:54

[wp_ad_camp_1]

Úspech zdravého rozumu: Francúzky súd zamietol registráciu tretieho pohlavia

Paríž 5. mája 2017

Vo Francúzsku padlo konečné súdne rozhodnutie, ktorým Kasačný súd zamietol uznať a registrovať tretie pohlavie

Ilustračné foto

Na súd sa obrátila osoba, ktorá sa narodila ako hermafrodit t.j.  s pohlavnými znakmi ako ženskými tak aj mužskými. Táto osoba, ktorá si neželala zverejniť svoju identitu, sa narodila so základmi vagíny, mikropenisom avšak bez semenníkov.

Už v roku 2016 zamietol Odvolací súd v Orléans žiadosť tohoto človeka o uznanie tretej kategórie, tzv. neutrálneho pohlavia.

Kasačný súd svoje zamietavé stanovisko odôvodnil nasledovne: “V civilnom práve existujú iba dva odkazy na pohlavie (muž/žena). Táto binarita má svoj legitímny účel, pretože je nevyhnutná k sociálnej a právnej organizácii, ktorej je zakladajúcim prvkom.“

Osoba, ktorá žiadala o uznanie svojho neutrálneho pohlavia sa vyjadrila, že v prípade neúspechu u Kasačného súdu sa obráti na Európsky súd pre ľudské práva.

Týždenník Valeures actuelles cituje jeho vyjadrenie: “Mám 65 rokov. Svoj život mám usporiadaný, ale cítim, že nebudem mať pokoj bez uznania toho kým som.“

Katarína Hanzlíková

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.