;

…..no konečně se zrůdným globalistům přestává dařit a staví se jim neustále rostoucí řada ještě myslících lidí. Pevně věřím, že tomu bude i v dalších směrech. Poslední dobou si myslím že žiji ve světě šílenců a psychopatů, bláznů a primitivů….

14:54

Úspech zdravého rozumu: Francúzky súd zamietol registráciu tretieho pohlavia

Paríž 5. mája 2017

Vo Francúzsku padlo konečné súdne rozhodnutie, ktorým Kasačný súd zamietol uznať a registrovať tretie pohlavie

Ilustračné foto

Na súd sa obrátila osoba, ktorá sa narodila ako hermafrodit t.j.  s pohlavnými znakmi ako ženskými tak aj mužskými. Táto osoba, ktorá si neželala zverejniť svoju identitu, sa narodila so základmi vagíny, mikropenisom avšak bez semenníkov.

Už v roku 2016 zamietol Odvolací súd v Orléans žiadosť tohoto človeka o uznanie tretej kategórie, tzv. neutrálneho pohlavia.

Kasačný súd svoje zamietavé stanovisko odôvodnil nasledovne: “V civilnom práve existujú iba dva odkazy na pohlavie (muž/žena). Táto binarita má svoj legitímny účel, pretože je nevyhnutná k sociálnej a právnej organizácii, ktorej je zakladajúcim prvkom.“

Osoba, ktorá žiadala o uznanie svojho neutrálneho pohlavia sa vyjadrila, že v prípade neúspechu u Kasačného súdu sa obráti na Európsky súd pre ľudské práva.

Týždenník Valeures actuelles cituje jeho vyjadrenie: “Mám 65 rokov. Svoj život mám usporiadaný, ale cítim, že nebudem mať pokoj bez uznania toho kým som.“

Katarína Hanzlíková

Zdroj (1)

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.