…..přestože od pondělka vím zajímavou zprávu od určitých nejmenovaných zdrojů, které se i jinde nyní potvrdily, je nutné se připravit na následující….

00:54

Po drastických demonstracích občanů ve Freiburgu, v jiných městech a zakročení policií kvůli znásilněné dívence, potřebují média a patřičné složky uklidnit veřejnost.

Proto vymysleli dobrý tah pro ovčany. Bylo jim sděleno, že MADAMME MERKELOVÁ tedy ke konci roku odstupuje a nebude dále vést stranu. Tak to bylo i dopředu dojednáno.

Opět se ale ovčané nechali opít rohlíkem. Protože to bylo jenom prolhanými a podvodnými médii sděleno jako uklidňující tableta. Za jakým účelem, Vám je jasné.

Nejmenované zdroje potvrzují, že MADAMME MERKELOVÁ bude nadále a to až do konce jejího volebního období řídit celou stranu a dění v EU. Tímto tahem potřebují získat čas a oddálit pro vládu nepříjemné následky jejich nesmyslných řečí: MY TO ZVLÁDNEME.

Vzhledem k okolnostem, že MADAMME MERKELOVÁ převzala medaili Calgeriho plánu, je povinna dovést dílo zkázy pro celou EU až do zdárného konce. Proto jakékoliv odstoupení jsou jenom slova. Slova, slova, slova a zase jenom slova…..

V případě krachu burzy a následného krachu systému, který se může odehrát 01.11.2018 se budou samozřejmě okolnosti vyvíjet jiným směrem. Prosím přečtěte si Fullforda – dění bude potom už v náš prospěch. Do té doby je nutné vyčkat.

napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.