;

…..přestože od pondělka vím zajímavou zprávu od určitých nejmenovaných zdrojů, které se i jinde nyní potvrdily, je nutné se připravit na následující….

00:54

Po drastických demonstracích občanů ve Freiburgu, v jiných městech a zakročení policií kvůli znásilněné dívence, potřebují média a patřičné složky uklidnit veřejnost.

Proto vymysleli dobrý tah pro ovčany. Bylo jim sděleno, že MADAMME MERKELOVÁ tedy ke konci roku odstupuje a nebude dále vést stranu. Tak to bylo i dopředu dojednáno.

Opět se ale ovčané nechali opít rohlíkem. Protože to bylo jenom prolhanými a podvodnými médii sděleno jako uklidňující tableta. Za jakým účelem, Vám je jasné.

Nejmenované zdroje potvrzují, že MADAMME MERKELOVÁ bude nadále a to až do konce jejího volebního období řídit celou stranu a dění v EU. Tímto tahem potřebují získat čas a oddálit pro vládu nepříjemné následky jejich nesmyslných řečí: MY TO ZVLÁDNEME.

Vzhledem k okolnostem, že MADAMME MERKELOVÁ převzala medaili Calgeriho plánu, je povinna dovést dílo zkázy pro celou EU až do zdárného konce. Proto jakékoliv odstoupení jsou jenom slova. Slova, slova, slova a zase jenom slova…..

V případě krachu burzy a následného krachu systému, který se může odehrát 01.11.2018 se budou samozřejmě okolnosti vyvíjet jiným směrem. Prosím přečtěte si Fullforda – dění bude potom už v náš prospěch. Do té doby je nutné vyčkat.

napsal tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.