…..pokud si lidé nevšimli důležitého mezníku, tak bych ho právě zde rád připomněl….

00:54

Dnem 10.1.2020 uplynulo přesně 100 let od nabytí účinnosti Versailleské smlouvy (nikoliv od data schválení). Bylo by skutečně dobré se nad danou situací zamyslet. Veškeré státní organizace, které se řídí určitými „zákony“, které uvedly v platnost a účinnost na základě Versaillské mírové smlouvy, jsou teoreticky i prakticky od 10.1.2020 neplatné.

 

[wp_ad_camp_2]

Právní analýzu, který dělali právníci v zahraničí, mnou výše uvedená slova potvrzují. Můžeme tedy konstatovat, že soudci, „exekutoři“ (zloději a okrádači lidí = drábové), státní zástupci, policejní a bezpečnostní složky jednají nyní na vlastní odpovědnost, chcete-li na „svoje vlastní triko.“

Je nutné neprobuzeným lidem zmíněné připomenout. Pokud si toho nikdo nevšimne a nezačne se o to zajímat, po dalších sto letech už nebudou tuhle možnost mít…..

Smlouva byla podepsána ke všemu ještě v ZRCADLOVÉM SÁLE zámku ve Versailles, což také hovoří o podstatě celé skutečnosti…..

Nevěřte nám a přezkoumejte prosím veškerá data sami…..

 

[wp_ad_camp_2]

Je také zajímavé, že právě v den konce platnosti Versaillské smlouvy si pozval Putin MADAME ANGELU HITLER MERKEL. Copak asi budou projednávat???? O návštěvě Merkelové jsme psali ZDE.

Vzhledem k mnoha událostem a zrychlenému času nemáme čas vše překládat, a proto se podívejte, o co se bude vlastně jednat…..

S překladačem si prosím přeložte následující článek a nebudete vycházet z údivu:

Merkel von Putin nach Moskau zitiert. Auf den Tag genau zum offiziellen Ende des Versailler Vertrags. Zufall?

Teprve 10.01.2020 končí po 100 letech Versailleský diktát pro Německo. Německo je protektorát USA…..

„Tak Gentlemani, jaká porce Vám bude libo?“

Dnes končí totiž simulace Německého státu a státnosti a můžeme říci, že mrakodrap stojí na tekutém písku. Co se nyní bude odehrávat?????

Článek zde

 

[wp_ad_camp_2]

Versaillská mírová smlouva (české znění)

Napsal tm

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.