Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

 • Okno do nového světa – osudové křižovatky
  Okno do nového světa – osudové křižovatky

  Okno do nového světa – osudové křižovatky

 • Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu
  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

  Elity Západu vedú bez vyhlásenia tretiu svetovú vojnu

Související zprávy

Dnes v noci se mi zdál sen: Zajímavá koloběžka. Tajemství grebennikova díl 2.

…..bylo by dobré si jednotlivé pasáže uvědomit a zapamatovat. Dostanete skvělý návod, který je zatím lidem tajen. To víte, sny mají někdy implozivní charakter….

08:54

Pokud nám zase nezruší webové stránky…..

Dnes v noci jsem měl opět zajímavý sen…..

[wp_ad_camp_1]

Skoro všechno se budu snažit říci jednoduše, aby tomu každý porozuměl. Ptatent byl zcizen, a proto i přes svůj slib, který jsem panu Grebennikovi  v roce 2000 dal, že o tom nebudu hovořit, Vám z velké části sdělím. Zbytek domyslet je jednoduchost sama s sebou. V knize, kterou napsal o jeho létající koloběžce, „MOJ MIR„, je naprosto redukovaná a nejdůležitější pasáže musel vymazat. Jinak by mu knihu nevydali. Zakázal to tehdejší prezident Gorbačov. Byl z toho dost smutný, že se lidé opět nedozvědí pravdu, ale na druhou stranu by nebylo dobré, kdyby se popisovaný produkt dostal do nespravých rukou. No dostal se, za velkou louži.

Jak říkám, můžete s tímto patentem zredukovat váhu na potřebnou hmotnost. Tajemství se nachází skutečně ve voštinách. Určitou rezonancí potom dochází k reakci a energie z černé hvězdy, kterou jsme nabiti a přitahováni k plenetě Zemi, se nasaje do hexagonálních voštin kónického tvaru, přesně takových, jaké mají včely v křídlech a předmět ztrácí váhu. Podívejte se na obrázky níže:

voštiny grebenikov1

Snímek obrazovky 2016-08-16 v 7.05.28

Snímek obrazovky 2016-08-16 v 7.05.52

Snímek obrazovky 2016-08-16 v 7.06.13

Snímek obrazovky 2016-08-16 v 7.06.28

Pamtujte si prosím následující větu, ve které je skryto tajemství všech objevů:

POZOROVAT PŘÍRODU, POCHOPIT PŘÍRODU, OKOPÍROVAT PŘÍRODU a sestrojit zařízení.

Viktor Stepanovich Grebennikov moc dobře věděl o tomto pravidlu, a také se jím celý život řídil. Proto udělal popsané objevy.

Z toho plyne, ironicky myšleno, dávejte děti na co nejvíce vysokých škol, aby jim dokonale vymyli mozek a mohli se chlubit diplomy…..

Veškeří, tak zvaní větci s tituly se mohou jít, obrazně řečeno, střelit. Myslí si, že mají tituly a jsou „NĚKDO“ já zase říkám jsou ničím, protože mají dokonale vymytý mozek a brání jako správní agenti MATRIX. Na skutečné objevy většinou přicházejí neštudovaní lidé. Výjimka tvoří pravidlo a proto i študovaní, kteří ale dali levé hemisféře mozku příkaz:  mlč a když chceš mluvit tak raději drž hubu a nepleť se mně do života. Kolik lidí to ale dokáže????? Kolik lidí to umí????

A na závěr dnešního pokračování Vám mohu Vážení čtenáři prozradit, že v oblastí Alp se nacházejí někteří „skalní lidé“, kteří zařízení dle návodu, který jsem jim poskytl, postavili a mají skutečnou svobodu. Mohou se podívat kam je libo. Jako ptáci, kteří neznají hranice. Pro ně také neexistují hranice. Disklaimer modus (modus neviditelnosti) od určité rychlosti ( cca 80-100 km/h)  je u tohoto zařízení automaticky dosažen a zaručen. Nepotřebují letecký průkaz, žádný výcvik a hlavně žádné dlouhé školení, nemohou havarovat, pokud by si to sami nepřáli a jsou volní jako ptáci. Je nutné dávat pozor na myšlenky.

Pamatujte si prosím. V jednoduchosti je krása a genialita.

Ale vždyť to byl přece jenom sen a kdo by tomu věřil, že ano. Článek přece nemůžete brát vážně…..

Zítra pokračování…..

tm

[wp_ad_camp_1]
Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře