…..před rokem a půl podal demisi šéf generálního štábu francouzské armády Pierre de Villiers….

01:54

Celkem z pochopitelných důvodů. Nově zvolený francouzský prezident Macron se velice nevhodně vyjadřoval k jeho osobě a napomínal ho. (Je úplně jedno o jaké téma se jednalo) Proto podal Pierre de Villiers demisi a odešel. Jednalo se o generála ze staré školy, který se nenechá okřikovat nějakým mladým hejskem v pozici nově zvoleného prezidenta, který se nad něho povyšoval. Raději odešel.

Odešel se zajímavými slovy, které měli Macronovi mnoho naznačit a byl to také vztyčený prst od odcházejícího generála, který má šlechtické pozadí. 

Poslední slova generála Pierre de Villiers byla: JEŠTĚ SE UVIDÍME.

Zdroj zmíněných dat se nachází zde: (1)

[wp_ad_camp_2]

Všechno by bylo doposud v pořádku. Až na jednu maličkost. Prosím, všechno co nyní napíši, je jenom moje úvaha může být také mylná, nebo dokonce naprosto pravdivá.

Vzhledem k událostem posledních dní a posledních hodin ve Francii, může situace vyústit v následující. Francouzská policie tuší, že může nastat problém připravované neomezené stávky policistů ve Francii a Macron proti vlastnímu lidu může poslat armádu. Francouzskou armádu. A právě vojenští žoldáci, kteří také nedostávají dostatek financí za svoji práci se mohou otočit proti Francouzskému prezidentovi. A máme to tady.

Generál, který dobrovolně odešel věděl, kam bude směřovat vývoj po zfalšovaných volbách (jen pro připomenutí, Macron vyhrál 66,6 %) oproti Le Pen.  A proto se domnívám, že může stát v čele francouzské armády, která může osvobodit opět Francii od destruktivity, kterou šíří prezident pod taktovkou MADAMME MERKELOVÉ a EU. Po možném vojenském puči se tedy opět uvidí bývalý generál s MACRONEM. To byla i jeho poslední slova, který nový hejsek v pozici prezidenta vůbec nepochopil.

Popsaný děj se může odehrát, jestliže Macron dá vojsku povel na střelbu proti vlastnímu lidu popřípadě i policii. Zapomíná totiž, že lidé starší generace jsou moudří a vědí více než novodobí narychlo vykvyšení „uměle vyrobení prezidenti“, kteří nemají nejenom zkušenosti, ale i malý obzor a rozhled…..

MACRON se měl zamyslet, a jeho poslední větu brát jako výhružku s nekompromisními následky pro rychlokvašku…..

Toš tak. Upozorňuji ještě nakonec, že je to jenom moje úvaha, jak jsem na začátku uvedl. Může a nemusí být pravdivá….

tm

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.