Vážené a milé čtenářky, Vážení a milí čtenáři tadesca,

Vrátil jsem se z cest s výbornou zprávou, něco jsem dovezl. Už jsem něco naznačoval ve svém prvním článku po návratu. Je to technologie výroby pro vynikající pomůcku, kterou v současné době sám velice rád používám a pomohla už mnoha lidem i v mém okolí od nejrůznějších problémů. Asi už všichni znáte Energetické krystaly a co všechno dokážou, málokdo však ví, že se jedná o technologii skalárního pole.

Zařízení, které jsem přivezl, také pracuje se skalárním polem, je v provozu a už díky němu vznikají tito výborní pomocníčci. Jedná se o Skalární tělové svíce. Vyrábí se ručně a mají obvyklé materiálové složení, avšak Skalární tělové svíce mají přidanou hodnotu právě v tomto „frekvenčním ošetření“. To způsobuje, že mají tyto svíce mnohem silnější účinek, než normální tělové svíce, které nejsou ve skalárním poli ošetřeny.

Skalární tělové svíce jsou výborné při řešení bolestí, zánětů, nebo psychických problémů jakéhokoli původu. Je to osvědčená tradiční metoda, kterou používaly staré indiánské kmeny nejen v Americe. Sám jsem si už mnohokrát vyzkoušel, jak jsou výborné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Svíce se podloží kouskem ubrousku, přiloží se kolmo na bolavé místo na těle a druhý konec se zapálí. Okamžitě cítíte, jak svíce táhne destruktivní energii ven z těla. Tyto svíce odstraňují destruktivní energie a energetické bloky v těle, takže se dají použít na jakýkoli problém. Je potřeba mít nachystanou pinzetu a misku s vodou, aby bylo kde hasit dohořelou svíci, nebo kam vhazovat oharky. Nejlepší je pracovat ve dvou, ale pokud si chcete třeba ošetřit nohu, tak to zvládnete i sami, protože na svíci dobře dosáhnete. (Byl to i můj problém, vymkl jsem si opět kotník. Holt šikula). Dohořelý zbytek můžete rozbalit a podle obsahu zhodnotit, kolik energie svíce vytáhla a jestli si přiložíte další.

Dovezl jsem už tyto svíce i několika svým přátelům. Osvědčily se proti depresi a jiným duševním problémům, i při poruchách pohybového aparátu, bolestech ledvin, zad, krku, nebo kolene.

Možná si vzpomenete, jak carsten pomáhal manželce od našeho společného zesnulého kamaráda. Byla léčena v soukromém švýcarském sanatoriu Xenonem a k tomu právě těmito svícemi, které jsem tehdy nechal zaslat z Ruska. Carsten tam i s dětmi jezdil každý druhý den.

Pokud vás svíce zaujaly a cítíte, že je to „to pravé ořechové“ pro Vás, dají se sehnat tady: …..však víte kde. A pro ty, kteří to nevědí, mohou se zeptat….

Taky bych chtěl dodat, že Vám o tom píši v dnešní těžké době, kdy je lidstvu to nejzákladnější odmítáno zcela neprávem. Mnozí čekají na operace a péči, kterých se jim nedostává, buď že nejsou lidi, nebo že nemají ten požadovaný píchanec. Chci Vám to zkrátka doporučit, abyste si mohli pomoct sami a byli o něco méně závislí na systému. Jedná se o moji osobní praktickou zkušenost, a zkušenost mých přátel. Nedělám ničemu reklamu a do ničeho Vás nenutím. Rozhodnutí leží pouze a jenom ve Vašich rukou.

Napsal tm

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.