Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Doktorka Li-Meng Yanová: Čína během olympijských her vypustila další biologickou zbraň. Virus hemoragické horečky

Ve skvělém rozhovoru s JUDr. Ruckerem (viz níže) bývalá hongkongská viroložka a informátorka (whistleblower) Dr. Li-Meng Yan – která měla o původu SARS-CoV-2 celou dobu pravdu – veřejně prohlásila, že ČKS (Čínská komunistická strana) a PLA (Lidová osvobozenecká armáda) vypouštějí na sportovce a účastníky olympijských her v Pekingu novou, uměle vytvořenou biologickou zbraň. Toto záměrné uvolnění, říká Dr. Yanová, je načasováno tak, aby infikovalo účastníky z desítek zemí po celém světě, kteří pak nevědomky přenesou hemoragickou horečku do svých domovských zemí a rozpoutají další vlnu globální pandemie.

Dr. Yanová to také vyjádřila ve veřejném tweetu takto:

Podle Creative Destruction Media: „Dobře umístěné zdroje informovaly CDMedia, že Komunistická strana Číny a ozbrojené síly Lidové osvobozenecké armády vypustily během olympijských her v Pekingu další virus na své vlastní lidi, aby mohli sportovci a diplomaté infikovat zbytek světa poté, co se vrátí domů. Jde zejména o infikování Západu.“

CDM také vysvětluje, jak byl virus navržen tak, aby prodloužil jeho inkubační dobu pro maximální globální dopad:

Virus byl v laboratoři změněn tak, aby byla inkubační doba delší než obvykle, nyní se předpokládá 3 4 týdny, aby se návštěvníci Pekingu mohli během přepravy vrátit domů bez příznaků… Virus je údajně vysoce přenosný a způsobuje krvácení přes více tělesných otvorů, dokonce i přes kůži.

Lék na předpis, který je schválen k léčbě mnohočetného myelomu, je v Číně známý tím, že funguje jako „protijed“ jejich umělé biologické zbraně.

Fascinující je, že podle Dr. Yanové je si ČKS již o existenci protijedu na svou novou biologickou zbraň proti hemoragické horečce vědoma a aktivně hromadí lék Johnson & Johnson.

Podle zdrojů doktorky Yanové je lék známý jako Darzalex (daratumumab) a je velmi drahý a poněkud neobvyklý. Nemá ani zdaleka tak širokou dostupnost oproti ivermektinu.

Lék působí tak, že se zaměřuje na glykoprotein CD38, který je nadměrně zvýšen u pacientů s mnohočetným myelomem. Předpokládá se, že umělá biologická zbraň hemoragické horečky způsobuje přílivovou vlnu produkce CD38 v těle, narušuje imunitní funkci a způsobuje náhlou buněčnou smrt (kromě dalších problémů.)

Ze stránky Science Direct o CD38:

CD38 je membránový glykoprotein typu II, který hraje roli v buněčné adhezi, migraci a transdukci signálu. Kromě toho je CD38 ektoenzym zapojený do tvorby nukleotidových metabolitů, jako je ADP-ribóza (Lee, 2006). Exprese CD38 je vysoce upregulována na lidských plazmatických buňkách a zejména na buňkách MM.

Na webu NIH / PubMed (National Institute of Health) studie popisuje, jak se lék J&J zaměřuje na glykoprotein CD38 a léčí rakovinu mnohočetného myelomu (nádor z plazmatických buněk, nejčast. v kostní dřeni):

Daratumumab je lidská monoklonální protilátka, která se zaměřuje na CD38, buněčný povrchový protein, který je nadměrně exprimován na buňkách mnohočetného myelomu (MM). Předklinické studie ukázaly, že daratumumab indukuje smrt buněk MM prostřednictvím několika mechanismů, včetně cytotoxicity závislé na komplementu (CDC), cytotoxicity zprostředkované buňkami závislé na protilátkách (ADCC), buněčné fagocytózy závislé na protilátkách (ADCP) a apoptózy.

Vztah mezi CD38 a NAD+

Ačkoli se jedná o zjednodušení, v každém lidském těle existuje vztah mezi CD38 – „špatným“ proteinem – a NAD+ – „dobrou“ molekulou. NAD+ znamená nikotinamid adenindinukleotid.

Jednoduše řečeno, když jsou hladiny NAD+ příliš nízké, způsobí to nadměrnou expresi CD38. Vyšší hladiny CD38 vedou k zánětu a buněčným poruchám a zároveň potlačují NAD+, což vede k samozesilující spirále do zánětu, stárnutí, nedostatku buněčné energie a dalších zdravotních problémů.

Přečtěte si vynikající článek J.E. Williamse, doktora doplňkové medicíny a anti-agingu vysvětlující dynamiku toho všeho. Jmenuje se: „Jak dosáhnout 100letého života s NAD+.“

https://drjewilliams.com/blog/how-to-reach-the-100-year-life-with-nad/

Skvělé a život zachraňující tajemství antokyanů – které si můžete vypěstovat sami

Jednou z klíčových strategií, kterou Dr. Williams odhaluje je, jak potlačit produkci CD38 pomocí antokyanů, což jsou pigmentační molekuly, které se nacházejí v potravinách a v bylinkách. Při pohledu na čerstvé produkty a rostliny je téměř každá rostlina s tmavě červenou, tmavě modrou nebo načernalou barvou plná antokyanů, které jsou ve třídě funkčních rostlinných molekul známých jako flavonoidy.

Černý rybíz, ostružiny, maliny, borůvky, červené zelí, fialová kukuřice a další podobné rostliny se silnou barevnou pigmentací jsou funkční léčivé rostliny. Jak zdůrazňuji ve svém podcastu níže – který je skutečně jedním z nejdůležitějších, jaké jsem kdy publikoval – můžete také pěstovat své vlastní antokyany pomocí neelektrických hydroponických pěstebních systémů mimo mřížku, které nepoužívají žádnou elektřinu. Pouhým zasazením červeného zelí, listového salátu z červeného dubu, lilku nebo jiných druhů ovoce nebo zeleniny budete těžit z výroby antokyanů Matkou Přírodou a jíst jako přírodní lék (ať je vaše jídlo vaším lékem.)

Teoreticky – ačkoli to ještě nebylo prokázáno klinickými testy – by vysoký příjem přírodních rostlinných anthokyanů mohl zastavit nadměrnou expresi CD38 při vystavení se viru hemoragické horečky nebo útoku nanočásticemi, a tím zabránit smrti. Toto je pracovní teorie, ale je to pravděpodobná teorie zakořeněná ve vědě o výživě. Je pozoruhodné, že konzumace většího množství antokyanů nemá žádnou nevýhodu, protože je široce zdokumentováno, že pomáhají předcházet zánětům, rakovině, neurodegenerativním poruchám a mnoha dalším nemocem. Proto strategie záměrné konzumace většího množství barevných rostlin jako profylaktické (preventivní) strategie proti možnosti vystavení se nové čínské biologické zbrani je opravdu dobrý nápad.

Kromě antokyanů pocházejících z běžných potravin Dr. Williams navrhuje některé další rostlinné molekuly, které mohou být užitečné při potlačování hladin CD38 v těle:

Taxifolin je flavonoidní antioxidant dihydroquercetin. Inhibuje rakovinové buňky, léčí záněty a je užitečný při léčbě kardiovaskulárních a chronických onemocnění jater.

Apigenin je také flavonoidní antioxidant. Apigenin prochází hematoencefalickou bariérou, aby léčil zánět, zlepšil funkci buněk, zlepšil zdraví mozku a má protirakovinné účinky.

Luteolin je další flavonoid nacházející se v rostlinách a léčivých bylinách. Snižuje zánět, má protirakovinné vlastnosti a reguluje metabolismus estrogenu.

Callistephin je antokyanin, typ flavonoidu, díky kterému jsou potraviny tmavě modré, jako jsou borůvky a hroznové víno. A granátová jablka jsou také dobrým zdrojem callistephinu.

Kuromanin je antokyan, který se nachází v listech moruše, chryzantémě, ibišku, černém rybízu, červených malinách, liči a peruánské fialové kukuřici.

Jak poznamenávám ve svém podcastu níže, všechno toto lze získat odšťavňováním čerstvého ovoce a zeleniny a konzumací těchto raw šťáv. Pamatujte, že vařením antokyanů může dojít k degradaci / zničení těchto jemných molekul, takže je obvykle nutné konzumovat je v syrové formě. To je jedna z klíčových výhod životního stylu syrové stravy (tj. David Wolfe, odborník na syrovou stravu, strávil desítky let učením lidí o těchto výhodách a má pravdu.)

Všimněte si, že antokyany jsou také přítomny v bobulích acai a mnoha různých odrůdách bobulí. Příbuzné molekuly známé jako fykocyaniny se nacházejí v obrovských množstvích v některých druzích mikrořas, jako je spirulina.

Společnost se sídlem na Havaji známá jako „Cyanotech“ – která dodává astaxanthin a spirulinu průmyslu ve formě doplňků stravy – je založena na velmi vysoké přítomnosti fykocyaninů ve spirulině. (Před mnoha lety jsem navštívil zařízení Cyanotech a viděl jsem jejich laboratoř, kde extrahovali fykokyany k výrobě lékařských barviv používaných v lékařských zobrazovacích aplikacích.)

Slovo „kyan“ odkazuje na namodralou barvu. Takže slovo „antokyany“ je založeno na myšlence molekul modré barvy. Barva naznačuje mnoho věcí o jeho funkčním využití pro lidské zdraví.

Chcete-li si o tom všem přečíst a dozvědět se více, zde je vědecký článek publikovaný v roce 2017 Národní lékařskou knihovnou: Anthokyanidiny a antokyany: barevné pigmenty v potravinách, farmaceutické přísady a potenciální přínosy pro zdraví:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC5613902/

Závěr: Očekávejte nové globální vypuknutí hemoragické horečky a připravte se na ní pomocí znalostí o výživě

Pokud má Dr. Yanová pravdu, náš svět bude vystaven něčemu podobnému s názvem „COVID 2.0“ – ale mnohem horšímu, pokud jde o umělou biologickou zbraň.

Na rozdíl od covidu, v tomto případě neexistuje žádný jednoduchý, levný a široce dostupný lék, o kterém víme, že zabrání 80 % úmrtí. Ivermektin zachránil v souvislosti s covidem nespočet životů, ale ivermektin není proti hemoragické horečce účinný (alespoň té horečce, o které víme.)

To podtrhuje důležitost nutriční připravenosti – příprava vašeho těla na nápor agresivních, smrtících nanočástic nebo „virových“ kmenů, které jsou zjevně nasazovány proti lidstvu v eskalaci globální války proti lidské rase.

S covidem zemřeli nejrychleji ti, kteří měli komorbidní faktory (přítomnost více nemocí u jednoho konkrétního pacienta): jakými jsou vysoký krevní tlak, cukrovka a dýchací potíže. Pokud jde o záchvaty hemoragické horečky, může se ukázat, že nejzranitelnější mohou být ti, kteří mají špatnou výživu a živí se zpracovanými potravinami ochuzenými o živiny.

Napsal Mike Adams dne 14. února 2022

odkaz na podcasty: https://www.brighteon.com/channels/hrreport

Přeloženo z Natural News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
56 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře