…..jsem v zahranici a proto predavam jenom zpravu bez komentare. Asi se schyluje k necemu velkemu….

10:54

[wp_ad_camp_1]

Doporučuju VYDAT VAROVNÉ UPOZORNĚNÍ pro čtenáře tadesco.cz

Chrámovou horu už několik dní trvale živě přenášejí významné televizní stanice světa. je to stejné, jako když před převratem v r. 89 byly řadu dní televizní týmy přímo za sochou svatého Václava na Václaváku v praze!!

Moje zdroje informací říkají, nebo naznačují, že v Německu je mnohem víc připrchlíků, než se nám možná zdá!! Jejich množství je asi skutečně povážlivé. Navíc jsou tam prý už ruští vojáci se svými zbraněmi, jen jsou zatím oblečení v civilu.

Doporučuju dát čtenářům tadesco odkaz na webovou kameru v Jeruzalémě, ať to sledují, budou pak nejrychleji vědět, že padla kosa na kámen.

http://www.skylinewebcams.com/webcam/israel/jerusalem-district/jerusalem/western-wall.html

V pravém dolním rohu si mohou zapnout i zvuk z místa přenosu.

[wp_ad_camp_1]

Es deutet alles darauf hin, dass es heute zum Einsturz kommt, aber wir wissen es erst dann, wenn es passiert ist. Gleich danach werden die islamischen Fanatiker ihren Privat-Dschihad beginnen. Da sollte man aus den Städten und von den Strassen schon weg sein. Eine dringende Flucht-Warnung gibt es von uns erst, wenn der Einsturz da ist.WE.

Muslimové v německu dnes nepřišli do práce: https://hartgeld.com/multikulti.html

80 Millionen ermordete Hindus: Der vergessene größte Genozid der Menschheitsgeschichte an der indischen Urbevölkerung durch türkisch-arabische Eroberer

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.