;

…..jsem v zahranici a proto predavam jenom zpravu bez komentare. Asi se schyluje k necemu velkemu….

10:54

Doporučuju VYDAT VAROVNÉ UPOZORNĚNÍ pro čtenáře tadesco.cz

Chrámovou horu už několik dní trvale živě přenášejí významné televizní stanice světa. je to stejné, jako když před převratem v r. 89 byly řadu dní televizní týmy přímo za sochou svatého Václava na Václaváku v praze!!

Moje zdroje informací říkají, nebo naznačují, že v Německu je mnohem víc připrchlíků, než se nám možná zdá!! Jejich množství je asi skutečně povážlivé. Navíc jsou tam prý už ruští vojáci se svými zbraněmi, jen jsou zatím oblečení v civilu.

Doporučuju dát čtenářům tadesco odkaz na webovou kameru v Jeruzalémě, ať to sledují, budou pak nejrychleji vědět, že padla kosa na kámen.

http://www.skylinewebcams.com/webcam/israel/jerusalem-district/jerusalem/western-wall.html

V pravém dolním rohu si mohou zapnout i zvuk z místa přenosu.

Es deutet alles darauf hin, dass es heute zum Einsturz kommt, aber wir wissen es erst dann, wenn es passiert ist. Gleich danach werden die islamischen Fanatiker ihren Privat-Dschihad beginnen. Da sollte man aus den Städten und von den Strassen schon weg sein. Eine dringende Flucht-Warnung gibt es von uns erst, wenn der Einsturz da ist.WE.

Muslimové v německu dnes nepřišli do práce: https://hartgeld.com/multikulti.html

80 Millionen ermordete Hindus: Der vergessene größte Genozid der Menschheitsgeschichte an der indischen Urbevölkerung durch türkisch-arabische Eroberer

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.