…..v případě, že v posledních dnech někdo něco podobného v noci zažil, prosím, ozvěte se v diskuzi. Děkujeme….

00:54

Děkujeme čtenářce za sdělení neznámé zkušenosti, kterou asi nikdy dříve nezažila…..

Noc z pondělí 16. na úterý 17.3.

Najednou jsem se prudce vzbudila horkem a začala jsem panikařit. Nechápala jsem, co se to děje. Nával horka v mých letech? Šla jsem do kuchyně a zjistila, že je 1 hodina ráno, tedy jsem spala sotva hodinu. Ale pak už jsem oka nezamhouřila. Nevím, jak stručně to mám napsat, ale celých těch zhruba 20 minut byly nekonečné, smažila jsem se zaživa. Nepřeju nikomu něco takového zažít. Otevřela jsem okno a slyšela jsem hučení „reaktoru“? Šlo to z dálky. Chodilo a šlo se mi velmi těžce. Ale zvládla jsem to. Chtěla jsem vědět, jestli je to ono! Ta obávaná 5G. A ano, bylo to všude. Vzduch byl tak hustý až by se dal krájet. Panikařila jsem, protože mi bylo jasné, že pokud tohle bude puštěné už stále, nikdo to nepřežije. Lidé budou postupně jeden za druhým odpadávat.

To je ona obávaná horečka? Bylo to jako v tom nejhorším parném létě, kdy stojíte na přímém slunci, všude sucho a vy se nemůžete nikam schovat. Jako byste se vařili v kotli.

 

[wp_ad_camp_2]

 

To ráno jsem dostala od maminky zprávu přes její kamarádku, a ta jí dostala přes tu svou, že v noci budou od 00:30 do 3:30 pouštět velmi nebezpečné záření. Zdroj zprávy netuším, přišlo to na messenger. Doporučeno bylo po tuto dobu – vypnout wifi i mobily a mít je co nejdál od těla. My wifi vypnutou měly, já i mobil – Ale stejně to bylo k ničemu, bylo to ve vzduchu, všude kolem! Všude v bytě i venku.

Když jsem zjistila, že je teprve jedna hodina ráno, při představě, že tohle budu muset ještě další 3 hodiny vydržet, měla jsem strach, že to bude můj konec. I maminka se mi přiznala, že se tu noc vzbudila horkem, ale ta to uzavřela s tím, že měla zapnuté topení. Nechápu, jak to lidi mohli zaspat! Pak to pustili na pár minut znovu – ve 3:15! Ale naštěstí jen na pár minut.

Utekla jsem z Ostravy, a sháněla azyl u sestřenky, ale včera ráno už mi dorazil Alcyone, proto jsem se vrátila domů. 5G prý pokryje z 85%. To snad bude stačit …

To je ona obávaná horečka? Bylo to jako v tom nejhorším parném létě, kdy stojíte na přímém slunci, všude sucho a vy se nemůžete nikam schovat a zároveň vás to vaří i zevnitř. Jako byste se vařili v kotli.
Potud mejlík. Moc děkujeme čtenářce za sdělení důležité zprávy. Možná někdo z Vás zažil něco podobného. No a prý se nic neděje….
Přišlo mejlíkem

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.