Je jasné, že Facebook tuto zprávu zakáže a smaže! Připojte se k Telegram kanálu zde: https://t.me/TheTrueDefender

Bude cenzurována i na Twitteru. Google ji smaže z výsledků vyhledávání!
A přesně proto poznáme, kde je řečena pravda! Pouze pravda je cenzurována!

Johnny Enlow minulý týden sdílel pravdu, nyní je mrtvý!

Dr. Judy Mikovits je lékařka a zná svou práci!
Ozvala se proti vakcínám COVID-19! Všichni lidé, kteří neslyší – JSOU NEBEZPEČNÉ! Varovala.

Perfektní synonymum, které Mikovitz vakcínám dala je „STROJ NA ZABÍJENÍ.“

Je to něco, co by si nikdo nikdy neměl nechat aplikovat do těla.

[wp_ad_camp_2]

Vakcínu si píchnout nenechám. Co uděláš ty?

Níže je video, kde Dr. Mikovitz sdělila svůj názor a varuje lidstvo před nebezpečím, které vakcína představuje! Tento článek je třeba sdílet se svou rodinou a přáteli, můžete tím někomu zachránit život!

(VIDEO) Očkovací látka … „Připojí se na imunitu. Není poté oddělená od přítomné buňky. Infikuje to každou buňku v těle, doslova to zahltí váš imunitní systém a její 3 primární části. Napadne obranyschopnost, přirozenou schopnost rozkladu poškozených buněk – přestanou se rozkládat rakovinotvorné buňky a viry.

Buňka zabiják (dále jen „BZ“ – řazená mezi lymfocyty) je v neustálé pohotovosti a skenuje celý systém a prostředí v těle. Fungující buňky musí vysílat signál „nejez mě.“ Pokud buňky tento stop signál nevysílají, BZ poté buňku „sní.“ Dokáže také detekovat abnormální chování prionových proteinů (prion, infekční bílkovina / PrP). Všichni tyto priony produkujeme.

Už jsme to viděli na ovcích. Jejich imunitní systém nebyl schopen tyto priony odhalit. Pokusím se to vysvětlit tak, jako to vysvětluji lidem, kteří mi volají a jsou čím dál tím vystrašenější: Harold Varmus získal Nobelovu cenu za objevení rakovinotvorných genů. Z těch genů, které produkovaly proteiny se prostě jednoho dne staly rakovinotvorné geny. Prostě se něco stalo. A za to dostal Nobelovu cenu.

Je ale přece jasné, že nemoci se prostě neobjeví jen tak z ničeho nic. Děje se to, když obsahuje cizorodé priony. A protože jsou lidské geny velmi podobné ankA genu, protein sám se neozve, aby dostal odpověď imunitního systému, zda vše funguje jak má. Priony se shlukují k sobě, vytvářejí agregáty a zahltí prostředí“ (poté mluví o tom, že s tímto tématem souvisí také autismus, jde o napadené mozkové buňky, „jejich mozek vypadá jakou houba a je plná děr“). „To samé si teď lidé udělají dvěma dávkami vakcíny a kompromitují tím svůj imunitní systém.

Vzali si nukleovou bombu, která zničí jejich mozek, srdce a svaly. Tělo nebude vytvářet dostatek energie, oslabený imunitní systém nebude schopen proti napadení bojovat.“ (dále hovoří o vakcínách proti rakovině prsu, které jsou také velmi nebezpečné)

(Doporučuje dokumentární film „Medical Rasism.“ Kde hovoří o experimentálním vakcinování hispánských a černých dětí v 80. a 90. letech v LA, kdy mnoho z nich zemřelo také na mozkové příhody. Připomíná fyziologickou rozdílnost mezi rasami. Redaktorka reaguje: „Děje se to už hodně dlouho.“)

Mám na vás jednu otázku. Stále důvěřujete COVID vakcíně?

Přeložila adri | Zdroj: The True Defender

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.