Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

 • Zprávy ze světa – 9.9.2023
  Zprávy ze světa – 9.9.2023

  Zprávy ze světa – 9.9.2023

 • CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii
  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

  CIA připravuje barevnou revoluci v Indonésii

 • Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí
  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

  Polsko začalo vydávat Ukrajině své občany, kteří se podílejí na pašování lidí

Důkazy volebních podvodů vrací Trumpa zpět do úřadu

Na volbách v roce 2020 a voličských podvodech nikdo nepracuje tvrději než generální ředitel společnosti My Pillow Mike Lindell. Voličské a volební podvody byly zdokumentovány mnoha způsoby a byly použity ke krádeži voleb prezidentu Trumpovi. Zasvěcenci z bažiny Deep State, demokraté a republikáni spolupracovali spolu se zahraničím na největším podvodu v historii.

Lindell si myslí, že veškerý nový důkaz o volebních podvodech, přidaný k tomu, co již odhalil jeho tým datových vědců a volebních expertů, nakonec vrátí Trumpa do úřadu jako právoplatného vítěze voleb roku 2020. Lindell odhaduje, že Trump se vrátí do úřadu v srpnu, a vysvětluje: „Země bude do srpna zničena, pokud se tam nedostane. Se vším, co vím, abych během příštích pěti týdnů dostal všechny důkazy k lidem (článek publikován 8.4.2021, pozn red.), ať už jste demokraté nebo republikáni, je jedno, jestli víte, že to byl útok Číny na naši zemi. Dokonce i demokraté si uvědomují, že to není strana, pro kterou hlasovali.

 

[wp_ad_camp_3]

 

To je socialismus a komunismus. To, co chci udělat, je dostat to všechno k nim a jen zaplavit internet a zaplavit všechny informacemi a důkazy. Pak se chci dostat s tímto případem k Nejvyššímu soudu. Věřím, že s tím, co před nimi bude ležet, budou muset případ přijmout, protože to byl útok na naši zemi. Neexistuje žádná promlčecí lhůta pro podvody, a toto je největší zločin a největší počítačová kriminalita v historii. Budou muset tyto volby shodit. Nevím, jestli máme nové volby, nebo je dáme právoplatnému vítězi, kterým byl Donald Trump, který dostal 80 milionů hlasů a 66 milionů pro Bidena. Se všemi těmito věcmi, které odhalíme, si myslím, že srpen je dobrý časový odhad.“

Lindell dále říká: „Chci ti říct, co přichází. To, co jsem udělal poslední měsíc, poslal jsem lidi do terénu a oni ověřovali IP adresy, identifikovali počítače, zeměpisnou délku a šířku, budovy a kdo to udělal. Zkoumali jsme to pro 20 čínských útoků dne 3. listopadu. Nechali jsme to ověřit třetí stranou. To bude označeno jako „Absolutní vměšování.“ Jen v těchto dvaceti kybernetických útocích z Číny (a byly jich tisíce) překlopili a změnili pět států: Michigan, Wisconsin, Pensylvánie, Georgie a Arizona . . . . Toto vyjde v mém novém dokumentu nazvaném „Absolutní vměšování“ a ukáže, že se jednalo o útok Číny na naši zemi.“

Lindell také říká: „To, co nechtějí, je, abyste se podívali na hlasovací automaty. Nechtějí provést audit. Byl jsem žalován společností Smartmatic a Dominion.“ (Dominion a Smartmatic opakovaně prohlašují, že všechna tvrzení o podvodech voličů s jejich stroji a softwarem jsou nepravdivá.)

Lindell však říká, že může dokázat, že volby byly ukradeny na mnoha úrovních. Jeho první dokument o voličských a volebních podvodech s názvem „Absolutní důkaz“ již sledovalo 150 milionů.

Lindell také říká, že nebyl podváděn pouze Donald Trump, ale byli okradeni i další kandidáti. Lindell říká, že může také prokázat, že byl spáchán i podvod ve volbách 2020 do amerického Senátu i Sněmovny reprezentantů.

Aby Lindell veřejnosti předvedl důkaz masivního volebního podvodu, uvede 19. dubna novou platformu sociálních médií nazvanou „Frank.“ Lindell říká, že vynaložil značné peníze na to, aby platforma měla dostatečný výkon a utáhla až jednu miliardu uživatelů současně.

Na závěr, Lindell říká, že budete slyšet o nových důkazech a o masivních volebních cyber-útocích a zakrývání největšího volebního podvodu v historii. Podvody musíme odhalit v příštích několika týdnech. Nemůžeme čekat až do roku 2022 nebo 2024. Musíme něco udělat, než zničí zemi.

Přeložl pedro | Zdroj: USA Watchdog

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
63 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře