Doktorka Sherri Tenpennyová je od roku 1985 lekárkou v oblasti osteopatie, má za sebou aj traumatologické oddelenie. V roku 1996 založila ordináciu pre integrovanú medicínu a ošetruje pacientov zo všetkých 50 štátov USA a ďalších 17 krajín.

Spolupracuje s ďalšou lekárkou, ktorá lieči či už deti, alebo dospelých homeopatickou liečbou. Dr. Tenpenny napísala 2 knihy, má za sebou 24.000 hodín hľadania a skúmania faktov o očkovaní a ich vedľajších účinkoch. Hovorí o prípadoch hyperimunitných reakcií u pokusných zvierat počas predchádzajúcich pokusov s vakcínami proti koronavírusom, ako sú SARS a MERS, čo predstavuje pretrvávajúci problém. Všetko sa zdá byť v poriadku, kým nebudú zvieratá vystavené mutantnému vírusu. Je jasné, že to isté sa stane aj ľudom.

Dr. Tenpenny a ďalší vedci predpovedajú, že na vakcínu môžu zomrieť milióny ľudí, ale bude sa to pripisovať novej mutácii Covidu, aby sa mohli podávať ešte smrteľnejšie vakcíny. „Tieto očkovania máme v Amerike už mesiac.“ A za 30 dní máme v databáze nežiadúcich očkovaní hlásených viac ako 40.000 nežiadúcich účinkov … máme viac ako 3100 prípadov anafylaktického šoku, viac ako 5000 neurologických reakcií od bolesti hlavy cez závraty až po pocity, kedy si viac necítite svoje ruky a nohy. A to za 30 dní! Odhaduje sa, že je v skutočnosti nahlásených menej ako 10% vedľajších účinkov.

[wp_ad_camp_2]

 

“Viete si predstaviť jediný výrobok v akomkoľvek odvetí, v AKOMKOĽVEK, na ktorý sa sťažuje alebo ktorý reklamuje 40.000 ľudí v priebehu 30 dní? A ponúkame ľuďom 500 dolárov, ak sa dajú zaočkovať. Máme sestry a lekárov, ktorí hovoria: “Mám vakcínu. Dostal som vakcínu.” No nebudú tak nadšení, keď ochrnú, alebo dostanú arytmiu, autoimúnne reakcie, ktoré povedú k tomu, že zomrú na poruchy zrážania krvi, potom nebudú taký šťastný. Ale my nikdy neuvidíme fotografie týchto ľudí.”

“Očkovanie s následkami” O ktorých rizikách sa v masmédiách nehovorí !

Existuje najmenej sedem mechanizmov, ako tieto vakcíny , Moderna a aj Pfizer škodia a úprimne povedané, spôsobia veľa úmrtí na celom svete.

Jedným z týchto mechanizmov je anafylaktický šok, čo znamená že dostanete ťažkú alergickú reakciu, krvný tlak sa Vám zníži, opuchne jazyk a môže prísť k zástave dýchania. Vyskytuje sa aj kožná reakcia po celom tele. Tieto príznaky sa objavia väčšinou do trinástich až tridsiatich minút po vakcinácii.

Ďalším mechanizmom je priamy škodlivý účinok Anti-Spike proteínov. Účelom doterajších vakcín je aplikovať cudzie látky na vytvorenie protilátok, ktoré Vám povedia, že ste údajne imúnny, a ak ochoriete, táto protilátka neutralizuje patogén a zabráni chorobe. Tento typ mRNA vakcín ale nemá nič spoločné zo žiadnou z predošlých vakcín. Protilátka, ktorá sa vytvára proti tomuto Spike-Proteínu, ktorý sa dostáva do mRNA – čím vyššia hladina protilátky, tým závažnejšie budú Vaše vedľajšie účinky a reakcie. Môže trvať až do 42 dní po injekcii, kým sa vytvorí najvyššia koncentrácia Anti-Spike-Protilátok. Ťažké reakcie nastanú po šiestich, dvanástich, pätnástich mesiacoch. A predovšetkým, po druhej dávke vakcíny. To znamená, že tieto protilátky, ktoré by Vás mali chrániť, Vás v skutočnosti napadnú, predovšetkým pľúca.

Tretím škodlivým mechanizmom je, že keď tieto protilátky sú už vo Vašom systéme a budete vystavení coronavírusom, ktoré sa nachádzajú okolo nás, príde k autoimúnnym reakciám. Coronavírusy existujú už vyše 60 rokov a viac ako 30 druhov. O siedmych vieme, že postihujú aj ľudí. Nemáme potuchy, akú dobu toto riziko bude pretrvávať.

Štvrtým mechanizmom je, že keď sa niekto dá súčasne zaočkovať proti chrípkovým vírusom a coronavírusu, alebo krátko pred corona-vakcínou príjme aj očkovanie proti chrípke, je riziko výskytu vedľajších účinkov väčšie. US armáda k tomu vypracovala aj štúdie, ktoré sú tým dôkazom. A niektorí výrobcovia rozvíjajú skutočne vakcínu, ktorá obsahuje očkovacie látky proti corone a chrípke.

Piatym mechanizmom je fenomén trójskeho koňa. Stane sa to, že tie protilátky, ktoré sa už vytvorili a budú znova vystavené coronavírusu, chytia tento vírus a dostanú ho do Vašich buniek, kde sa začne replikovať vírus. A vtedy je to akokeby ste mali zapínač bez vypínača. A rýchlosť, akou sa choroba začne šíriť a typ infekcie, ktorú dostanete, presahuje všetko, čo by ste dostali, keby ste ochoreli na coronavírusovú infekciu bez toho, aby ste boli predtým zaočkovaní.

[wp_ad_camp_2]

 

Šiestym mechanizmom je, že tento Anti-Spike proteín spôsobí priamu zmenu M2 – makrofágov. Makrofágy sú tým typom bielych krviniek, ktoré pohlcujú „odpad.“ Pohlcujú infekcie, z ktorých sa liečite. Na začiatku ochorenia nastupujú M1 – makrofágy, ktoré doslova vypnú začínajúcu infekciu. Potom prídu M2 – makrofágy a upratujú vzniknutý chaos. M1 podporujú zápal a M2 zápal utíšia. Tieto Anti-Spike proteíny túto protizápalovú regeneračnú reakciu vypnú, alebo potlačia, čo znamená, že účinok M1 makrofágov túto zápalovú reakciu podporujú a rozširujú ďalej. A keď boli zvieratá, ktoré mali túto infekciu a boli zaočkované, usmrtené, sa zistilo, že ich pľúca boli plné makrofágov M1 a nenašli sa žiadne makrofágy M2. Čo je veľmi znepokojujúce. Je možné, že práve z tohoto dôvodu nechcú lekári vykonávať pitvy pacientov, ktorí zomreli po očkovaní proti corone ?

Mechanizmus poškodenia číslo sedem je, že Anti-Spike protilátky krížovo reagujú s ľudským tkanivom, čím vyvolajú mechanizmus pre multi – systémovú autoimunitnú chorobu v mozgu, v centrálnom nervovom systéme, v mitochondriách.

Na základe publikovanej literatúry by malo byť každému kvalifikovanému zdravotníckemu pracovníkovi jasné, že existuje značné riziko pre účastníkov výskumu vakcín a pre príjemcov vakcín, že môžu vážne ochorieť po prijatí vakcíny, zatiaľ čo bez nej by mali miernu infekciu s 99% šancou na uzdravenie sa. Čo znamená, že to, čo prechádza touto ihlou, Vám musí byť jasne popísané vo formulári, ktorý podpisujete pred očkovaním proti Covid-19. Toto veľké riziko a lož v súvislosti s rizikom úmrtia na očkovanie a že šanca na prežitie tohto vírusu je 99%.

“Úprimne dúfam, že Vám to prinieslo niekoľko informácií, ktoré ste doteraz nepočuli, že teraz môžte každému, kto sa Vás opýta: “Dáš sa zaočkovať?” jasne povedať: “ Nie, ďakujem. Beriem na seba riziko infekcie a nie riziká spojené s vakcínou.” Dr. Sherri Tenpenny.

Přeložila zuzka

Zdroje:

https://www.bitchute.com/video/mpVCkDjiwt5b/

https://childrenshealthdefense.org/transcripts/the-covid-vaccine-on-trial-if-you-only-knew/

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.