Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty
  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

  Člověk a jeho život v Matrixu mezi bezduchými bio-roboty

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

Související zprávy

 • Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to
  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

  Magazín EVIE publikuje článok varujúci čitateľov pred sexom s mužmi, ktorí boli očkovaní proti COVID a nielen to

 • Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje
  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

  Fauci lhal. Zemřelo více než 120 tisíc dětí: Tajná zpráva CDC to potvrzuje

 • PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin
  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

  PROČ AŽ TEĎ? FDA rozhodla, že lékaři nyní mohou předepisovat ivermektin

 • Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky
  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

  Nová studie a důvěrné dokumenty společnosti Pfizer potvrzují, že vylučování látek z mRNA vakcíny sebou nese nebezpečné následky

Dr. Sherri Tenpennyová: Prečo je vakcína proti covid-19 smrteľná

Doktorka Sherri Tenpennyová je od roku 1985 lekárkou v oblasti osteopatie, má za sebou aj traumatologické oddelenie. V roku 1996 založila ordináciu pre integrovanú medicínu a ošetruje pacientov zo všetkých 50 štátov USA a ďalších 17 krajín.

Spolupracuje s ďalšou lekárkou, ktorá lieči či už deti, alebo dospelých homeopatickou liečbou. Dr. Tenpenny napísala 2 knihy, má za sebou 24.000 hodín hľadania a skúmania faktov o očkovaní a ich vedľajších účinkoch. Hovorí o prípadoch hyperimunitných reakcií u pokusných zvierat počas predchádzajúcich pokusov s vakcínami proti koronavírusom, ako sú SARS a MERS, čo predstavuje pretrvávajúci problém. Všetko sa zdá byť v poriadku, kým nebudú zvieratá vystavené mutantnému vírusu. Je jasné, že to isté sa stane aj ľudom.

Dr. Tenpenny a ďalší vedci predpovedajú, že na vakcínu môžu zomrieť milióny ľudí, ale bude sa to pripisovať novej mutácii Covidu, aby sa mohli podávať ešte smrteľnejšie vakcíny. „Tieto očkovania máme v Amerike už mesiac.“ A za 30 dní máme v databáze nežiadúcich očkovaní hlásených viac ako 40.000 nežiadúcich účinkov … máme viac ako 3100 prípadov anafylaktického šoku, viac ako 5000 neurologických reakcií od bolesti hlavy cez závraty až po pocity, kedy si viac necítite svoje ruky a nohy. A to za 30 dní! Odhaduje sa, že je v skutočnosti nahlásených menej ako 10% vedľajších účinkov.

[wp_ad_camp_2]

 

“Viete si predstaviť jediný výrobok v akomkoľvek odvetí, v AKOMKOĽVEK, na ktorý sa sťažuje alebo ktorý reklamuje 40.000 ľudí v priebehu 30 dní? A ponúkame ľuďom 500 dolárov, ak sa dajú zaočkovať. Máme sestry a lekárov, ktorí hovoria: “Mám vakcínu. Dostal som vakcínu.” No nebudú tak nadšení, keď ochrnú, alebo dostanú arytmiu, autoimúnne reakcie, ktoré povedú k tomu, že zomrú na poruchy zrážania krvi, potom nebudú taký šťastný. Ale my nikdy neuvidíme fotografie týchto ľudí.”

“Očkovanie s následkami” O ktorých rizikách sa v masmédiách nehovorí !

Existuje najmenej sedem mechanizmov, ako tieto vakcíny , Moderna a aj Pfizer škodia a úprimne povedané, spôsobia veľa úmrtí na celom svete.

Jedným z týchto mechanizmov je anafylaktický šok, čo znamená že dostanete ťažkú alergickú reakciu, krvný tlak sa Vám zníži, opuchne jazyk a môže prísť k zástave dýchania. Vyskytuje sa aj kožná reakcia po celom tele. Tieto príznaky sa objavia väčšinou do trinástich až tridsiatich minút po vakcinácii.

Ďalším mechanizmom je priamy škodlivý účinok Anti-Spike proteínov. Účelom doterajších vakcín je aplikovať cudzie látky na vytvorenie protilátok, ktoré Vám povedia, že ste údajne imúnny, a ak ochoriete, táto protilátka neutralizuje patogén a zabráni chorobe. Tento typ mRNA vakcín ale nemá nič spoločné zo žiadnou z predošlých vakcín. Protilátka, ktorá sa vytvára proti tomuto Spike-Proteínu, ktorý sa dostáva do mRNA – čím vyššia hladina protilátky, tým závažnejšie budú Vaše vedľajšie účinky a reakcie. Môže trvať až do 42 dní po injekcii, kým sa vytvorí najvyššia koncentrácia Anti-Spike-Protilátok. Ťažké reakcie nastanú po šiestich, dvanástich, pätnástich mesiacoch. A predovšetkým, po druhej dávke vakcíny. To znamená, že tieto protilátky, ktoré by Vás mali chrániť, Vás v skutočnosti napadnú, predovšetkým pľúca.

Tretím škodlivým mechanizmom je, že keď tieto protilátky sú už vo Vašom systéme a budete vystavení coronavírusom, ktoré sa nachádzajú okolo nás, príde k autoimúnnym reakciám. Coronavírusy existujú už vyše 60 rokov a viac ako 30 druhov. O siedmych vieme, že postihujú aj ľudí. Nemáme potuchy, akú dobu toto riziko bude pretrvávať.

Štvrtým mechanizmom je, že keď sa niekto dá súčasne zaočkovať proti chrípkovým vírusom a coronavírusu, alebo krátko pred corona-vakcínou príjme aj očkovanie proti chrípke, je riziko výskytu vedľajších účinkov väčšie. US armáda k tomu vypracovala aj štúdie, ktoré sú tým dôkazom. A niektorí výrobcovia rozvíjajú skutočne vakcínu, ktorá obsahuje očkovacie látky proti corone a chrípke.

Piatym mechanizmom je fenomén trójskeho koňa. Stane sa to, že tie protilátky, ktoré sa už vytvorili a budú znova vystavené coronavírusu, chytia tento vírus a dostanú ho do Vašich buniek, kde sa začne replikovať vírus. A vtedy je to akokeby ste mali zapínač bez vypínača. A rýchlosť, akou sa choroba začne šíriť a typ infekcie, ktorú dostanete, presahuje všetko, čo by ste dostali, keby ste ochoreli na coronavírusovú infekciu bez toho, aby ste boli predtým zaočkovaní.

[wp_ad_camp_2]

 

Šiestym mechanizmom je, že tento Anti-Spike proteín spôsobí priamu zmenu M2 – makrofágov. Makrofágy sú tým typom bielych krviniek, ktoré pohlcujú „odpad.“ Pohlcujú infekcie, z ktorých sa liečite. Na začiatku ochorenia nastupujú M1 – makrofágy, ktoré doslova vypnú začínajúcu infekciu. Potom prídu M2 – makrofágy a upratujú vzniknutý chaos. M1 podporujú zápal a M2 zápal utíšia. Tieto Anti-Spike proteíny túto protizápalovú regeneračnú reakciu vypnú, alebo potlačia, čo znamená, že účinok M1 makrofágov túto zápalovú reakciu podporujú a rozširujú ďalej. A keď boli zvieratá, ktoré mali túto infekciu a boli zaočkované, usmrtené, sa zistilo, že ich pľúca boli plné makrofágov M1 a nenašli sa žiadne makrofágy M2. Čo je veľmi znepokojujúce. Je možné, že práve z tohoto dôvodu nechcú lekári vykonávať pitvy pacientov, ktorí zomreli po očkovaní proti corone ?

Mechanizmus poškodenia číslo sedem je, že Anti-Spike protilátky krížovo reagujú s ľudským tkanivom, čím vyvolajú mechanizmus pre multi – systémovú autoimunitnú chorobu v mozgu, v centrálnom nervovom systéme, v mitochondriách.

Na základe publikovanej literatúry by malo byť každému kvalifikovanému zdravotníckemu pracovníkovi jasné, že existuje značné riziko pre účastníkov výskumu vakcín a pre príjemcov vakcín, že môžu vážne ochorieť po prijatí vakcíny, zatiaľ čo bez nej by mali miernu infekciu s 99% šancou na uzdravenie sa. Čo znamená, že to, čo prechádza touto ihlou, Vám musí byť jasne popísané vo formulári, ktorý podpisujete pred očkovaním proti Covid-19. Toto veľké riziko a lož v súvislosti s rizikom úmrtia na očkovanie a že šanca na prežitie tohto vírusu je 99%.

“Úprimne dúfam, že Vám to prinieslo niekoľko informácií, ktoré ste doteraz nepočuli, že teraz môžte každému, kto sa Vás opýta: “Dáš sa zaočkovať?” jasne povedať: “ Nie, ďakujem. Beriem na seba riziko infekcie a nie riziká spojené s vakcínou.” Dr. Sherri Tenpenny.

Přeložila zuzka

Zdroje:

https://www.bitchute.com/video/mpVCkDjiwt5b/

https://childrenshealthdefense.org/transcripts/the-covid-vaccine-on-trial-if-you-only-knew/

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
25 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře