Drang nach Osten je zase tady! Němci chtějí znova pochodovat na Čechy! 80 let po okupaci okleštěného zbytku ČSR nacistickým Německem, která proběhla 15. 3. 1939, vyhlásil v sobotu 8. 6. 2019 v Regensburgu německý ministr vnitra Horst Seehofer, při svém projevu na sněmu sudeťáckého landsmanšaftu, plán jeho předsedy, Bernda Posselta, vykonat příští sudeťácký sněm v Čechách, za velkolepou německou myšlenku.

 

Foto: Nacistické tanky na Václavském náměstí

15.3.1939 Německá tanková divize obsazuje Václavské náměstí!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Čeští politici přítomní na sněmu Sudeťáků jejich nápadu, pochodovat na Prahu, nadšeně tleskali!

Na sněmu v Regensburgu byli přítomní čeští politici Pavel Bělohrádek, Daniel Herman (oba KDÚ-ČSL) a Marksová-Tominová (ČSSD). Ani jeden z nich proti německému nápadu, vpochodovat do Čech, neprotestoval. Naopak si společně s Němci posteskli, že doba pro tuto velkolepou myšlenku dozraje nejdřív za dva až tři roky. Je tedy jasné, že si všichni zřetelně uvědomili, že nejdříve musí z povykovaný pražský dav, a nebo česká justiční mafie, odstranit z úřadu premiéra Andreje Babiše, a zároveň musí všichni vyčkat, než Miloš Zeman ukončí svůj úřad prezidenta, aby na jeho místo byla, po mediální masáži zmatenými voliči, dosazena nějaká nová „bömische Čaputka.“ Akce Milionu chvilek jsou tedy jasnou předehrou budoucích operací nové německé páté kolony, a mají za úkol rozvrátit Hnutí ANO a českou vlasteneckou scénu, a vytvořit tak podmínky pro vítězný vjezd sudeťáků na jejich velkolepý marš po nejkrásnějším německém městě Prag!

 

Foto: 8.6.2019 Regensburg – zleva do prava Bělobrádek, Seehofer, Posselt

O tom, že demonstrace za odstoupení Babiše a německé plány na vpochodování do Čech spolu úzce souvisí, svědčí první stránka německých novin Sudetendeutche Zeitung ze dne 7. 6. 2019. Hlavními články jsou. Projev Bernda Posselta – Mosty pevnější než skála. Pod ním – Brusel podává žalobu. 120 tisíc lidí demontrovalo v Praze proti Babišovi. A od nich vpravo – Pochod smíření v Brně za německé oběti české zvůle při pochodu smrti! Myslíme, že není, co dodat. Souvislosti, načasování i plány sudeťáků jsou jasné.

 

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Foto: Sudetendeutche zeitung ze dne 7.6.2019

Sudeťáci a Němci mají plnou hubu smíření! Německy „Versöhnung“! Tak se podívejte, jak to slovo chápou. 9. června 1942 – jednotky SS obkličují Lidice! 10. června 1942 dopoledne – jednotky SS postřílejí 173 lidických mužů, odpoledne už Lidice hoří. A mohli bychom pokračovat. A takhle vypadá německé Verhsöhnung – koukněte znova na stránku Sudetendeutche Zeitung ze dne 7.6.2019 – Vidíte tam někde omluvu za Lidice? Ne. Ale českou omluvu za německé utrpení ano! Tak si to Němci představují. Češi se budou omlouvat za utrpení, která Němcům způsobili, levně pro Němce pracovat, jíst odpadky z jejich potravinářské nadvýroby, platit Afričanům za jejich německý kolonialismus, hostit ty hloupější islámské imigranty, kterých se chtějí Němci zbavit, protože umějí jenom kebab, a aby se moc Češi nevzdělávali – jsou přeci určeni k manuání práci v německých továrnách – budou podrobeni inkluzi! Tak tohle je nový německý Drang nach Osten! Místo uzavření českých vysokých škol nová metoda inkluze. Výsledek stejný. A kdyby snad nějaký pražský Cemper Manipulátor namítal, že noviny vyšly 7. 6. 2019 a výročí Lidic nastane až za tři dny, tedy dnes 10. 6. 2019, tak pozor. Oni to nejsou noviny, ale týdeník, a jeho vydavatelem je Sudetoněmecký landsmanšaft!

 

Foto: Lidice 10.6.1942. 173 povražděných mužů z Lidic! Ani slovo omluvy v Sudetendeutche Zeitung!

Němci pořád vykřikují Versöhnung – Smíření, ale smlouvou nařízené a uznané válečné reparace platit odmítají! Mají z nich strach. Proto ten koordinovaný útok na státy V4, Andreje Babiše a Miloše Zemana. Nenávistné skučení Daniela Hermana na prezidenta ČR byla jenom předehra! (odkaz)

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Dne 19.4. 2019 uložil řecký parlament vládě, aby po Německu začala vymáhat nikdy nezaplacené reparace za 2. světovou válku. A Řekové jsou vzteky bez sebe. Německá kancléřka Angela Merkelová je donutila v uplynulých několika letech tvrdě splácet všechny dluhy. Velká část řeckých dluhů byla splatná Němcům. A co Němci? V roce 1942 nařídili okupovaným Řekům, aby jim bezúročně půjčili 476 milionů říšských marek! Když je Řekové chtěli zpátky – Angela se jim vysmála! To je německé Versöhnung – vy budete pracovat a platit, my budeme kasírovat Vaši práci a nic Vám nevrátíme. Na válečné reparace a naše dluhy zapomeňte. My jsme vítězi 2. světové války. Anglická královská rodina tento fakt už uznala! (odkaz)

 

Foto: Na společné fotografii představitelů Aliančních států, kteří přišli uctít památku padlých veteránů Dne D, se na Vás vesele usmívá představitelka „nové“ vítězné alianční mocnosti Německa Angela Merkelová! Inu má proč. Dluhy platit nemusí. A od teď je už dokonce uznaná za vítěznou mocnost 2. světové války. Kdo jsou tedy poražení? Češi, Poláci, Řekové, Rusové, Srbové!?

Válečné reparace požadují Řekové (odkaz) a Poláci (odkaz) a co Češi? Mlčí nebo poklonkují před Němci. Němci nám podle závěru úřadu pro reparace v Bruselu dluží nejméně 19,4 miliardy amerických dolarů v jejich hodnotě vyjádřené k roku 1959. Tedy nejméně 438 miliard korun podle přepočtu k současnému kurzu dolaru. Ve skutečnosti to bude značně víc, protože jak znáte z exekucí, dluhy časem rostou. A co dělají české vlády, které mají neustále hluboko do kapsy? Nic. Buzerují a zdaňují Čechy, jak jen se dá. Na Němce si netroufají. Ani Klaus, ani Zeman, ani Špidla, ani Gross, ani Paroubek, ani Topolánek, ani Nečas, ani Sobotka a zatím ani Babiš. A přitom, Česko ani Československo se nikdy reparací nevzdalo! Reparace stále trvají. Názor špičkových nekomunistických právníků si můžete přečíst zde (odkaz).

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

A navíc, Němci mají z Čeho platit. Kolik mají přebytky svého rozpočtu dotovaného Vaší levnou prací si můžete přečíst zde (odkaz). To jsou sumičky, co? Jenom loni měli přebytek 287 miliard korun. Tak to je německé Versöhnung v praxi. Peníze mají, ale dluhy platit nebudou. Tak to ne! Sledujte české politiky. Brzy je vyzveme, aby se přidali k řecké a polské reparační iniciativě. Uvidíme, jak se zachovají. Když Němci nechtěli platit reparace Nizozemcům, tak ti se s nima nepárali a hned jim zabavili 69 km2 německého území, a nevrátili ho dokud Němci nezaplatili! (odkaz) Tak se na skopčáky musí. A od Francouzů a Angličanů pomoc nečekejte. Zradili v roce 1938. Zradí zase. Angličani se stahují za kanál, už mají eurohujerů plné zuby a nehodlají jim jejich nesmysly platit. A Francouzi, ti potřebují německé peníze, nebo se jim jejich blahobyt sesype jak domeček z karet. Je teď na nás, jestli znovu kapitulujeme nebo ne.

 

Foto: Mnichovská dohoda 1938. O nás bez nás! Aby se situace neopakovala, je třeba se spojit s Poláky a Řeky!

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Šiřte tyto texty a nahrávky. Je na čase donutit české politiky, aby začali hájit české zájmy!

Zpracovala: Záškodnická politická skupina ČSR (Černohorský, Svatoš, Rajský)

Publikace skupiny ČSR najdete zde: https://www.investigace.com/

https://www.youtube.com/channel/UCvejd7UQI6_5cENT6-cC46Q/videos

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.