.….další střípky, které z velké části známe, není naškodu si něco zopakovat a hlavně se dozvědět další zajímavá data….

1Q:54 nastal čas Q

Nechali jsme mainstreamová media kontrolovat náš život už dost dlouho. Vylezme z bubliny, ať vidíme co se kolem nás doopravdy děje. Pojďme se podívat, co opravdoví Australané a odborníci našich sousedů na tuhle záležitost říkají.

Jsem si jistá, že majorita lidí je probuzená a ví většinu z toho, co se v Austrálii a v dalších částech světa děje. Pojďme se podrobně podívat na důkazy, které se týkají hlavních bodů podporujících můj předchozí příspěvek o Agendě 21. Globální plán je v plném proudu a my jsme první děti uzavřené země! No nejsme to šťastná země …?!

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud jste ještě nečetli 1. část této série, chytnete se přímo tady

Nejprve se však vraťme o několik let zpět. Je tohle všechno novinka?

Nejedná se o nové téma, ale o první věc, která mi přijde na mysl, je fluorid. Fluorid jsme měli ve vodě už roky. Bylo vědecky prokázáno, tisícerem (nevládních) vědců , že v žádném případě neponamáhají ke zdraví naších zubů. Ve skutečnosti tvrdí, že způsobuje zubní problémy a naše mozky zabíjí. Úžasné, takže to nechme také v naší zubní pastě a na policích v supermarketech. Dobrý je ‚Colgate a Co.! Pokud chcete tu bez jedu, vždy se nachází ve spodní polici …

Ostatní země to přestaly ve své vodě používat nebo to odmítli udělat.

Většina evropských zemí si nedovolila s fluoridem vůbec cokoliv začínat, protože jejich vlády je chránili před jedem, který byl přidáván. NEVĚŘILI, že je bezpečné používat byť malé množství. A kdo vůbec sleduje kolik množství konzumujeme? Více k věci, proč na to MY Lidé nic neřekneme?

Podívejte se tady: http://www.fluoridation.com/c-country.htm

Čína fluorid ve své vodě nedovoluje! Papež to také ve své vodě nemá rád!

Jako vážně. Do google si napište „Fluorid ve vodě“ a podívejte se, co dostanete na první stránce. KAŽDÝ jeden je z vládního zdravotnického oddělení a říká, jak je to úžasné a proč bychom ho měli brát. To je všechny udržuje v byznysu …

Podívejte se mimo Mainstream a najdete toho mnohem víc!

[wp_ad_camp_2]

 

Většina lidí už pravděpodobně někdy slyšela něco o Nacistech, kteří ve druhé světové válce používali fluorid v koncentračních táborech … no, tak to bysme se mohli začít cítit klidní a v bezpečí, no ne?

Věděli jste, že fluorid je jednou z hlavních chemikálií používaných při výrobě atomové bomby?

Takže zpátky, v letech 1940-1950 se hromada farmářů z městečka Newburgh v USA vydala právní cestou kvůli ničivým účinkům, které na ně a jejich rodiny fluorid měl, na jejich produkci a hospodářská zvířata. Místo toho, aby ministerstvo zemědělství provádělo testy účinků fluoridů, protože zabíjelo úrodu, převzala úkol americká armáda. Poté to převzala univerzita v Rochesteru, aby prokázala, že fluorid je v malých dávkách bezpečný.

Nejzajímavější a jak praktické, v té době totiž až 90% federálních fondů na univerzitní výzkum pocházelo z ministerstva obrany nebo z AEC – Komise pro atomovou energii!

AEC také financovala AEP – atomový energetický projekt – přísně tajné zařízení.

Abychom zkrátili dlouhý příběh. Ve všech výzkumných materiálech poskytnutých veřejnosti chybí stránky z původních dokumentů. Velké výsledky cenzurované verze byly vytištěny v roce 1948 v „Journal of American Dental Association“.

Toto je z NECENZUROVANÝCH dokumentů.
Zde je ochutnávka toho, co se pracovníkům pracujícím s fluoridem na tomto projektu skutečně stalo. Celý článek si můžete přečíst zde: https://fluoridealert.org/articles/wastenot414/

(Tohle byla studie zabývající se dentálním a fyzickým zdravím pracovníků továrny produktujícím fluorid pro A-bombový program, řízeno týmem zubařů projektu Manhattan.

*Tajná verze sděluje, že většině mužům nezbyly žádné zuby. Publikovaná verze sděluje, že muži měli jen méně dutiny.

[wp_ad_camp_2]

 

*Tajná verze říká, že muži museli nosit gumové boty, protože fluoridové výpary způsobovaly v jejich botech rozpad nehtů. Publikovaná verze toto nezmiňuje.

*Tajná verze říká, že fluorid mohl působit na zuby mužů obdobně, přispíval k jejích bezzubosti. Publikovaná verze toto sdělení vynechala.

Zveřejněná verze je zakončená „muži byli nezvykle zdrávi, zhodnoceno z jak lékařského tak dentálního hlediska.“)

„Proč by nás naše vláda nemohla před tímto chránit, když je to pro nás špatné?“

Stejný důvod, proč vyhazují chemikálie z letadel, předpokládám.

Toto je seznam chemikálií nalezených v půdě a vodě …. https://www.lyndaeveringham.com/post/evidence-agenda-21-in-australia

Všichni to vidíte, jo? Je toto environmentální udržitelnost?

Všechny tyto obrázky pocházejí z Austrálie a můžete zde vidět nejnovější fotografie od běžných Australanů; https://www.cirnow.com.au/proof-sa-is-being-blanketed-with-chemtrails/

Běžní lidé prováděli nezávislé zkoušky, aby potvrdili, že v naší půdě a vodě jsou kovy, které by tam samozřejmě být neměly. Tak jak by se tam mohli dostat?

A toto se v Austrálii až do nedávných požárů dělo …

Co to má společného s požáry?

Hodně, když si uvědomíte, že hliník, baryum a stroncium jsou to, co se používá k výrobě ohňostrojů a prskavek.

Proč byl na planetu roky rozprašován vznícenlivý prach? Pak se podíváme na Austrálii, která je vznětlivými prachovými chemikáliemi posprejovaná celá. Jeden silný muž na to přišel, ale o tom později.

Hasiči řekli, že takovýto oheň po celou dobu své služby nikdy neviděli!

Štěstí, že vláda tam ODSTŘIHLA financování právě včas!

[wp_ad_camp_2]

 

https://www.youtube.com/watch?v=0CsS7V-GmxU

A jak Austrálie shořela CELÁ najednou? Hmmmm …. Není to národní stav nouze?

Kde jsou naše obranné síly, které my lidé z naších mezd financujeme? Nemluvě o našem „nebojácném vůdci?“

Hryže vás svědomí zatímco relaxujete s kufříkem od Číňanů někde u bazénu …

Modleme se za déšť …?!

„Žádná artéská pánev. Žádná voda na hlavních vodních tocích Austrálie.“

Nezáleží na tom, jak moc prší, naše problémy to nevyřeší. Zablokovali artéskou pánev na severním území. To je hlavní zdroj vody potoků a říčních systémů v Austrálii.

Blokovali to a nechali všechno rozlévat do přehrad v soukromém vlastnictví, ke kterým nemáme přístup.

Naši zemědělci nemají vodu a nacházejí se po proudu vody zadržované v těchto přehradách. Někteří se jen dívají, jak to teče po jejich pozemku, a není jim dovoleno se toho dotknout.

My, lidé, jsme měli tu čest ty přehrady zaplatit, aby mohly být postaveny!

[wp_ad_camp_2]

 

Pak vidíme, že města jsou evakuována, protože jim došla voda. Zajímalo by mě, proč? Všichni jsme viděli příklad po příkladu vodu, která je prodávána, dokonce mainstreamovými médii kryta. Každodenně nám to masírují do tváře. Bylo zvykem zavodňovat bavlněné farmy z řek Murray a Darling! Uhodli jste, nejsou australské.

Proč vůbec potřebujeme bavlněné farmy, natož v Austrálii – nejsušším kontinentu na světě?

S kombinací sucha způsobeného člověkem a nedávných pekelných požárů se lidé musí přestěhovat do měst. Vše v souladu s plánem Agendy 21.

Co se stane, pokud jejich plán nedodržíme?

Vezměme si teď takový bláznivý odhad…

Abychom drželi hrůzu z australských ulic dál, najednou teď potřebujeme poloautomatické zbraně.

18. prosince 2019, australský zástupce policejního komisaře, Shane Patton oznamuje, že ve snaze dostat teror z našich ulic, přinášejí poloautomatické zbraně, které má australská policie používat. To přijde v platnost do poloviny roku 2020.

https://www.theage.com.au/national/victoria/police-to-get-high-powered-guns-in-drive-to-sweep-terror-off-streets-20191218-p53l04.html

Jak včasně to bylo oznámeno, těsně před požáry!

Zdá se vám povědomý?

A když už jsme u toho, proč by Austrálie měla umožnit pronajmout čínské vládě přístav v Darwinu? Jak se to může stát? Darwin, strategický přístav, má povolení a souhlas naší federální vlády, aby byl podepsán pronájem na 99 let? Jakýkoliv průměrný Aussie s trochou zdravého rozumu může vidět, že je to na mnoha úrovních nedbalé a urážlivé. Pak se podíváme na naše sousedy ve Vanuatu a na dalších tichomořských ostrovech, tam se děje to samé. Skvělá strategie!

Proč nebyly poblíž přístavů na východním pobřeží Austrálie žádné požáry? Bydlím v blízkosti jednoho z těchto přístavů, bylo tam obrovské množství budov a infrastruktur, a to vše současně. Zajímá vás, odkud všichni ti lidé přicházejí, aby tuto infrastrukturu zaplnili? Teď to víme. Z vypálených měst. Záměrně.

A co s tím děláme? Známe odpověď, ale proč? Obchodní vztahy?

Austrálie MŮŽE BÝT a BYLA KOMPLETNĚ SAMOSTATNOU A SOBĚSTATEČNOU ZEMÍ. Musí existovat další důvod, proč Číně dovolujeme, aby si ji vzala …

Nyní zpět k ovládání našeho počasí v Austrálii.

Toto není nová záležitost, Číňané tuto technologii využívají už roky. Je velmi důležité, abychom se podívali na důkazy o tom, že byly v Austrálii použity, jak to způsobuje požáry a

Toto jsou všechny „meteorologické radarové stanice“ po Austrálii

Toto je radius pokrytí jednoho meteorologického radaru ….

Proč potřebujeme tolik? Když se podíváme na to, potřebujeme asi 10-12 na pokrytí celé země. Je jich kolem 55 ?! Protože nejsou na sledování počasí. Používají se k ovládání počasí! Nyní to dává mnohem větší smysl!

Max Igan je náš DŮVĚRYHODNÝ AUSTRALSKÝ EXPERT, který složité téma vysvětluje. (video bylo z Youtube odstraněno, pozn. překl.)

Max musí být něčemu na stopě, protože poté co zveřejnil 3. sérii, byl ve své posteli napaden. Naneštěstí pro ně už je v pořádku. Tohle jen přidává faktu, jak daleko jsou „oni“ schopni zajít, aby tuto informaci drželi od veřejnosti co nejdál.

Opravdu si myslíte, že jejich agendou je pomáhat nám žít dlouhý, šťastný a zdravý život? Nebo je pravděpodobnější, že se snaží omezit a kontrolovat populaci?

Naše „falešná vláda“ nebere ohled na to, co chceme a už vůbec ne na naše zájmy. Myslí si, že jsou nad zákonem. Je zřejmé, že se chlubí tím co dělají a myslí si, že jím to projde. Myslí si, že jsou s tímto plánem už dost daleko a skutečnost, že nás v roce 1996 odzbrojili nám nedává žádnou „munici“ k boji. V obou ohledech se velmi mýlí.

Máme spoustu pomoci, která se zatím úplně neukázala. Sjednocení a uvědomění si strachu je velmi silné.

[wp_ad_camp_2]

 

Jsme také chráněni NAŠÍM ústavním zákonem. Toto je zákon lidí, který byl z našeho vzdělávacího systému vyřazen, takže o něm záměrně nevíme.

Tato znalost, tato ústava je naše moc. Naše vláda není legální. Jsou to zločinci a mělo by se s nimi jako se zločinci zacházet.

Spojené království právě řeklo EU, aby „šla někam“. Můžeme udělat totéž. Je to naše právo.

https://www.youtube.com/watch?v=EDHXiEesytk

Toto je globální problém a my všichni musíme splnit svou roli. Začněme mezi sebou mluvit pravdu a vytvoříme novou normu.

Austrálie je součástí plánu, který má být použit jako příklad pro všechny ostatní země v rámci plánu OSN.

Jak je zdůrazněno v mém prvním příspěvku 1. části, můžeme s tím něco udělat. Musíme se sjednotit a spojit až na úroveň „kořenů“, abychom mohli jednat. V peru je moc!

Svůj dopis „Má vůle“ si můžete stáhnout zde My Will Letter . Vytiskněte ho. Podepište a pošlete originál na adr.: Advance Australia, c/o 108 O’Sullivan Beach Road, Lonsdale, South Australia 5160

Stáhněte si původní australskou ústavu zde: https://www.cirnow.com.au/fileuploads/!!!Original-1900-Constitution.pdf

[wp_ad_camp_2]

 

USA již směřují k úplnému odhalení.

Američané se postavili za Trumpa, který je vede proti Deep State, Organizaci spojených národů a všechno to kousek po kousku rozplétá. Vrátili Čínu na své místo s novou obchodní dohodou, která je v nejlepším zájmu USA. Rozebírá ekonomiku na kousky. Falešný peněžní systém, který není reálný, a který byl implementován Deep Statem.

Tyto změny změní i Austrálii. Evidentně však potřebujeme nové vedení. To současné musí samozřejmě jít. Vyhnout se tomu není řešení.

V USA se chystá odhalení celé řady věcí, které zanedlouho uvidíme. Mezi mnoha věcmi očekávám, že Volná energie bude jednou z nich. Zastavili Teslu a mnoho dalších, kteří objevili tuto neuvěřitelnou a život měnící energii.

Sbohem emisní paliva, sbohem prodávávání matky Země jako komoditu.

Tohle je sakra opravdová udržitelnost životního prostředí

Odkaz na 1. část: https://www.lyndaeveringham.com/post/what-the-fuck-is-happening-in-australia-what-is-the-solution-the-real-agenda-part-1

Pro tadesco přeložila adri

Zdroj najdete zde

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.