;

…..zajímavých témat na alternativních médiích po celém světe je mnoho. Člověk nestíhá dnes už nic. Je ráno poledne a večer, sami jste postřehli, že se čas zkrátil, nestíháte nic a už vůbec to co v minulosti….

 QQ:QQ Q7:54 máme tedy čas Q

1) Lidé na celém světě se nebudou stačit divit a budou v šoku

…..jakmile vyjdou pravdy o prominentních osobách napovrch. Některé z nich byly objeveny, zatím ale nebyly zveřejněny, trestní stíhání na lidi, o kterých byste to netušili. Veřejnost po zveřejnění dat bude naprosto v šoku. Dokonce Mark Zuckerberg, největší „šéf“ (rozumějte bílý kůň, tak jako BILL GATES) Facebook, často navštěvoval ostrov JEFFREYE EPSTEINA aby se zúčastnil odběru adrenochromu u malých dětí.

 

 

Kdysi tahle odporná kreatura, už z pohledu na něj, napsala: Považuji to za výzvu odebírání adrenochromu u těchto „malých účastníků“, pozorování mně uspokojuje.

A dále pak také mezi mnohými jinými zmínkami uvedl: Braní adrenochromu je příjemná lidská činnost jak mnohé jiné, které jsem v životě dělal a je uspokojující.

Snad budou kreatury tohoto typu jednou provždy odstraněny…..

Obrázek řekne víc než tisíc slov:

2) Technické záležitosti webu tadesco a schvalování komentářů

Chceme upozornit, že máme nějaké technické problémy s komenty a jejich odsouhlasením. Zase se vloudil nějaký šotek. Prosím buďte trpěliví a nechtějte, aby komentáře byly okamžitě odsouhlaseny.

Co se týče času:

Sami jste si všimli, že čas se prokazatelně zrychlil. Nestíháme dělat vše najednou, a proto jsem oslovil jednoho dobrého známého zde ve Švýcarsku, který nám pomůže a bude schvalovat komentáře, možná občas napíše a vloží i článek. Jeho jméno je carsten. Jenom abyste věděli, že jsme rozšířili kvůli čtenářům tým tadesca pro rychlejší průběh.

 

tm komentuje

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.