NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 25. února 2018

Zbylí členové Kabaly, kteří se rozprchli po hrabství Kerry, byli zadrženi.

[wp_ad_camp_2]

V zařízení v Torc Mountain byly nalezeny důkazy o existenci dalších podzemních zařízení Cabal-MIC.

Jedno z nich se nachází ve městě Middletown v Ohiu.

Speciální agenti Ghost Operatives byli do místa vysláni a úspěšně zařízení obsadili.

Následně jej zneškodnili výbušninami C4.

http://www.fox19.com/story/37585358/police-loud-booms-reported-in-middletown

Někteří ze zaměstnanců zařízení se pokusili bojovat, jiní se vzdali.

Zaměstnanci Cabal-MIC chránící tyto základny jsou sirotci, kteří byli v mladém věku odvedeni a vycvičeni jako vojáci. Do těla jim zavedli mikročipové implantáty a vymývali jim mozky aby věřili, že bojují za lidi sloužící dobru.

[wp_ad_camp_2]

Mnozí z nich se bohužel stávají oběťmi války.

Těch pár vojáků, kteří se vzdali, byli odvedeni do léčebných komor a připojili se k týmům SSP (Secret Space Program) a Ghost Operatives Aliance.

Pokud jde o RV, zanedlouho proběhne kolaps akciového trhu a po celém světě bude nuceně zavedena měna krytá zlatem (nový finanční systém.)

Akciový trh odpálíme, jakmile bude kompletně zneutralizována Kabala.

Celá akce proběhne instantně, hned poté.

Vzhledem k předpokládanému vysokému objemu hovorů, bankovní komunita dodatečně vytvořila bezplatné telefonní kontakty (800#), které budou sloužit lidem v době globálního měnového resetu. Internetová komunita bude kontaktována prostřednictvím hrstky klíčových poskytovatelů, kteří bezprostředně poté tato kontaktní čísla začnou sdílet s celou komunitou buď prostřednictvím e-mailu, konferenčního hovoru, Twitteru nebo textové zprávy. Přes standardní kontakt 800# si budoucí držitelé prvotních měn budou moci sjednat i více tradiční směnnou schůzku. V závislosti na tom, jakou měnu držíte, budete profesionálně přesměrováni na speciální dočasné směnné středisko nebo na trvalé zařízení banky.

Poté, co bude zavedeno RV, bude zveřejněna webová stránka hostovaná kvantovou technologií, která obsahuje všechna 800# a data o možnosti směny.

Tato 800# (telefonní kontakty) budou rovněž prostřednictvím e-mailu sdílena na blogy a fóra pro veřejnou distribuci.

[wp_ad_camp_2]

Je to metoda, která bude celosvětově využívána k šíření důležitých dat. Jejím prostřednictvím vám dáme vědět, kam si můžete jít směnit, jestli máte jít do výkupního centra nebo do banky (v závislosti na vaší lokalitě).

Pokud chcete, aby i vám přišel po spuštění RV e-mail s kontakty 800#, přihlaste se k odběru na této stránce (vpravo nahoře): TELESTAI

Vaše schůzka bude zcela soukromá a zaměstnanci, kteří vám budou při směně asistovat budou pod NDA (Non-Disclosure Agreement = Dohoda o mlčenlivosti).

RV nebude oznámeno, dokud nebude zcela dokončeno přechodné stádium, které zahrnuje implementaci NESARA (National Economic Security and Reformation Act) v USA a GESARA (Global Economic Security and Reform Act) ve zbytku světa.

raja: GESARA má svoji webovou stránku, velice zajímavé… Podívejte se ZDE

[wp_ad_camp_2]

Aktualizace: Zaznamenala jsem nějaké dotazy ohledně registrace na stránkách TELESTAI. Zde je Postup:

  1. Otevřete TUTO stránku
  2. Na pravé straně úplně nahoře uvidíte tento obrázek:
  3. Zadejte svoji emailovou adresu
  4. Přijde vám potvrzovací email
  5. Otevřete ten email a kliknete na potvrzení odběru (je tam link)

Registrace do odběru je ZCELA ZDARMA, žádné poplatky tam po vás nikdo chtít nebude. Je pouze dobré se tam přihlásit, abyste mohli případně zavčas obdržet seznam oněch kontaktních čísel a přechod na nový systém v klidu zvládnout. Jak je třeba postupovat, až oznámí přechod na nový finanční systém, aby nedošlo k chaosu a panice, to se dozvíte v příštím článku/článcích.

raja

[wp_ad_camp_2]

 

Překlad: raja

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.