…..Ani jsem nečekala že hádanka může rozproudit tak hojnou diskuzi. To se mi líbí. Takže jak to s těmi Putiny vlastně je?….

Někteří z vás psali, že Putin dvojníky nemá. To není správná odpověď. Pokud trochu zagooglíte (a nemusí to být fotografie, ale videa, na kterých je to patrné o mnoho lépe), bude vám jasné, že jsou mezi nimi viditelné rozdíly. Ve skutečnosti se pravý Putin na veřejnosti ukáže jen málokdy. Má na řešení důležitější věci, než styky s veřejností a vystupování na konferencích a televizních show. Podívejte se na obrázky níže, kde máte snad všechny. Někteří se zajisté opakují, ale je naprosto jasné, že Putin není jenom jeden (originál je jenom jeden, ale však víte, jak to myslím).

 

[wp_ad_camp_2]

Výsledek obrázku pro putin 2015

Výsledek obrázku pro putin doubles Související obrázekVýsledek obrázku pro putin doubles

Někteří z vás v komentářích psali, že praví jsou oba. Tak to vás zklamu. Byl by to dobrý chyták, ale skutečný Putin je jenom jeden z níže uvedených pánů, druhý je pouze klon:

[wp_ad_camp_2]

Pokud správně počítám, tak dva komentující tipovali, že pravý je ten napravo. Paní Marcela také tipovala pravý, ale záhy se opravila kvůli tomu, že obraz mluví k nám. Ano, skutečně obraz promlouvá k nám, to jste uvedla správně. Avšak v tomto případě je pravý Putin ten levý:

Výsledek obrázku pro vladimir putin

Toto je pravý Putin „odjinud“. 

[wp_ad_camp_2]

 

Děkuji všem zúčastněným komentujícím za přínos do diskuze a třeba vymyslím další hádanku, která by se vám mohla líbit.

 

Přeji hezký zbytek dne,

raja

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.