Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti
    Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti

    Exminister spravodlivosti Gál je zodpovedný za netransparentnú súťaž na nové sídlo ministerstva spravodlivosti

  • Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem
    Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem

    Speciální jednotky zachránily děti před jihoamerickými obchodníky v tunelech pod Dallasem

  • Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“
    Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“

    Putin předal Trumpovi záhadný vzkaz: „Teď jsou v našem domě“

  • Hollywoodský herec Gene Hackman a jeho manželka byli nalezeni mrtví ve svém domě
    Hollywoodský herec Gene Hackman a jeho manželka byli nalezeni mrtví ve svém domě

    Hollywoodský herec Gene Hackman a jeho manželka byli nalezeni mrtví ve svém domě

Související zprávy

  • Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí
    Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí

    Slovenského poslance Szalaye čeká výslech. Za očkování proti covidu mu teoreticky hrozí doživotí

  • Co vše dokáže páchat 5G záření
    Co vše dokáže páchat 5G záření

    Co vše dokáže páchat 5G záření

  • Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU
    Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU

    Evropský výbor dává zelenou k používání nových samoreplikujících se vakcín na občany EU

  • Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín
    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

    Mezinárodní iniciativa informuje politiky o rizicích mRNA vakcín

Důležitá data ohledně nového měnového systému! Jak to bude probíhat? Získejte nezbytná telefonní čísla 800#

NALÉHAVÁ ZPRÁVA – 25. února 2018

Zbylí členové Kabaly, kteří se rozprchli po hrabství Kerry, byli zadrženi.

[wp_ad_camp_2]

V zařízení v Torc Mountain byly nalezeny důkazy o existenci dalších podzemních zařízení Cabal-MIC.

Jedno z nich se nachází ve městě Middletown v Ohiu.

Speciální agenti Ghost Operatives byli do místa vysláni a úspěšně zařízení obsadili.

Následně jej zneškodnili výbušninami C4.

http://www.fox19.com/story/37585358/police-loud-booms-reported-in-middletown

Někteří ze zaměstnanců zařízení se pokusili bojovat, jiní se vzdali.

Zaměstnanci Cabal-MIC chránící tyto základny jsou sirotci, kteří byli v mladém věku odvedeni a vycvičeni jako vojáci. Do těla jim zavedli mikročipové implantáty a vymývali jim mozky aby věřili, že bojují za lidi sloužící dobru.

[wp_ad_camp_2]

Mnozí z nich se bohužel stávají oběťmi války.

Těch pár vojáků, kteří se vzdali, byli odvedeni do léčebných komor a připojili se k týmům SSP (Secret Space Program) a Ghost Operatives Aliance.

Pokud jde o RV, zanedlouho proběhne kolaps akciového trhu a po celém světě bude nuceně zavedena měna krytá zlatem (nový finanční systém.)

Akciový trh odpálíme, jakmile bude kompletně zneutralizována Kabala.

Celá akce proběhne instantně, hned poté.

Vzhledem k předpokládanému vysokému objemu hovorů, bankovní komunita dodatečně vytvořila bezplatné telefonní kontakty (800#), které budou sloužit lidem v době globálního měnového resetu. Internetová komunita bude kontaktována prostřednictvím hrstky klíčových poskytovatelů, kteří bezprostředně poté tato kontaktní čísla začnou sdílet s celou komunitou buď prostřednictvím e-mailu, konferenčního hovoru, Twitteru nebo textové zprávy. Přes standardní kontakt 800# si budoucí držitelé prvotních měn budou moci sjednat i více tradiční směnnou schůzku. V závislosti na tom, jakou měnu držíte, budete profesionálně přesměrováni na speciální dočasné směnné středisko nebo na trvalé zařízení banky.

Poté, co bude zavedeno RV, bude zveřejněna webová stránka hostovaná kvantovou technologií, která obsahuje všechna 800# a data o možnosti směny.

Tato 800# (telefonní kontakty) budou rovněž prostřednictvím e-mailu sdílena na blogy a fóra pro veřejnou distribuci.

[wp_ad_camp_2]

Je to metoda, která bude celosvětově využívána k šíření důležitých dat. Jejím prostřednictvím vám dáme vědět, kam si můžete jít směnit, jestli máte jít do výkupního centra nebo do banky (v závislosti na vaší lokalitě).

Pokud chcete, aby i vám přišel po spuštění RV e-mail s kontakty 800#, přihlaste se k odběru na této stránce (vpravo nahoře): TELESTAI

Vaše schůzka bude zcela soukromá a zaměstnanci, kteří vám budou při směně asistovat budou pod NDA (Non-Disclosure Agreement = Dohoda o mlčenlivosti).

RV nebude oznámeno, dokud nebude zcela dokončeno přechodné stádium, které zahrnuje implementaci NESARA (National Economic Security and Reformation Act) v USA a GESARA (Global Economic Security and Reform Act) ve zbytku světa.

raja: GESARA má svoji webovou stránku, velice zajímavé… Podívejte se ZDE

[wp_ad_camp_2]

Aktualizace: Zaznamenala jsem nějaké dotazy ohledně registrace na stránkách TELESTAI. Zde je Postup:

  1. Otevřete TUTO stránku
  2. Na pravé straně úplně nahoře uvidíte tento obrázek:
  3. Zadejte svoji emailovou adresu
  4. Přijde vám potvrzovací email
  5. Otevřete ten email a kliknete na potvrzení odběru (je tam link)

Registrace do odběru je ZCELA ZDARMA, žádné poplatky tam po vás nikdo chtít nebude. Je pouze dobré se tam přihlásit, abyste mohli případně zavčas obdržet seznam oněch kontaktních čísel a přechod na nový systém v klidu zvládnout. Jak je třeba postupovat, až oznámí přechod na nový finanční systém, aby nedošlo k chaosu a panice, to se dozvíte v příštím článku/článcích.

raja

[wp_ad_camp_2]

 

Překlad: raja

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

18 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Soto
Soto
27.2.2018 17:10

Nosit někam hotovost na směnu nezní jako logický a vrcholně inteligentní plán. Bylo by pro mě těžké narychlo pak shánět odvoz několik vagónů staré měny a fyzicky vyzvedávat novou a to nenápadně. Taky by to znamenalo, že kdo nejvíce nakradl, ten
dostane nejvíce fungl , nágl nových bankovek. No to snad ne.

To už mi logičtější přijde Benjamin , který by smazal dluhy a připsal každému něco málo na účet. Zbaveni se fiktivní, dluhové a spekulativní ekonomiky je jedna věc.

Pak bude zajímavý další krok a sice zbavení se stejně spekulativní současné výroby . To bude teprve mela. Ukáže se že 9 z 10 pracovních mist je úplně na nic. Nicméně umělá inteligence by to mohla všechno přepočítat tak, abychom nejen přežili, ale abychom nemuseli stát někde nějaké stupidní fronty, jak totální tydýti.

Kdyby to měla vypočítávat nějaká skupinka kancelářských pracovníků, tak by bylo lepší hned odletět na nějaký ostrov jako na dovolenou a pak se z ní vrátit.

Hanka
Hanka
27.2.2018 15:18

Tak nějak nevím …stejně bude chaos a hromadu lidí s toho klepne..jsem už důchodkyně a moc se v tom nevyznám,anglicky neumím …

ketty
ketty
27.2.2018 14:11

Nevím ale já tam normálně zadala svůj mail, víc neřeším, ještě jej potvrdila z mailu potom..

SamTingWong
SamTingWong
27.2.2018 13:32

Tak jsem se na jeden ze svých emailů zaregistroval, vyhlížím bílé mužíčky na bílích tancích a těším se na další pokračování tohoto románu.

Maroš
Maroš
27.2.2018 13:16

Výborne- takže dostaneme kontakty na? S ktorými budeme zdielať dôverné bankové informácie s – Nigérijskými klanmi?
Jedným z osvedčených bezpečnostných opatrení sú vkladné knižky – na doklad totožnosti, prípadne aj heslo. Knižka má svoj evidenčný kód, takže aj pri jej poškodení je možné dostať sa k vkladu suma sumárum.

V minulosti sa mi stalo, že som dostal e-mail v angličtine – z „môjho“ e-mailu. Tí zmrdi nemajú problém vytvoriť falošné domény – akékoľvek.

calendula
calendula
27.2.2018 11:38

Nerozumiem, prečo , keď ide o spravodlovosť pre 8 mld ľudí nebude už možné sa po oznámení platby zaregistrovať?

Vzdyt jsme jiz stejne vsichni zaregistrovani.
Vzdyt jsme jiz stejne vsichni zaregistrovani.
Odpověď na  calendula
27.2.2018 12:58

Dobra otazka.

asitak
asitak
27.2.2018 11:04

No cetl sem poslednich par clanku a je to jako od Benjamina Fulforda kazdy clanek uzasne pozitivni jak jde vse jak ma a vse se meni a nikdo nemusi ani hnout prstem jen sedet doma a cekat na zmenu…..ale prijde mi to ze to je jen na papire autora nikde jinde….skutecna zmena tkvi opravdu v necem jinem a klic jsou samotni lide

asitak
asitak
Odpověď na  raja
27.2.2018 14:05

ve stredu deni jsou z meho pohledu vsichni obyvatele tehle zeme a cim vice si jich mysli ze skutecny boj se odehrava nekde mimo ne mimo jejich teple bezpecicko doma tak je to nuti zustavat v pasivite a pouze koukat a cekat.

Gabka
Gabka
27.2.2018 09:54

Rada by som sa prihlasila k odberu, ale je tam na stranke TELESTAI kolonka predplatit (v prekladaci -neviem anglicky) a ja momentalne nemam prostriedky na nic okrem nevyhnutnosti na prezitie. Akou sumou je to prosim spoplatnene?

Ales
Ales
27.2.2018 09:52

Zacina to byt opravdu zajimave. Ze by konecne prisla ona dlouho ocekavana invaze proti silam temna?
Nechali nas lidstvo zajit opet az na pokraj uplneho sebezniceni nez se do toho vlozili. To dava smysl. Preci nas nebudou vlacet za rucicku a ukazovat vse co se ma a nema.
Hodit do studene vody a sahnout na horka kamna je mnohem ucinejsi forma uceni. Nechat nas vse spalit v plamenech uz by ale bylo moc…
Skeptici klidne kopejte, stare poradky skonci jiz letos. A je jedno jak jejim ukoncovatelum kdo rika. Te pravdy uz se dostalo na povrch prilis a ty zrudy uz ji nezastavi…

jandera
jandera
27.2.2018 09:20

To je asi další „letadlo“ no hlavně, aby se dostavili dlužníci v hojném počtu, aby jim dluhy mohly být proměny ve zlatý deposit.