…..je ze zahraničí a rád bych Vám ji předal tak, jak jsem dostal. Beze změny, okomentování je zcela zbytečné. Bylo by dobré si ji důkladně přečíst….

21:45

Opakovaně se objevují zprávy, že atentáty v Paříži jsou operace pod falešnou vlajkou, že jsou fingované stejně jako atentát na redakci časopisu Charlie Hebdo. Nasvědčují tomu totožné okolnosti a kromě jiného je použita – už počtvrté – stejná herečka!! viz tady: http://uncut-news.ch/video-news/terror-in-paris-false-flag-uebungen-darsteller-pass-gefunden-paris-frankreich-parisattacks/

Ale teď to důležité:

Alternativní zprávy z Německa a Rakouska nyní celkově vyznívají tak, že atentáty v paříži 13.11. asi zahájily rozsáhlou vlnu muslimského teroru, která se bude šířit přinejmenším po Evropě a vyvolá v ní situaci podobnou občanské válce. Teroristé už jsou v Německu a Rakousku a další tisíce jich přicházejí a jsou rozprostřeni po celé ploše. Pokud by útočili koordinovaně podle teroristické taktiky, ani tamní policie, ani tamní armáda by nebyly schopné jim klást účinný odpor a důsledkem by byly obrovské oběti civilního obyvatelstva, podle odhadů statisíce až miliony mrtvých, další stejné počty tělesně a duševně zraněných a zmrzačených. Převládá názor, že vlastními silami západní Evropy tomu nelze odolat a stále více hlasů se dovolává pomoci zvenku, přičemž není jasné, zda by mělo pomoci NATO, nebo Rusko, případně Čína. Většina obyvatelstva si ale toto svoje akutní ohrožení zatím vůbec neuvědomuje, mnozí dokonce stále ještě přicházející teroristy vítají v mylném domnění, že jde o válkou traumatizované uprchlíky, atentáty v Paříži jsou jim předkládány jako ojedinělý čin, který se nebude opakovat. Tu a tam se objevující jasná slova o ohrožení které nevnímají.

Hrozící rizika zjevně přesahují horní práh jejich představivosti, proto si zatím jen bláhově stěžují například na to, že nemohou jako dřív využívat veřejné plovárny, sauny a tělocvičny, obávají se zvýšení daně z přidané hodnoty. Jejich strachy jsou směšně neadekvátní jejich skutečné hrozivé situaci.

Ptám se umějí ještě dneska lidé myslet????? A nepochopili, o co vlastně v Evropě jde????

Svoje akutní ohrožení buď nevnímají, nebo nechápou. Při snaze jim ohrožení sdělit a vysvětlit se vzpříčí a reagují otázkou, proč by jim měl někdo chtít něco tak hrozného způsobit. Protože si nenechají vysvětlit, že kdosi může mít závažné důvody je zahubit, nemohou ani přijmout takovou myšlenku. Nedává jim to v rámci jejich omezeného myšlení smysl.

Na základě zpráv, které dnes přicházejí, se mi situace jeví stále méně přehledná, je možné, že v nejbližších hodinách a dnech hrozí zahájení mohutného teroru islamistů vůči všem ostatním hlavně v západní Evropě. Riziko být obviněn z šíření poplašné zprávy ale brání o tom informovat.

Prosím zvažte popsané. Všemu je úplně jinak. Byl to jenom začátek.

V USA to byly dvojičky. Ve Francii to může být Eifelova věž viz předchozí článek.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.