Tento článek je přejatý z webu Aluska.org. Pokud máte zájem o hodnotné vědomosti, doporučuji vám jej navštívit.
Architektura:
Vědění o duté zemi bylo známo daleko dříve, než vyletěl první satelit, či kosmonaut do vesmíru. Byly to vzkazy od předchozích civilizací, ukryté v architektonických zprávách, které bohužel ne všichni dokázali přečíst. Takže si je předávali pouze zasvěcení ve starobylé architektuře, z pokolení na pokolení. Typický chrám, kde je zevnitř patrná skutečnos,. že žijeme uvnitř koule je Pantheon.
Není pouze ve Vatikánu, tyto stavby jsou rozesety po celém světě. Z venkovní strany má osm pilířů ve třech řadách (24), které podpírají pyramidu a kopule v jejíž vnitřní straně je otvor.
[wp_ad_camp_1]
Poslední obrázek pořízený zevnitř Pantheonu lehce připomíná fenomén polární záře, tak jak ho známe z polárních oblastí, kde na nás zřejmě prosvítá jedno ze sluncí v exteriéru planety země.
Není to ale pouze Pantheon upozorňující na realitu naší existence. Před chrámem krále Šalamouna stály dva pilíře, tento fenomén se v architektuře objevuje po staletí, dokonce světové obchodní centrum (dvojčata NY) představovala dva pilíře chrámu krále Šalamouna. Tyto pilíře nesly dva globy, na jedné straně globus planety země a na straně druhé globus hvězdného nebe. Tedy vesmír jako kouli a zemi jako kouli. Což mimo jiné symbolizuje výběr, jenž je lidstvu dán.
V této fontáně je znázorněna černá hvězda s pásem zvěrokruhu.
Příroda:
Ve vesmíru platí základní pravidlo jak uvnitř, tak na povrchu. Jak v mikrokosmu, tak v makrokosmu. Je to jeden ze základních Zákonů vesmíru, (které najdete podrobně rozepsané v knize
Svět za oponou). Další ze zákonů který platí zní, že vše důleživé je skryté uvnitř či pod povrchem, aby to bylo chráněno. To nejdůležitější a nejcennější proto nenajdete venku, ale vždy uvnitř.
Tak jako vesmír, i příroda nám ukazuje na svých výtvorech, že působení energií v našem světě vytváří podobné obrazy, jako je vnitřní uspořádání země.
Buňka
Vejce svou vnitřní strukturou znázorňuje model duté země.
To nejcennější v jablku je jádřinec. Také schovaný uvnitř.
Toto je zralý physalis. (mochyně)
letokruhy
[wp_ad_camp_1]
pavoučí síť