Tento článek je přejatý z webu Aluska.org. Pokud máte zájem o hodnotné vědomosti, doporučuji vám jej navštívit.
Na severním a jižním pólu jsou otvory. Nelze jimi proletět se stroji na konvenční explosivní pohon, jelikož tam nefungují vnitrozemské fyzikální zákony. Explozivní motor v takovém případě přestává fungovat a zřítí se do vody. Průlet je možný pouze s pohonem implozivním. Piloti civilních aerolinií musí podepsat prohlášení, že nepřeletí 86. rovnoběžku. Oba póly jsou satelitem pečlivě hlídány.
Výskyt sladké vody na pólech je způsoben prouděním sladké vody skrze polární otvory z povrchu planety, kde jsou všechny moře i oceány sladké…
Pamatuji si jak jsem ve škole strašně mudrovala nad tím, proč máme na severu sladký ledovec ve slaném moři a nikdo mi to pořádně nedokázal vysvětlit. Když přijdete na teorii dutozemě, tato a mnoho dalších podivných záhad které vám vrtají hlavou, jsou vysvětleny velmi jednoduchým způsobem. Pokud je člověk nimral, může alespoň na internetu najít strohou odpověď, že sladké ledovce jsou ze srážek a sněhu… No, udělejte si názor sami, jestli můžou tak obrovské ledovce vyrůst jenom z toho co naprší z nebe.

[wp_ad_camp_1]

Otvor na severním pólu (snímek níže pochází z animace na YT na této adrese: https://www.youtube.com/watch?v=bxT-gfy58aE) Ukazuje vývoj ledu v okolí severního pólu za období 12 měsíců. Animace má v daném místě podezřelou prohlubeň, která zastáncům teorie dutozemě připadá dost zajímavá):
Norad zveřejnil snímky oběhu družic „okolo“ země. Ze snímků je zřejmé, že určitým místům se jejich oběžné dráhy vyhýbají. Podle toho lze odhadnout velikost polárních otvorů a působení sil se kterými si konvenční fyzika nedokáže poradit. Zkrátka to v těch místech padá…..
[wp_ad_camp_1]
Polární záře je světlem, které prochází skrze polární otvory z druhé strany. Je to druh proudící energie:
Aurora Borealis – polární záře
obrázek z Apollo 11.  rok 1969
[wp_ad_camp_1]
Snímek z roku 10.3.2008 (nahoře), který ukazuje pokrytí ledovcem v okolí severního pólu prozradil lidstvu něco, co mělo zůstat utajeno. V místě kde je otvor v severním pólu, ho někdo zapomněl zamalovat.
Obrázek níže byl zveřejněn v zahraničním článku s německým komentářem tohoto znění:
,,Fiktivní příběh, nebo tvrdá realita?? Položme si otázku: Například, proč jsou póly armádně zakázané oblasti? Proč neexistují žádné záznamy od průzkumných ponorek? Proč mají i ostatní planety ledové přikrývky v oblasti svých pólů? Všechny výzkumy ukazují: Země je dutá a ostatní planety také!“
Německý článek o duté zemi, ze kterého čerpám je velmi dlouhý a podrobný. Pokud umíte dobře německy, můžete si ho dočíst ZDE
Satelitní snímky výše i níže odhalují, že na severním pólu je skutečně otvor.
[wp_ad_camp_1]
Obrázek výše vyfotila NASA pomocí družice s názvem ATS III. Zachycuje severní pól, nad kterým se podezřele tvarují mraky do tvaru důlku.
Na závěr bych vám ráda ukázala video, které je poměrně dost zajímavé a kontroverzní. Vidíte na něm severní pól, kterým prochází rotující energie. Ruku na srdce, zdroj tohoto videa není ověřený a nevíme, jestli je to reálný a věrný snímek skutečného severního pólu, nebo jestli je to pouze šikovná a velmi věrně udělaná animace. Existují teorie, že je to pouze dílo animátora s nickem Kevmc34, jako záběr z okna raketoplánu při opouštění země po kataklizmatu způsobeným Large Hadron Collider – Cern. Je to však pouze teorie… Mně se snímek zdá pravý, nejsem sama s tímto názorem, ale jelikož to nemáme ověřené, píšu sem jedině to, že realitě odpovídá, nemůžu ho však vydávat za pravý, nechci zbytečně vzbuzovat falešnou senzaci.
Bez ohledu na to, jestli to je není není reálný záběr, jistí si můžete být jednou věcí: Takto opravdu vypadá severní pól a tato vzdálenost je asi nejblíže, nakolik se dá s explozivním motorem dostat, když to srovnáte i s drahami družic, které jsou zakreslené výše v tomto článku.
[wp_ad_camp_1]
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.