Kandidát na prezidenta Petr Hannig byl hostem v pořadu intenetové televize DVTV. Jak je v podobných pořadech zvykem, moderátor Veselovský se znažil z hudebního producenta Hanniga udělat „náckarasistufašistuxenofoba.“

[wp_ad_camp_2]

Ke konci pořadu mu podsouval, že se něměl zastat skupiny Ortel, která vyhrála Zlatého slavíka, ale pořadatelská agentura ho dala Kabátům, protože Ortel je proti dovozu muslimů do ČR i do Evropy. Petr Hannig se naštval a řekl, že se po Praze říká, že tato internetová televize je placená Sorosem. Veselovský zbrunátněl a prohlásil, že to není pravda.

Veselovský tvrdí, že se Sorosem nemá nic společného.

A jak je to ve skutečnosti? Veselovský spolu s Drtinovou je statutárním orgánem a společníkem Online Partners s.r.o., který produkuje obsah DVTV – viz obchodní rejstřík. Z obchodního rejstříku dále plyne, že Daniela Drtinová je členkou dozorčí rady nadace Open Society Fund Praha, založené Sorosovou nadací Open Society Fund New York.

Dokladem přímé vazby vazby mezi DVTV a Sorosovou nadací je například tento společný předvolební projekt.

No a v roce 2015 a 2016 získala DVTV Sorosovu Novinářskou cenu – Veselovský za rozhovor s Konvičkou a Ovčáčkem.

[wp_ad_camp_2]

To bylo pro zasmání a teď něco k neštvání – Sorosova Open Society Fund Praha získala v letech 2006 až 2017 z veřejných peněz 103 milionů Kč.

George Soros má silný vliv na vládnoucí hnutí ANO.

Prezident Klaus ho oznašil za „absolutní zlo“.

Jeho největší zastánci v ČR (po smrti Letiště) jsou premiér Babiš a kandidát na prezidenta Drahoš.

Mediálně mu pomáhá v šíření krajně levicových postojů Česká televize.

A 226 europoslanců (ze 750) sám Soros označuje za „své spojence“. Podařilo se nám získat jejich seznam, který česká media nikdy nezveřejnila.

Podklady pro bpi.cz zpracovala paní HK

Související článek: Je Daniela Drtinová jen prodejná děvka Sorose? Máme důkazy, jak to je. ZDE

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.