…..letošní obálka časopisu THE ECONOMIST je velmi zvláštní. Na pochopení pro všechny naopak velice jednoduchá. Pomocí lehkých symbolů na přečtení a pochopení…..

15:54

[wp_ad_camp_2]

….překlad článku pro tadesco pro vás udělala anna, najdete zde, komentář a hlavně rozluštění celého „puzle“  tomáš. Obraz Vám řekne více než tisíce slov a tentokráte je to celá silná kniha na rozluštění. Dáme se tedy do práce.

Opět nám, „SVĚTOVÁ ELITA“, „obyčejným „ovcím“, za co lidi na planetě Zemi považuje, díky domestifikaci ve školách, ukázala velice důležitá data, kam vlastně tento rok svět směřuje. Ne, vážení čtenáři tadeska.cz, není to konstruktivní obálka pro „ELITY“ tak jak nám to zobrazili, ale konstruktivní stránka pro lidstvo na planetě Zemi…..

Máme se tedy skutečně tento rok na co těšit….

Veškeré symboly (nebo také jiným slovem, jak je v současné době zvykem říkat emotikony) leží na černém podkladu. Jestliže nějakého politika uvedou na stránkách časopisu na černém podkladě, neznamená to nic jiného, než že je v ohrožení, tak zvaně na odstřel. Většinou jsou ještě více či méně kolem siluety postavy nějaké světlejší barvy (na vysvětlení a jednodušší pochopení: jsou to síly jeho ohrožení, čím více černé, tím větší ohrožení, světlé barvy či stíny dávají ještě naději při jeho konstruktivních krocích pro „ELITU“)…..

Celý obrázek pro tento rok je složen jako puzl na rozluštění, které ve druhé fázi je pro lidstvo KONSTRUKTIVNÍ.

Pro ELITY, které obrázek vydaly, je destruktivní. Všechno je pro ně v ohrožení, proto je uveden na černém podkladu….

[wp_ad_camp_2]

Nutné pro čtenáře, kteří se nevyznají v mluvě obrazu, vysvětlit následující. OBRAZ hovoří k Vám. Proto je levá strana obrazu považována za pravou a pravá za levou. Vysvětlení: je-li na obrázku namalovaný člověk který drží v pravé ruce skleničku s vínem; člověk, který popisuje obraz, řekne naprosto správně že osoba drží v pravé ruce sklenici s vínem. U ostatních popisovaných věcí to popisuje skoro vždy špatně….

Obrázek letošního roku je tedy nutné číst zprava doleva. Proto je na pravé, té správné straně namalována osvobozená planeta Země a na levé straně namalována ta destruktivní obálka časopisu = (pro elity) pro lidstvo = osvobozující….

 

Každá obálka časopisu začíná následujícím obrázkem

Neznamená to nic jiného než: My jsem v pohodě, čistí a kolem nás všude poteče krev. Podívejte se na vlajku švýcarska, která za první i druhé světové války potvrzuje tvrzené. Proto se všichni (kterým se to povedlo) utíkali schovat a zachránit do Švýcarska. Obrázek tedy pro porovnání:

Opak červeného kříže, co tedy znamená si můžete domyslet sami…..

A tato neznámá skupina lidí rozhoduje o celém světě. Je jich 20, skrytě řečeno 22, tak jak i prohlásil při svých přednáškách pan Pjakin, že se jedná o skupinu 22 bratrů a GP, který je 23 bratrem. Dle jeho rozkazů řídí potom dle domluveného celý svět.

[wp_ad_camp_2]

 

Začněme tedy od začátku

Obálku musíme čísti od pravého horního obrázku mraku, směrem doleva:

 

1.  obrázek

mrak se sluníčkem

Obrázek má zajímavou vypovídající vlastnost. Nachází se zde mrak z kterého vypadává 5 kapek, potom další řada jsou 4 kapky a spodní opět 5 kapek. Kapky tvoří písmeno „Z“ neboli poslední písmeno abecedy. ALFA A OMEGA. Je to poslední písmeno, čili tečka za tím vším, co bylo. Pro ELITY.  Přijde něco nového. Zpoza mraku nahoře vychází sluníčko, které je v tomto případě velice konstruktivní. A protože kapek pod mrakem je celkově 5+4+5=14 což je opět 5 tak je zde vzkaz pro lidstvo označené 555 a 4 na konci je jenom potvrzením řečeného…..

Nyní tedy pro lidstvo přestává být doba temna a začíná se vynořovat konečně sluníčko. Jdeme-li zprava doleva. Lidstvu tedy svítá naděje. Jak jinak po tolika letech temna….

2. obrázek

usmívající se kočka

Kočka, která původně měla být černá a na obrázku by nebyla vidět, je znázorněna jako růžová, čili udělala dobrou změnu ve prospěch lidstva. Proto růžová barva pro růžové časy. Když jedete autem a přeběhne před autem kočka zleva doprava či naopak, je to jedno, něco se pro Vás v MATRIXU změnilo. Když jste ten den dělali dobré věci, budou pro Vás do budoucna také dobré věci či okolnosti vytvořeny. Dělali jste ten den špatné věci a ubližovali jste-li druhým, (či okrádali) dostanete vše ve velkém nazpátek. Nemusí to být okamžitě ale až za několik měsíců či let. Vše je zapsané do morfogenetických polí…..

3. obrázek

kamera

Všechno co se odehrává od začátku „mraku“ a dále, můžete sledovat v přímém přenosu. Budete vidět věci, které lidstvo a jednotlivci nebudou chápat….

 

[wp_ad_camp_2]

 

4. obrázek

hloupý chlapec

Je to chlapec taky vyjádřen mírně růžovou barvou s odstátýma ušima. Odstáté uši znamenají hloupé lidi. Všimněte si dětí a lidí, kteří mají odstáté uši. Je to znak že danný jedinec je hloupý až dementní. (nehovořím zde o dětech, které mají většinou přeležené uši!!!!! Rodiče by měli dbát na to aby si je nepřelehávali při spaní.) A ještě k tomu všemu mu byla domestifikací ve škole podstrčena lež. (podívejte se na silně poškozené děti autistů s odstátýma ušima = díky očkování). Má tedy nasazeny růžové brýle. Pro nás lidstvo jako celek vyjadřuje obrázek následující:  znamená, že se budou odehrávat děje, kterým bude málokdo rozumět a lidé budou totálně nechápajíc civět na dění okolo sebe. Skoro jako hlupáci a nebudou chápat…..

5.obrázek

socha svobody

V podstatě neznamená nic jiného než osvobození lidstva z tyranie zákonů a paragrafů a područí elit. Elity budou žádat o milost, před vojenskými tribunály, kterými budou souzení za stoletá utlačování lidstva, zločiny proti lidskosti, pedofilii, zločiny farmacie a jiné….

 

[wp_ad_camp_2]

5-5. obrázek (používám raději na místo 6)

prezident Trump (je zajímavé, na které místo nám umístili Trumpa)

Další obrázek naznačuje člověka, který má lidem co říci (pootevřená kulatá ústa), který se elitám vymkl a snaží se nynějšími zákony a vydáním rozkazů na uvěznění pedofilů, zločinných politiků a i obyčejných lidí v rukou bílé mafie (lékaři a jiné složky), které kradli děti a lidi na transplantaci orgánů, dělali pokusy na lidech a nařizovali vraždění různých politiků a zotročování národů za účelem zisku…..

k tomuto obrázku uvedu zvláštní komentář na konci celého rozboru…..

 

7. obrázek

znak evropské únie

Symbolem nám chtějí zdělit, že EU je v rozpadu a brzy se s jejími nesmyslnými direktivami a fašistickými nařízeními ROZPADNE. No uznejte, není to pro nás vynikající zpráva, už to také přiznávají. Nemějte obavy, je to jejich definitivní konec….

8. obrázek

smějící se „člověk“

Obrázek v zelené barvě ukazuje chlapce či bytost, která se usmívá a s nadcházející dobou lidem bude opět do smíchu. Bude opět (smích) „povolen“ a zobrazí se na jejich tváři díky dějům, až lidé pochopí. Čeká nás ale ještě hodně práce a musíme uklidit Evropu….

[wp_ad_camp_2]

9.obrázek

důchodce či „starý“ člověk

Opět v sitě růžové až lila barvě je znázorněn člověk, který hledí do budoucnosti a jde kupředu. I pro ně vysvitne naděje lepšího stáří, než jim elity doposud připravovaly…..

Vzhledem k tomu, že obraz je svoji charakteristikou myšlen v pravotočivém, centripetálním neboli dostředivém poli, musíme nyní jít po levé straně obvodu s výkladem směrem dolů….

Pokračování najdete tady: část 2.

napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.