Ve středu 26. února americké jednotky vylodily v Evropě a poté se rozložily do hlavních kabalistických ekonomických center Bruselu, AntverpBerlína a Hamburgu. Rozmístili se také na několika dalších klíčových centrech Evropy. Tato tvrzení naznačují, že Alliance Země také používá cvičení Defender-Europe 2020 jako krytí k nasazení speciálních sil k neutralizaci aktiv DSC (Deep State Cabal) v Evropě.

Jak prohlášením svého ministra obrany, tak prezidenta Donalda Trumpa

VYHLÁSILY

SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ A ALIANCE ZEMĚ,

VÁLKU ADRENOCHROMOVÉ MAFII

GLOBÁLNÍCH ELIT.

a nejen v US, ale PO CELÉM SVĚTĚ probíhají utajené operace limitované intenzity speciálních sil pozemské Aliance – Resistence a dochází k masovým zatýkáním špiček Deep State – Kabaly – Semito-chazarské Rothschildovy bankovní mafie – Iluminátů – členů Lóže P2 (přejmenované čerstvě na P3) – členů Jezuitského Řádu, řádu Opus Dei, členů Řádu Maltézských Rytířů a jiných tajných a polotajných společností Kabaly. Seznam je předlouuhý a nevyhýbá se ani obyčejným kriminálníkům a nájemným vrahům Kabaly:

Interview s D. Bonginem. Budete vědět PROČ jsou velcí kriminálníci, kteří konspirovali proti Donaldu Trumpovi a nakonec ho chtěli zabít, tak zoufalí, že nemůžou nijak zastavit civilní ani vojenské tribunály a velkou válku proti Adrenochromové mafii.

Speciálně o jezuitech, Iluminátech a mexické mafii máme několik strohých zpráv přímo od speciálních jednotek z minulého článku:

 • Mexická mafie byla kompletně celá vyhlazena
 • Illuminati a jezuité popraveni
 • Speciální Operace šli dolů do Salvádoru a vyhladili kompletně MS-13 – další den byl eliminován celý nicaraguiský kartel.
 • Váleční Lordi jsou vyhlazeni – nebyly ztráty žádných amerických vojáků
 • Satanistické majetky jsou kompletně zabaveny
 • Aktiva jsou zabavována po celém světě
 • Mezinárodní Banka Spojených států amerických – Bank of Amerika převzala všechny banky po celém světě
 • Poslední skupinou, která budet svržena, jsou satanističtí Sionisté

Vrchol operace “BOUŘE” a tedy největší intenzita a rozsah zatýkání je mezi 12.4. – 12.7. 2020.

Jsou obviněni z následujících zločinů:

 • pedofilie, satanismus, brutální rituální mučení a rituální vraždy zejména dětí, mladých žen a dívek
 • sexuální obchod s lidmi, zejména dětmi a ženami
 • ilegální odebírání orgánů uneseným obětem a válečným obětem a zajatcům
 • extrakce Adenochromu přímo z těla brutálně mučeného (většinou z uneseného dítěte nebo mladé ženy)
 • korupce a porušování lidských práv globálně na všech úrovních společenského života a v jakékoliv funkci
 • organizace teroristických akcí po celém světě
 • krádeže jak veřejných státních fondů, tak soukromého majetku,
 • násilné a ilegální vyvlastňování majetku a likvidaci heterosexuálních rodin

Jedná se hlavně o aristokraty z pokrevních linií, oligarchy, CEO, politiky, filmové, divadelní a kulturní celebrity, a jiný genetický odpad současné společnosti. Kromě tedy celému světu dávno známých kabalistů z DSC (Deep State Cabal). Zajímavé je, že “skalní coronaviráci a rouškonosiči” mají standartně tak nízké IQ, že se jejich mentální pochody (pakliže nějaké existují) zůstávají prosty jakéhokoliv náznaku údivu nad tím, že:

“coronavirus” má skvělý vkus

 

 

právě na výše jmenované. A co takhle prozkoumat tunely pod židovským starým městem v Praze a úlohu známé české satanistky – židovky a “disidentky”, zvrácené kabalistické zrůdy na postu “ombudsmanky”, která nechala záměrně mučit mnoho dětí satanistickými tyrany? A muslimské satanisty a pedofily obhajovala.

KDO JE ANNA ŠABATOVÁ ? nebo snad Sabatová od slova Sabath ?

Video ukazující semito-chazarskou elitu, mučení dětí a jejich turecko-izraelské manufaktury na odebírání orgánů zraněných osob, speciálně dětí a žen, které byly obětmi válečných konfliktů: https://www.wevideo.com/view/1616243227

Nejdůležitější akce se konala v Zugu ve Švýcarsku.

Jak sdělují vyšší zdroje MI6: „Věříme, že baron Nathaniel Rothschild sídlí v areálu ve švýcarském Zugu. SIS byla odeslána k „uvolnění“ této poslední překážky. Švýcarsko je ošidné, protože je domovem CIA a skupiny zvané Swiss Octagon, posledních, kteří zůstali z faraonských pokrevních linií.“

Zdroje B. Fulforda ze CIA také potvrzují, že demontáž sionistické kabaly pokračuje. Říká se, že vedoucí sionisté se shromáždili ve svém „doupěti“ ve Zugu ve Švýcarsku, kde jsou obklíčeni a připraveni na vojenské tribunály.“

Ovšem operace “Bouře” je globální operací spojených štábů vojenských rozvědek BRICS koordinovaná z centrálního velení Pentagonu, ruské, čínské a evropských armád. Ale jak vidíte, Arabský poloostrov nevyjímaje.

Zde máme důkaz, že se věci globálně trochu pohnuly a jsou ČERSTVÉ ZPRÁVY O ZATČENÍ:

 • GEORGE SOROSE,
 • GEORGE WALKERA BUSHE
 • BARACKA OBAMY a dalších

Více na: geopoliticsastrology.wordpress.com

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.